На вимогу правовласника торренти заблоковані для Росії — як обійти

На багатьох інтернет-ресурсах і сайтах, де можна скачати фільми, ігри, музику, програми і тд. за допомогою торрента, почала з’являтися табличка з помилкою, яка не дає можливість завантажувати файли: «На вимогу правовласника, торренти заблоковані для Росії і країн СНД». Зараз розберемося з усім по порядку — що це за блокування і як її прибрати.

Блокування-За-вимогу-правовласника-торренти-заблоковані
Блокування: На вимогу правовласника, торренти заблоковані

суть помилки

Помилка «Роздача заблокована правовласником» або «На вимогу правовласника, для території Росії торренти заблоковані» (може трактуватися по-різному), вискакує тоді, коли користувач намагається завантажити будь-якої torrent-файл:

 • мультимедіа (фільми, серіали, музика, фотографії);
 • документи;
 • гри;
 • книги;
 • софт.

З недавніх пір, на жаль, на території Росії спостерігається така тенденція — блокувати доступ до торрент-файлів. Робиться для мінімізації доступу до небажаних елементів і скачування піратського контенту. Дане рішення прийняв Роскомнадзор. Не варто забувати і про звичайних правовласників, які не хочуть, щоб їх контент розміщувався і був доступний для перегляду безкоштовно.

Роскомнадзор постійно блокує піратські роздачі, онлайн-казино, букмекерські контори та інші ресурси в Мережі.

Роскомнадзор-блокує-торрент
В останні роки Роскомнадзор посилив політику блокувань піратського контенту

Як обійти проблему?

Дуже просто. Особливо, якщо знати ази роботи будь-якого торрент-трекера. Абсолютно кожен торрент-сайт бере під основу BitTorrent. Даний протокол дуже популярний і дієвий, тому що дозволяє файлам не завантажуватися в на сервер.

Спочатку, файли розміщуються на комп’ютер автора, після чого на сайт заливається лише інформація про конкретний файл, а також, її невеликий исходник, що дозволяє подивитися всі необхідні дані для скачування. Викачує вважається лічер і віддає лише ту частину інформації, яку завантажив. Всі ті, хто роздає роздачу, називаються бенкетами.

Якщо ви не є професіоналом в комп’ютерній сфері, — не біда. З даною проблемою може впоратися абсолютно будь-який бажаючий. Тут немає нічого складного. Обійти блокування від правовласників можна кількома способами, які ми розглянемо нижче.

Відразу хочемо зауважити, що торрент файлів дуже багато — якщо один блокується, просто пошукайте необхідний на іншому ресурсі. Це найшвидше вирішення проблеми.

Magnet-link

Найпростіший варіант — скачування Magnet-посиланням через програму UTorrent (найпопулярніша програма для завантаження торрент-файлів):

 1. Необхідно зайти на сайт, з якого хочете завантажити вміст, подивитися параметри файлу і відшукати «Magnet-посилання», яка пишеться в самій роздачі і має вигляд приблизно такий — 0CE161IIJWSAFSB28383C776C2B725WSY212332EA.

  На-більшості-роздач-присутні-Magnet-посилання
  На більшості роздач присутні Magnet-посилання

 2. Збережіть посилання, далі необхідно відкрити UTorrent і вибрати пункт «Вставити торрент з URL». Туди потрібно вписати скопійоване вміст;

  Додавання-торрентів-з-URL
  Додавання торрентів з URL

 3. Якщо роздача була видалена з сайту і заблокована, Magnet-посилання можна відшукати в пошуковику bithal.com, який перевіряє базу віддалених торрентів і звіряє хеш-суму. Прописавши найменування потрібного матеріалу, під посиланням на сайт буде вказано потрібний вам номер.

Обхід із застосуванням VPN

 • Використовувати інтернет-браузер з вбудованим VPN або проксі-сервером;
 • Завантажити розширення VPN для браузера (підійдуть і безкоштовні). Для Google Chrome, Opera, Mozilla, Яндекс браузера є безліч хороших розширень (Browsec, Hola, Touch VPN, ZenMate). Активуйте розширення — перезапустите сторінку через CTRL + F5 і пробуйте.
 • Використовувати турбо-режим в веб-браузері. У сучасних веб-браузерах (Опера, Яндекс) є такий режим — «турбо» — який проводить ваш трафік через проксі-сервера і, тим самим, дає можливість заходити на заборонені сайти і завантажувати заборонені матеріали без будь-яких зайвих витрат і завантажень. Але, якщо потрапите на айпі-адресу вашої країни, відповідно, нічого не вийде. Необхідно перезавантажитися і заново включити «турбо»;

  Турбо-режим-в-браузері-Яндекс
  Турбо режим в браузері Яндекс

 • Завантажити та встановити браузер TOR. Він вважається анонімним (на слабкому комп’ютері може подвисать, через велику кількість потрібних розширень і налаштувань). TOR має вбудований проксі і ВПН, а також, може похвалитися багаторівневим захистом, яку досить складно прочитати або відстежити.

Всі варіанти дуже прості і наївні, але, кому-то можуть і стати в нагоді. Настійно рекомендуємо бути обережними і не викачувати розширення VPN з непопулярних, слабозащіщенних і підозрілих сайтів. Краще завантажте додаток в інтернет-магазині вашого браузера (магазини є практично у всіх веб-оглядачів).

висновок

Всі перераховані вище методи досить відомі і поширені на просторах інтернету. Будь-який з запропонованих варіантів вам підійде і почне працювати, не сумнівайтеся! Сподіваємося, ми допомогли вам вирішити проблему з вискакує помилкою «На вимогу правовласника, для території Росії торренти заблоковані».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector