Як включити відеозв’язок в ДІСКОРДІЯ, спілкування через вебкамеру

Відчути в ДІСКОРДІЯ

Як можна включити вебкам в ДІСКОРДІЯ? Популярний ігровий месенджер Discord відомий не тільки своїми можливостями для чату, а й функціями для стрімінга — відеозв’язок і демонстрація екрану, що буває дуже до речі в багатьох ситуаціях. Сьогодні ця функція доступна лише обмеженому числу користувачів, тому, перш ніж підключити веб-камеру, переконайтеся в наявності даної опції для вашого облікового запису.

Як працює відеозв’язок в ДІСКОРДІЯ

Функція відеодзвінків і демонстрації екрану дозволяє учасникам спілкуватися між собою, а також побачити, що відбувається на екрані соклановцев. Спільний перегляд сервер Discord здатний підтримувати спілкування до 10 осіб одночасно. Перед налаштуванням демонстрації екрану необхідно включити сам відчути. Для цього в меню програми відкрийте розділ «Voice Video. »Якщо у вас підключена Discord камера, досить вибрати відеопристрій спадному меню і перевірити якість зв’язку за допомогою функції Test Video, перш ніж почати спілкування з друзями.

Разом з роботою відеочату ви можете скористатися такою можливістю месенджера, як демонстрація екрану і відео. Для активації даної функції необхідно навести курсор миші на активне вікно чату з зображенням співрозмовника. Внизу розкриється додаткове меню, де можна вибрати значок монітора зі стрілкою. Натисніть на нього, і ви зможете продемонструвати те, що відбувається на вашому екрані. Зверніть увагу, що монітор буде показаний відразу всім учасникам бесіди. Кнопка демонстрації складається з двох вкладок — «Весь екран» для трансляції за все, що відбувається на вашому ПК і «Вікно додатка», де можна показати друзям екран певної гри або програми.

Дівчина і портрети друзів

Груповий дзвінок або відеоконференція в Discord

Можливість зробити відеодзвінок відчути в ДІСКОРДІЯ — одна з найбільш привабливих функцій месенджера, завдяки якій додаток скоро складе гідну конкуренцію Skype і інших аналогічних сервісів. Щоб відеоконференція за допомогою програми і веб-камери активізувалася, необхідно наступне:

  • В панелі меню зліва натисніть на значок телефонної трубки. Цей значок активує голосовий зв’язок між учасниками, при цьому ви можете стати ініціатором дзвінка або за допомогою кнопки приєднатися до активної бесіді друзів.
  • В процесі дзвінка ви можете бачити аватарки користувачів, які приєднуються до бесіди. Щоб підключитися до виклику, необхідно натиснути кнопку «Join Call», а залишити конференцію можна, просто завершивши виклик.

Які можуть виникнути проблеми

Нерідко трапляється так, що почати відеозв’язок в Discord неможливо, оскільки сервіс не бачить веб камеру. В цьому випадку перезавантажте ПК або запустіть програму, а також перевірте, чи добре підключена камера (якщо пристрій зовнішнє). При виникненні подібних проблем може допомогти служба підтримки, яка на зв’язку 24 години на добу. Якщо ж всі вищевказані маніпуляції не допомагають — поновіть драйвер відеотехніка, швидше за все, справа саме в цьому.

Можливо, вам не вдається зайти на сервер — в цій статті ми допоможемо вирішити проблему. Якщо у вас виникають інші проблеми з ДІСКОРДІЯ — читайте цю статтю про рішення проблем з Discord.

Чи користуєтеся функцією відеозв’язку в Discord? Поділіться враженнями від роботи сервісу в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector