Перо apple pencil Iphone. Краща новина для художників

планшет або телефон для художників
Південнокорейська компанія Samsung, одна з перших компаній, які спробували створити смартфон з функціями планшета для малювання. Відмінною рисою лінійки Galaxy Note став електронний стилус, вперше застосований на смартфоні. Але на відміну від компанії Apple Samsung купила технологію у компанії Wacom, які по суті були першими і залишаються найкращими з технології електронного малювання. На даний момент досить велика кількість планшетів випускається з підтримкою пера Wacom, ознайомитися з такими планшетами можна тут. Але всі представлені девайси є планшетними комп’ютерами, а компанія Самсунг, як і Apple збирається додати перо в смартфон.

І як вже було раніше сказано, на відміну від Samsung компанія Apple має свою розробку подібного плану, застосовуваний в IPad Pro, стилус Apple Pencil, але, схоже, що Apple готова піти по стопах Samsung і розробила технологію для адаптації пера для iPhone. А з огляду на той нещасливий факт з лінійкою Galaxy Note швидше за все, вони закриють ноути, на ринку для такого пристрою конкурентів не буде.

Варто також відзначити той факт, що більшість «обзорщіков» рунета не надають вагомого значення подібним пір’ям, а деякі називають їх пережитками минулого. Але це швидше від нестачі знань, тому як для багатьох художників це буде ідеальний девайс для створення начерків майбутніх картин і композицій. Але в той же час якщо ви не вмієте і не хочете малювати, писати картини, то сенсу в покупці планшетів або смартфонів з підтримкою пера не має сенсу. І можна дешево купити оригінал Iphone 5s, який буде стабільно і швидко виконувати всі можливі завдання і при цьому не переплачувати за нововведення, які Вам і даром не потрібні.

Відомо про те, що компанія Apple збирається внести перо в свій смартфон, стало після того як було подано заявку на патент на пристрої і методи взаємодії з інтерфейсом за допомогою пера. Заявка на отримання патенту подана на початку осені 2015 року та експерти не впевнені, що дана технологія буде використана в підготовлюваний до виходу iPhone 8. Так само незрозуміло, чи буде доступно використання Iphone на вже випущених моделях iPhone, але якщо розібратися з принципом роботи, то можна сказати однозначно, що всі попередні моделі Iphone навряд чи отримають таку можливість, а все, тому що потрібно фізичне взаємодія екрану і самого пера. Одне можна сказати точно, Apple буде далі розвивати можливості більш широкого застосування Apple Pencil. Зараз «яблучний» стилус є окремим пристроєм для професійного використання художниками, дизайнерами та архітекторами.

В описі до даної технології так же йдеться про більш ефективній взаємодії пера з інтерфейсом, нових нетрадиційних методах такої взаємодії і економії заряду батареї мобільних пристроїв.

Також варто відзначити, що протягом усього матеріалу ми намагаємося не називати перо — стилусом, тому як стилус це здебільшого пристрій введення, а перо (особливо Wacom) це вже пристрій для малювання. Яке вимірює силу і ступінь натиснення, нахил і інші можливості непритаманні стилус працюють з резистивним екранами в минулому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector