Як включити телефон без акумулятора

Вам потрібен смартфон, а батареї в ньому немає? Вона зламалася, загубилася або заряджається окремо. Що робити, якщо на девайсе залишилася важлива інформація? Його можна запустити. Але для цього у вас повинен бути постійне джерело енергії. Його треба правильно налаштувати і приєднати. Розберіться, як включити телефон без акумулятора. Ви зможете попрацювати з пристроєм навіть без батареї.

Як включати смартфон без батареї

Смартфон без батареї можна включити.

Що потрібно знати?

Якщо спробуєте приєднати зарядник або USB-перехідник і запустити смартфон, нічого не вийде. Вони не працюють з девайсом безпосередньо — не підходить сила струму. Енергія надходить тільки через акумулятор.

Є моделі з виділеним роз’ємом живлення. Якщо у вас саме такий мобільник, то розібратися, як включити телефон без батареї, буде просто. Потрібно дізнатися деякі характеристики пристрою: максимальна напруга і силу струму. І використовувати відповідний адаптер. Але зараз гаджети з окремим роз’ємом мало поширені. В сучасних смартфонах гніздо для зарядки збігається з USB-портом. Щоб додати в них виділений слот, доведеться перебудовувати всю схему харчування. А це можуть зробити тільки професіонали.

Якщо в смартфон встановлений модуль обміну даними з акумулятором, без рідного джерела живлення він навряд чи буде працювати. Через цей чіп надходить інформація про батарею і її типі (Lithium-Ion або NiMH). Щоб запуститися, девайс має її «побачити».

Прямо до контактів

Є спосіб, як включити телефон без акумулятора через зарядку. Він досить небезпечний. Ви будете з’єднувати контакти смартфона безпосередньо з проводом. Без всяких «посередників» у вигляді блоків живлення або стабілізаторів. І якщо потужність або сила струму не підійдуть, гаджет більше ніколи не включиться.

 1. Відкрийте корпус пристрою і знайдіть в ньому контакти, до яких приєднувався джерело енергії.
 2. Визначте, де в них «Плюс», де — «Мінус». Якщо у вас залишилася батарея, подивіться написи на ній. Або перевірте її полярність за допомогою мультиметра.
 3. Щоб далі розібратися, як включити телефон без акумулятора з зарядником, вам потрібен провід. Але не звичайний шнур зі штекером MicroUSB, а особливий дріт. Знайдіть або придбайте адаптер харчування з певними характеристиками. Сила струму: до 2 Ампер. Напруга: 3,4-4,4 Вольта. Плюс захист від короткого замикання. Ці значення повинні зберігатися при будь-якому навантаженні.
 4. Візьміть вольтметр і з його допомогою знайдіть контакти з напругою 3,2-3,7 Вольт.
 5. Приєднайте до них дроти від адаптера живлення. Враховуйте полярність: «Плюс» до «плюс», «Мінус» до «мінус».
 6. Щоб перевірити, чи може телефон працювати без акумулятора, подайте на адаптер ток — вставте його в розетку. Не чіпайте оголені дроти, поки вони під напругою.
 7. Якщо не допомогло, спробуйте поміняти кабелі місцями. Можливо, ви переплутали «Плюс» і «Мінус».
 8. Якщо вам потрібно одноразове включення (наприклад, для термінового дзвінка), закріпіть кабель клемами або ізоляційною стрічкою.
 9. Щоб смартфон постійно працював без батареї, дроти треба припаяти. Перед цим обесточьте адаптер.

як включити телефон через зарядку

Модуль обміну даними

Якщо девайс не запуститься, швидше за все, в ньому встановлений модуль обміну даними з джерелом живлення. І як підключити телефон без акумулятора в такому випадку? Невже немає ніяких лазівок? Можна розібрати смартфон і приєднати адаптер безпосередньо, не чіпаючи контролера.

Ще варіант — «зімітувати» зарядний блок. Тобто самостійно зробити регульований резистор. Якщо ви жодного разу не користувалися паяльником, не знаєте, як правильно споювати контакти, і не розбираєтеся в електроніці, довірте цю роботу фахівцям.

Ось як включити стільниковий телефон без акумулятора, якщо на ньому стоїть модуль обміну даними:

 1. Візьміть корпус від старої батареї. Або створіть її «модель» з підручних засобів. На ній повинні бути площадки для контактів.
 2. Зазвичай в АКБ мобільників напруга йде на два крайніх контакту. Між ними знаходяться «інформаційні» клеми. Вони підключаються через опір в 20 ком перед останнім контактом до кабелю з негативним зарядом.
 3. На «майданчика» припаяйте контакти з тим опором, яке потрібно в батарейках смартфонів. Це не найпростіший спосіб, як запустити телефон без акумулятора.
 4. Тепер підключіть проводи від блоку живлення. Тільки враховуйте полярність.

Варіант не дуже надійний. У кращому випадку — нічого не вийде. У гіршому — ви можете просто зламати девайс. Щоб гаджет, взагалі, не відключався, використовуйте ИПБ. Якщо ви хочете зателефонувати або подивитися інформацію на смартфоні, вистачить живлення від розетки або комп’ютера.

Тепер ви знаєте, чи можна включити телефон без акумулятора. Не варто цього робити просто так. Якщо ви збираєтеся використовувати гаджет в охоронній системі, він повинен працювати без АКБ. В інших випадках краще придбати нову батарею.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector