Як підключити блок живлення до комп’ютера

Жоден комп’ютер не може обійтися без блоку живлення, оскільки саме цей елемент забезпечує електроенергією весь ПК. Тому БП по праву можна назвати одним з найважливіших компонентів комп’ютера. Якщо блок живлення працює не так, як слід, це істотно позначиться на роботі всього ПК. Зрозуміло, в такому випадку, виникає необхідність в проведенні заміни. Замінити БП не так складно, як вважає більшість користувачів. Досить підійти до процесу з уважністю і обережністю, щоб все пройшло без проблем. У цій статті розберемося, як підключити блок живлення до комп’ютера. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Заміна блоку живлення

Почати потрібно з демонтажу старого БП. Щоб зробити це, слід відключити інші пристрої, які можуть перешкоджати цьому, наприклад, планки оперативної пам’яті, відеокарта, PCI-плати і так далі.

Зверніть увагу, що підключення ЖД краще зробити вже після того, як він буде встановлений і з’єднаний з материнською платою. У БП є спеціальний роз’єм для жорсткого диска — Peripheral Power Connector. В цьому випадку, ніяких клацань бути не повинно, а коннектор повинен вільно входити в гніздо. Точно так же проводиться підключення оптичного приводу, який має аналогічне розділення інтерфейсів на IDE ATA і SATA.

З’єднувати блок живлення з відеокартою може знадобитися, а може, й ні. Все залежить від моделі встановленої відеокарти. Підключається вона аналогічно жорсткого диска і оптичного приводу.

Підключити живлення материнської плати

Послідовно підключіть всі вузли комп’ютера

Після цього необхідно акуратно прибрати дроти так, щоб вони не заважали роботі кулера. При цьому, звертайте увагу як на кулер БП, так і на вентилятор, який охолоджує процесор.

Тепер можна спокійно включати комп’ютер і насолоджуватися його стабільною роботою. Як бачите, подібна операція зовсім не така складна, як могло здатися спочатку. Залишайте свої відгуки про цю статтю і пишіть, як ви впоралися із заміною БП.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector