Підключення і настройка роутера Дом.ру

Фірма Дом.ру дарує своїм користувачам опцію підключення до мережі по трьом тарифам: Моно 3, Моно 2 і Моно 1. Залежно від обраного тарифу, абоненти отримують доступ до мережі зі швидкістю від 30 до 80 мегабіт за секунду. Багатьох цікавить, як грамотно побудувати роботу роутера для мережі Дом.ру. Вивчимо це питання разом.

Фірмовий маршрутизатор від провайдера Дом.ру

Налаштування інтернету Дом.ру мало відрізняється від інших провайдерів

підключення пристрою

Налаштування роутера тут розглядається на прикладі приладу марки TP LINK. Спершу потрібно підключити кабель Дом.ру в роутер, необхідне гніздо позначено символами WAN. Потрібно вставити один з кінців кабелю (є в комплекті) в ПК (мережева карта), а інший — в LAN-порт приладу, що роздає інтернет.

Основні налаштування

Залишилася справа за малим — записати важливі параметри конфігурації, щоб роутер TP LINK міг роздавати по дому Wi-Fi. Порядок такої:

  • вимкніть інтернет в налаштуваннях мережевих підключень;
  • зайдіть за адресою tplinklogin.net (це необхідно прописати в рядку браузера). Також можна вписати 192.168.1.1;
  • введіть пароль, логін (стандартні параметри admin / admin). Якщо знайти ці дані і підключитися не вдалося, подивіться на наклейку на задній кришці роутера TP LINK;
  • виберіть параметр WAN в меню «Мережа», заповніть запропоновані поля.

Як вдома зайти в соцмережу за допомогою телефону? Правильно налаштуйте Wi-Fi на роутері TP LINK.

У вже знайомому інтерфейсі знайдіть «Налаштування Wi-Fi» в меню «Бездротовий режим».

Тут вам запропонують придумати свою назву мережі (так ви зможете відрізнити її від мереж сусідів). Щоб навколишні користувачі не могли «красти» у вас інтернет, встановіть в «Захист бездротового режиму» якісний пароль. Для пароля небажано користуватися російською розкладкою. Також пам’ятайте, що секретне слово має формуватися з восьми і більше знаків. Не забудьте вибрати в налаштуваннях WPA2-Personal.

Захист бездротового режиму

Залишилося лише зберегти, і все готово.

Фірмова прошивка від Дом.ру

Неважливо, яким ви користуєтеся роутером, провайдер надає однаковий стандарт виконання та зручність настройки. Це стало реальністю, завдяки вшитой мікропрограмі.

Після входу в інтерфейс через браузер, який ви зазвичай використовуєте, юзер бачить вікно, де виводиться логін, статус з’єднання, IP-адреса, тариф і ряд інших конфігурацій. Щоб змінити параметри під себе, досить натиснути на «Змінити настройки».

Спосіб не відрізняється від ситуації з роутером, придбаним не у цього провайдера. Звичайно ж, тут більш урізаний функціонал, людині не потрібно копатися в деталях. Досить ввести видані Дом.ру пароль і нікнейм, виставити необхідні параметри у вікнах «Стандарт безпеки» і «Режим роботи» TP LINK і вперед!

Підсумуємо

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector