Що робити, якщо на флешку чи не копіюються файли

Іноді проблеми можуть виникати, як то кажуть, на порожньому місці. Саме такі дивацтва провокують ступор у користувачів, нерозуміння того, що викликало проблему, і вже тим більше, як її вирішити.

На флешку, яка в даний час є лідером серед знімних накопичувачів, часто скидають будь-який контент, який дуже важливий для здійснення професійної діяльності людини, а також для того, щоб цікаво організувати вільний час.

Чи не копіюються файли на флешку

Існує кілька причин, чому запис на USB-накопичувач може бути безуспішною

Скинути улюблений фільм — це справа нехитра для багатьох. Яке ж розчарування і неймовірне здивування виникає, коли раптово виявляється, що на флешку чи не копіюються файли.

При цьому ще сильніше починають дивуватися, коли виявляють, що один фільм копіюється без проблем, а другий просто відмовляється. Саме з цієї причини багато хто бажає розібратися, чому на флешки не скидаються файли.

Проблеми зі скиданням контенту

У більшості випадків така проблема виникає, коли користувач намагається скинути файл великого розміру. Звичайно, багато хто може заперечити і сказати, що для великої флешки обсяг в 4 Гб може бути мізерно малим, але, повірте, навіть це може виступати в якості основної причини.

Причини та шляхи усунення проблем

Якщо вам ніяк не вдається скопіювати файл на флешку, зверніть увагу не стільки на те, який розмір вашого знімного накопичувача, а скоріше, в якому форматі він супроводжується.

У більшості випадків виробники форматують знімні носії в форматі FAT16 або FAT32. В цьому випадку, скільки б ви не намагалися щось змінити, змусити скопіювати відео, обсяг якого перевищує 4 Гб, у вас нічого не вийде.

Справа в тому, що така файлова система не підтримує переміщення і збереження великих файлів. Однак це зовсім не означає, що вам доведеться скласти руки і так і не досягти своєї мети.

Все можна вирішити, лише попередньо доведеться відформатувати флешку в формат NTFS. Клацніть по ній правою клавішею мишки, виберіть параметр «Форматувати», а у вікні, виберіть формат NTFS.

Форматувати флешку в NTFS

Виберіть тип файлової системи і натисніть Почати

Після завершення цього процесу повторіть процес копіювання великого відеофайлу. Ми впевнені, що на цей раз то, що вам раніше не вдавалося, тепер вийде.

Безумовно, це не є єдиною причиною виникнення проблеми. Може трапитися так, що на флешці просто немає вільного місця.

В цьому випадку слід перевірити кількість заповненого обсягу і вільного. Можна відкрити «Комп’ютер», навести курсор мишки на значок знімного носія, після цього з’явиться інформація щодо вільного місця.

Також можна просто подивитися цю інформацію, якщо клікнути по ярлику носія правою клавішею мишки і вибрати параметр «Властивості». Відкриється нове вікно, в якому буде вказана інформація, що цікавить і навіть продемонстрована на круговій діаграмі.

Властивості знімного диска

Синім показаний обсяг використаної пам’яті на накопичувачі

Блокувати процес копіювання контенту можуть віруси, тому зовсім не заважає перевірити носій антивірусною програмою.

Іноді процес переміщення файлів неможливий на чужому комп’ютері, а на інших така проблема не виникає. В цьому випадку можна запідозрити неправильні настройки на ПК, коли можливість копіювання заборонена адміністратором системи конкретного ПК.

І на завершення можна перевірити флешку на предмет виникнення на ній системних помилок. Для цього слід натиснути параметр «Властивості», перейти до підрозділу «Сервіс» і там клікнути «Виконати перевірку».

Отже, така неприємна ситуація, пов’язана з неможливістю копіювання, у більшості випадків може бути вирішена вами самостійно, якщо ви будете чітко слідувати всім цим рекомендаціям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector