Перекладачі онлайн з вимовою слів

Людям, знайомим з іноземною мовою і розбирається в вимові, для перекладу незнайомих слів і фраз достатньо звичайного паперового словника. Однак тим, хто тільки почав вивчення мови, потрібна допомога в читанні і розумінні чужої мови. У таких випадках незамінними стають сервіси, які не тільки переводять, а й озвучують слова. У даній статті я поясню, які онлайн-перекладачі з вимовою слів варто використовувати.Перекладач з вимовою

Bing.Translator — online-перекладач від Майкрософт

Як відомо, сервіс «Bing» належить компанії «Microsoft», яка вже довгі роки вдосконалює можливості і функціонал свого дітища. Серед розмаїття інструментів Bing є і перекладач онлайн з функцією голосового вимови. Остання актуальна як для базового, так і перекладеного тексту, при цьому вимова російської мови у Bing середнє. Це пояснюється тим, що офіційно сервіс в Росії не працює, тому розробники не дуже акцентовані на виробленні якісного вимови російських слів.

Для роботи з перекладачем виконайте наступне:

 1. Перейдіть на bing.com;
 2. Зліва введіть базовий текст для перекладу, праворуч ви автоматично отримаєте його переклад;
 3. Для голосового прочитання тексту натисніть на кнопку із зображенням динаміка трохи вище тексту.

  Bing

  Перекладач Bing з вимовою

Google Translate — перекладач з голосовим вимовою слів

Онлайн-перекладач від Google — це найвідоміший сервіс на Андроїд і iOS, до якого звертаються з-за зручності використання і досить багатою функціональністю (https://translate.google.com/?hl=ru). На відміну від більшості перекладачів з вимовою, Google Translate здатний озвучувати не тільки окремі слова, а й фрази, і навіть цілі тексти.

Сервіс має такі переваги:

 • доступно більше 100 мов, в тому числі і малопоширені — наприклад, латинь;
 • можливий переклад довгих текстів — до 5000 символів;
 • простий і зрозумілий інтерфейс;
 • якісне озвучення — хоча текст читає робот, голос складно відрізнити від людського;
 • якість перекладу постійно вдосконалюється як професійними лінгвістами, так і спільнотою;
 • текст можна вводити голосом або за допомогою віртуальної клавіатури.

  Автоперекладач від Гугл

  Автоперекладач від Гугл

Працювати з сервісом просто — потрібно ввести текст в ліве вікно і вибрати мову, після чого сайт автоматично здійснить переклад. Озвучити можна як перекладений фрагмент, так і оригінал — для цього потрібно натиснути на значок рупора.

Перекладач тут суміщений з лінгвістичним корпусом — базою текстів на різних мовах, в яких шукається перекладається фрагмент, після чого сервіс показує приклади його вживання. Це допомагає не тільки дізнатися значення слова, але і дійсно зрозуміти його.

Практично повним аналогом Google Translate є вітчизняний сервіс — яндекс.перекладач. Перекласти текст онлайн з вимовою в ньому можна таким же чином.

Дуже рекомендую до ознайомлення: Голосовий перекладач онлайн.

Reverso.net — французький транслейтор з вимовою

Сайт reverso.net створений французький компанією «Reverso-Softissimo», що спеціалізується на автоматичному перекладі і створенні допоміжних матеріалів для вивчення іноземної мови. Лінгвістичні інструменти «Reverso» заслужили визнання 40 мільйонів користувачів. І ми також скористаємося ними, щоб виконати переклад з вимовою online.

Виконайте наступне:

 1. Запустіть онлайн reverso.net, або додатки Андроїд і iOS;
 2. Під вікном для введення тексту виберіть базовий і кінцевий мову перекладу;
 3. Вставте в поле для тексту текст для перекладу і натисніть на «Перевести»;
 4. Для прослуховування перекладу голосом натисніть на піктограму з зображенням динаміка над текстом.

  Reverso

  Французький Reverso з функцією голосового прочитання

Cambridge Dictionary — онлайн-версія самого якісного британського словника

Cambridge Dictionary — це перекладач від всім відомого університету Кембриджу. Спеціалізується він на перекладі з англійської мови і назад, але є й інші мови. Доповнено перекладач словником, складеним самими професійними британськими лінгвістами.

Переводимо текст з Cambridge Dictionary

Переводимо текст з Cambridge Dictionary

 1. Для використання сервісу з голосовим вимовою потрібно перейти за посиланням http://dictionary.cambridge.org/ru/translate/ і ввести текст у вікно зліва.
 2. Відразу ж помітний недолік у порівнянні з перекладачем Google — обмеження на обсяг перекладу (160 символів за раз, 2000 символів на добу).

Крім того, перекладену фразу можна відразу озвучити. Однак сервіс видасть послівний переклад, з якого можна перейти на словникові статті з вимова. У них представлений не тільки переклад, але також транскрипція, тлумачення і приклади вживання. Озвучуються слова з британським або американської вимови на вибір.

Аналогічним сервісом є оксфордський словник — https://en.oxforddictionaries.com. Він не має російської версії і надає тільки послівний переклад з англійської з вимовою, але точність його найкраща. За його якість говорить той факт, що в лінгвістичних ВНЗ майбутнім перекладачам рекомендують користуватися саме оксфордським словником.

Freetranslations.org — автоматичний переклад з вимовою онлайн

Сервіс freetranslations.org створений британською компанією «Transfree Co., Ltd», що спеціалізується на ручному і автоматичному професійному перекладі. Компанія працює на ринку з 2009 року, і вже встигла заслужити схвальні відгуки від тисяч вдячних клієнтів. Для коректної роботи з даними перекладачем freetranslations.org вам знадобиться браузер Гугл Хром з активованою функцією Флеш Плеєр.

Виконайте наступне:

 1. Виконайте вхід на freetranslations.org;
 2. Під написом «Translate from» виберіть базовий мову тексту, а під написом «Translate to» кінцевий мову;
 3. В поле зліва введіть (вставте) ваш текст;
 4. Натисніть вгорі на кнопку «Vocalise» для зачитуванні кінцевого результату голосом. Зачекайте пару секунд, поки сервіс обробить текст і почне його зачитувати;
 5. Натискання на синю стрілку нижче дозволить зберегти аудіорезультат прочіткі в форматі .mp3 (працює нестабільно).

  Vocalise

  Натисніть на «Vocalise» для здійснення процедури зачитування перекладеного тексту

Imtranslator.net — американський перекладач з функцією голосового прочитання

Сервіс imtranslator.net розроблений американською компанією «Smart Link Corporation», яка з 1993 року спеціалізується на розробці мультілінгвістіческіх стаціонарних і веб рішень. Приблизно з 2000 року компанія сфокусована на створенні продукту, здатного втілити в собі інноваційні мовні технології в галузі перекладу, словників, віртуальної клавіатури, перевірки орфографії та інших релевантних рішень. Одним з відомих продуктів компанії є мережевий перекладач з функцією голосу imtranslator.net, яким ми і скористаємося.

Виконайте наступне:

 1. Активуйте imtranslator.net;
 2. Під полем для тексту виберіть початковий і кінцевий мову перекладу;
 3. Натисніть на «Translate» для перекладу тексту;
 4. Для прочитання тексту натисніть на відповідний динамік над ним. Відкриється вікно, в якому потрібно буде клікнути на темний квадратик для активації Флеш Плеєр. Лише після запуску останнього ваш текст буде прочитаний голосом.

  Imtranslator.net

  Американський перекладач imtranslator.net

ABBYY Lingvo — перекладач з вимовою тексту з самим докладним словником

Lingvo Online від компанії ABBYY — це онлайн-версія (і додатки Android і iOS) одного з найстаріших російських комп’ютерних перекладачів, перша версія якого вийшла в 1990 році. Як і інші сервіси, крім перекладу він представляє тлумачення слів і приклади їх вживання. Доступно 20 мов.

Перекладач ABBYY Lingvo

Перекладач ABBYY Lingvo

За функціональністю цей перекладач схожий з британськими. Працює він у такий спосіб:

 1. У рядок пошуку вводиться слово або фраза.
 2. Вибирається мова оригіналу і перекладу.
 3. Натискається кнопка «Перевести».
 4. Сервіс видає послівний переклад.

Вимова окремих англійських слів можна відтворити в британському та американському варіантах. З іншими мовами ситуація гірша — наприклад, французькі слова не озвучував, а для деяких з них і зовсім нема переводу. Зате набір прикладів вживання багатий у всіх випадках.

Крім прикладів, можна перейти на вкладку «Словосполучення». Вона допоможе поглибити знання мови — тут показується, в яких усталених фразах використовується шукане слово. Тут можна знайти фразові дієслова, ідіоми і т. П. З перекладом.

висновок

Існують і інші сервіси для перекладу тексту онлайн з мовним вимовою, але описані вище є найбільш якісними. Вони мають різні цілі — якщо потрібно отримати максимальну кількість інформації про той чи інший слові, слід використовувати професійний перекладач. Для швидкого перекладу великого тексту краще підійде Google Translate. Останній також ідеальний при перекладі з мов, які рідко використовуються в інших словниках.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector