Вибираємо кращий месенджер для ігор — TeamSpeak (Тім Спік) або Discord (ДІСКОРДІЯ)

Геймери за грою

Що краще для геймера — Тім Спік або ДІСКОРДІЯ? Це питання вкрай важливий для багатьох любителів онлайн-ігор, оскільки від якісного зв’язку залежить взаємодія учасників команди, а також безліч інших важливих факторів. Перший час багато учасників ігрових кланів і альянсів пробували спілкуватися через Skype, проте, ця програма не призначена для ігрової зв’язку — занадто велике навантаження на інтернет-канал, незручний чат і невисока якість зв’язку. Згідно відгуками геймерів, найбільш надійними і функціональними VoIP-клієнтами є месенджери Discord і TeamSpeak, на характеристиках яких ми зупинимося докладніше. Тут у нас є огляд та відгуки про ДІСКОРДІЯ.

можливості TeamSpeak

На відміну від Скайпу та інших Інтернет-телефонів, TeamSpeak орієнтований на створення конференцій, де спілкується велика кількість геймерів. ТС позбавлений набридливої ​​реклами, а також забезпечений функцією кодування голосу, завдяки якій якість зв’язку просто відмінне.

Щоб під час важливого бою вас не відволікали звукові повідомлення з чату Тім Спік, їх можна відключити в меню налаштувань. Для цього в розділі «Повідомлення» (Notifications) зніміть галочки навпроти небажаних звуків. Якщо ж ви хочете зробити програму повністю беззвучної, досить вибрати профіль «Sounds deactivated», і все звуки будуть автоматично відключені.

TeamSpeak

У третій версії програми кожен з користувачів використовує особистий ідентифікатор, що містить всі дані учасника. Ідентифікатор складається з зв’язки індивідуального й суспільного ключа, при цьому особистий ключ зберігається на ПК користувача, а публічний використовується для впізнання профілю, і він доступний для інших учасників команди. При втраті особистого ключа доступ до аккаунту буде втрачено без права відновлення.

можливості Discord

Discord — це сервіс, що дозволяє створювати чати для ігрового спілкування, який відрізняється зручним управлінням і можливостями для адміністрування. Утиліта відрізняється хорошою зв’язком, стабільною роботою, наявністю вбудованого блокувальника IP і захисту від DDoS-атак. Програма підтримує 18 мов, в тому числі і російська, при цьому вона не відрізняється високими системними вимогами, що дуже важливо для геймерів.

Discord

Один з плюсів ДІСКОРДІЯ — відмінна якість звуку. Ви можете налаштувати параметри індивідуально під кожного учасника конференції, включити активацію налаштувань голосом або використовувати спеціальну кнопку Push-To-Talk.

Порівняння і вибір кращого месенджера для ігор

Так що все-таки краще для геймера: месенджер ДІСКОРДІЯ або месенджер Тімспік? Якщо розглянути основні відмінності між додатками, то кожна з програм має свої плюси і мінуси. Зокрема, цей додаток захищено від DDoS-атак, а ТС — тільки інтегрований — IP-блокувальник. Discord має френд-лист, а його найближчі конкуренти такою функцією не оснащені. Що стосується використання кодеків, то у ТімСпік їх список набагато ширше — це CELT, Speex і Opus, а ДІСКОРДІЯ підтримує тільки Opus. Discord вигідно відрізняється 100% безкоштовним зв’язком, в той час як у ТС за деякі функції доведеться доплачувати.

Також у ДІСКОРДІЯ є канали. Є поліпшена версія — Better Discord. Так що, якщо ви ще не пробували ДІСКОРДІЯ — саме час спробувати його зараз.

А яким додатком для ігрового спілкування користуєтеся ви і чому? Чекаємо ваших відповідей в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector