Підписка 2779 від ТОВ Ізікваір — що це у Білайну

Мобільні оператори нерідко нав’язують своїм абонентам платний контент, який не завжди вдається відстежити — це реалізується через спочатку безкоштовні послуги по закінченню «бета-тестування».

Нещодавно користувачам Білайн почали приходити SMS з номера 2779 з наступним текстом: «Ви активували підписку на номері 2779. Сервіс надає ТОВ ІЗІКВАІР». Незрозуміла послуга буквально в лічені дні з’їдає баланс, котрі дають користувачам додаткових можливостей. Що це і як відключити марнування коштів — в цьому матеріалі.

Що це за послуга / підписка?

Підписка на номер 2779 від Білайн — це платна послуга, що надається контент-провайдером ТОВ «Ізікваір». Компанії (Білайн — Ізікваір) є партнерами, підписка відповідно входить в список партнерських зобов’язань. Вартість — 30 рублів за добу, 900 рублів на місяць відповідно.

Важливо — судячи з відгуків користувачів, вас можуть не повідомляють про підключення послуги, так як технічно ви самостійно підтверджуєте дію на сторонньому сайті. Але про все по порядку.

СМС-о-підписці-2779-від-ТОВ-Ізікваір
СМС про підписку 2779 від «ТОВ Ізікваір»

Як підключається підписка від Ізікваір?

Кожен користувач інтернету вже давно втомився від докучливих банерів, спливаючих вікон з пропозицією «Підписатися на захоплюючий контент …». Саме в цих подразників інтернет-простору і криється сьогоднішня тема матеріалу.

Підписка від ТОВ «Ізікваір» — міфічні послуги, що підключаються на сторонніх сайтах кількома кліками по банерах з текстом «Підписатися …», «Більше контенту …». Людина, проклікавшій докучливі вікна, може навіть не зрозуміти, що підписався на таку дорогу послугу.

Виникає питання — що за контент отримує жертва настільки продуманої схеми? Відповідь — нічого, крім сумнівних матеріалів по типу історій, більше нагадують сторінки «жовтої преси». Іноді — також відеоматеріали.

ТОВ-Ізікваір-є-залученими-провайдером
ТОВ Ізікваір є залученими провайдером

Але і це не обов’язково — для доступу до «унікальним сторінками інтернету», оплата за який становить небагато-немало 30 рублів в день, відкривається лише при введенні логіна / пароля. Де взяти дані — загадка людства!

Як відключити підписку 2779 на Білайні

Природно, будь-який адекватний чоловік вирішить зберегти свої гроші, прочитавши подробиці подібних «вкладень» (тим більше, якщо і не підключав послугу зовсім — про це в підрозділі «Відгуки»). Є кілька способів зробити це — на ваш вибір:

  1. Зателефонувати за номером 8 800 700-06-11 — оператор колл-центру Білайн допоможе розібратися в ситуації + проведе консультацію, чистку інших непотрібних платних послуг (очевидно, лише на вашу вимогу).
  2. Зателефонувати на короткий номером 0611 — той же самий відділ компанії, варіант для любителів економії часу на введення цифр.
  3. Зайшовши в особистий кабінет користувача: поправка — підписки від ТОВ «ІЗІКВАІР» немає в списку підключених послуг, шукати потрібно в графі «Послуги та розваги». Далі — просто і ясно, відключаємо послугу, підтверджуючи дію.
  4. Відправляємо СМС зі словом «СТОП» на короткий номер 2779 — у відповідь повідомлення повинно підтвердити ваше дію.

Якщо ви помітили величезні списання занадто пізно, маючи величезний мінус на балансі — дзвонити, лаятися, погрожувати співробітникам Білайн марно. Справа в тому, що натисканням декількох кнопок ви САМОСТІЙНО погодилися на старт підписки + списання коштів за неї.

В такому випадку Білайн може не повідомляють користувача про нову платній послузі — звучить дивно, але всі спроби жертв щось довести успіхом не увінчалися.

Відгуки про підписку на номер 2779 від Білайн

Форуми в інтернеті одностайні в оцінці послуги — жодного позитивного відгуку, купа гнівних коментарів. Звичайно, не безпідставні — деякі користувачі відзначають, що послуга була підключена АВТОМАТИЧНО, в дні невикористання телефону / знаходження за кордоном. На питання оператору Білайну про роз’яснення відповіді не надходить.

Судячи з відгуків, бували і ситуації повторного моментального підключення — послуга відключена через оператора, на наступний день гроші знімаються знову. На щастя, на другому відключенні «наполеглива послуга» припиняла турбувати людей, правда гроші на баланс ніхто повертати не став.

Єдине розумне пояснення таких ситуацій — віруси на смартфонах подібних людей, провокують перехід на спеціальні сайти, що імітують дії на сторінках. Обов’язково перевірте телефон на віруси, також активуйте послугу «Заборона платного сервіс-контенту».

Важливо — така політика Білайн і «партнерських компаній» цілком легальна. Звертатися в правоохоронні органи із заявою на них безглуздо, а ось попросити розібратися з шкідливим ПЗ (у разі виявлення) — завжди пожалуйста.Офіціального підтвердження підключення послуги Билайном без відома користувачів немає.

висновок

Тепер ви знаєте що це за платна підписка 2779 від «ТОВ ІЗІКВАІР» і як її можна швидко відключити. Важливо! Ви повинні зрозуміти, що в Білайн дуже хитро все влаштовано. Підписка виконується так, ніби ви усвідомлено її активували. Тому, в правовому полі, оператор зв’язку ні в чому не винен.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector