Портмоне — поповнення рахунку Київстар без комісії

Портмоне поповнення рахунку Київстар
У наш час у всіх областях нашої великої країни для населення актуальним є питання економії грошей. Кожен бажає заощаджувати, в зв’язку з чим компанія Київстар йде на зустріч своїм абонентам, даючи їм можливість поповнювати рахунок без комісії і всіляких переплат. У сучасному світі ця тема актуальна як ніколи. Адже таким чином ви зможете поповнити свій рахунок буквально за лічені хвилини і без комісії. Таким рішенням є поповнення рахунку в системі Портмоне.

Система електронних платежів Портмоне визначила рейтинг оплати каналів мобільного зв’язку, де інтернет-банкінг посів друге місце, трохи поступившись оплатах в банківських відділеннях. Невелике відставання говорить лише про те, що система електронних платежів тільки набирає обертів і незабаром завоює велику популярність, ніж оплата готівкою.

Поповнення рахунку Київстар через Портмоне

сайт www.portmone.com.ua
Велика частина населення України користується оплатою різних платежів через карту, адже це зручно, швидко і надійно. Для поповнення рахунку так само використовується система електронних платежів, таких, наприклад, як Портмоне. Щоб швидко поповнити свій номер мобільного оператора «Київстар» потрібно перейти на сайт www.portmone.com.ua. Там вибрати послугу поповнення рахунку необхідного мобільного оператора стільникового зв’язку, в нашому випадку Київстар. Перед вами спливе віконце з полями, куди потрібно внести номер телефону і суму, яка не може бути менше 5 гривень. Коли ви заповните поля і натиснете кнопку «Поповнити», перед вами висвітитися інформація про стягуваної комісії за проведення операції в сумі однієї гривні.

Ще способи поповнення рахунку без комісії

Але є ще один варіант поповнення рахунку без комісії, для цього потрібно перейти на внутрішній сайт Київстар https://pay.kyivstar.ua/ru/. Тут вам буде доступно два варіанти поповнення, за допомогою дзвінка на короткий номер 899 або за допомогою набору комбінації * 134 #. Можна зателефонувати на номер 899 і користуючись голосовими підказками поповнити рахунок собі або другу. Другий варіант поповнення рахунку набрати комбінацію * 134 #.

Для всіх перерахованих способів поповнення свого особистого рахунку Київстар вам знадобиться ваша банківська карта, а також конкретні дані з неї. Таким чином, вам потрібно буде ввести номер картки (16 цифр), закінчення терміну придатності і в деяких випадках cvv-код.

Поповнення рахунку таким способом допоможе вам заощадити час і гроші, адже тепер ця процедура буде доступна в будь-якому місці і в будь-який час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector