Як очистити пам’ять телефону на Андроїд

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами спробуємо дізнатися, як на Андроїд очистити пам’ять телефону від непотрібних або інших типів файлів. Для чого ж це потрібно? Причин може бути декілька, тому давайте розберемося з цими питаннями. Від цього буде залежати методика вирішення проблеми.

Тепер обговоримо проблему з непотрібними файлами або програмами. Для вирішення цього питання можна використовувати як ручні способи, так і автоматизовані в вигляді спеціального програмного забезпечення. Ми розглянемо обидві методики. Тому можете виконати всі пункти по черзі, тим самим звільняючи місце на вашому пристрої Андроїд. поїхали:

  • Для початку можемо перенести частину інформації на зовнішній носій (карту пам’яті). Якщо у вас такої немає, то переходите до наступного пункту. Для решти скажімо, що потрібно робити: перенесіть мультимедіа-файли (фотографії, музика, відео і так далі) на встановлену флешку. Тепер можете перенести файли деяких додатків і програм на карту пам’яті. Для цього перейдіть в налаштування апарату. Виберіть вкладку «Програми» або ж їх диспетчер. Потім вибираємо якусь програму або гру і Тапа по ній. У вікні натисніть на пункт «Пам’ять» та змініть місце зберігання інформації на карту пам’яті. Може бути, що будуть переміщені тільки додаткові файли обраної утиліти, а основні дані залишаться на внутрішній пам’яті.

Заходимо в Менеджер програм

Заходимо в Менеджер програм

вибираємо додаток

вибираємо додаток

CleanMaster

CleanMaster

  • Рекомендується користуватися хмарними сховищами, які можуть зберігати в собі величезну кількість інформації. Наприклад, туди ви можете завантажувати не тільки документи, а й фотографії, відео. Також можна використовувати стрімінговие сервіси для прослуховування музики в режимі онлайн. Зверніть увагу, що для виходу в інтернет вам буде потрібно чинне підключення: дивіться, щоб ви не перевищили поріг наданого трафіку. Адже, якщо ви це зробите, то за кожен зайвий мегабайт інформації вам доведеться платити окрему плату.

висновки

Шановні читачі, сьогодні ми з вами дізналися, як почистити телефон андроїд від непотрібних файлів (кеш додатків) і очистити системну пам’ять. Підсумувавши сказане, можна коротко розповісти про згадані способи і рекомендації:

  1. Використання флеш-карти для зберігання мультимедіа-файлів.
  2. Перенесення інформації на комп’ютер, ноутбук або хмарні сховища, використання стрімінгових сервісів для прослуховування музики.
  3. Очищення кеш-пам’яті програм та ігор.
  4. Користування програмою Clean Master.

Обов’язково розкажіть в коментарях, яким чином ви змогли очистити пам’ять на Андроїд. Які методи здалися вам більш привабливими і чому? Також поділіться своїм досвідом: як ще можна звільнити місце на пристрої під управлінням операційної системи від компанії Google?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector