Як підключити мишку до планшету

вступ

Незважаючи на те, що абсолютно всі планшети мають сенсорний екран, а щоб керувати ним, не потрібно ніякого додаткового обладнання, багато хто напевно зіткнулися з тим, що в деяких додатках сенсорне управління не зовсім зручне. Наприклад, при наборі тексту не дуже комфортно редагувати надруковане, а в деякі ігри набагато простіше грати за допомогою мишки.

Підключення мишки до Таблет

Деякі завдання виконувати без маніпулятора зовсім незручно

Але незважаючи на те, що підключення мишки до гаджету спочатку не передбачено, скористатися нею можна без особливих проблем. Причому можливо підключити її до планшета на будь-якій операційній системі. Пропонуємо вам більш детально розглянути дану можливість.

Підключення через USB

Більшість сучасних моделей підтримують технологію USB On-the-Go, більш відому по абревіатурі OTG. Пристрої на Windows підтримують її за замовчуванням, а ось на Android підтримка може іноді бути відсутнім. Власникам iPad підключати зовнішні пристрої через USB не вдасться, так як компанія Apple просто принципово відмовляється впроваджувати технологію. Якщо з флешками можна з горем навпіл розібратися (докладніше читайте тут), то мишку підключити дозволено лише до девайсу з джейлбрейком, і то обмежена кількість моделей. Про апаратах на цій ОС ми поговоримо трохи пізніше.

Механічний маніпулятор для роботи в середовищі Windows

Пристрої на Windows найчастіше оснащені повнорозмірним USB-портом, тому через нього можна без проблем підключити мишку. Ви зможете управляти апаратом, як звичайним комп’ютером або ноутбуком.

На Android-моделях доведеться обзавестися спеціальним перехідником. У деяких випадках він може йти в комплекті, але найчастіше його доведеться купувати окремо. Приєднайте шнур однією стороною до планшета через microUSB, а в інший застроміть мишку. Таким чином можна під’єднати навіть маніпулятор з бездротовим інтерфейсом. Замість кабелю потрібно буде вставити приймач мишки. Все, тепер можна управляти інтерфейсом пристрою з її допомогою.

бездротове підключення

Кращим способом підключити бездротову мишу буде з використанням Bluetooth-каналу, так як переважна більшість гаджетів підтримують профілі підключення зовнішніх пристроїв.

  • Включивши Bluetooth на девайсі, переведіть маніпулятор в режим сполучення. Мишка має заблимати індикатором.
  • Запустіть на планшетника пошук пристроїв, виберіть вашу мишу, введіть пароль. Зазвичай він 0000 або новий 1234, але краще уточнити в інструкції до маніпулятора.
  • Дочекайтеся відмінювання і почніть управляти мобільним апаратом за допомогою мишки.

Зазначений спосіб застосовується до планшета на ОС Windows і Android, на iOS ж підключити не вийде.

Тепер ви знаєте, як швидко і без особливих зусиль підключити мишку до планшету. При провідному підключенні вам в більшості випадків знадобиться прикупити перехідник, а при бездротовому досить тільки провести сполучення.

Чи користуєтеся ви мишкою на своєму пристрої? Розкажіть нам, як ви їх потоваришували.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector