Peel Remote: що це за програма на Android і для чого вона потрібна

В кінці 2018 роки вже мало кого можна здивувати такою технологією, як «розумний будинок», наприклад. Технологічні можливості вже давно перевищили звичайні бажання і мрії. Напевно багато хто пам’ятає художній фільм під назвою «Клік: з пультом по життю», де в головних ролях зіграв приголомшливий комедійний актор Адам Сендлер. Основний зміст цього фільму полягав в тому, що головний герой отримує в своє розпорядження пульт, який може зупиняти час і контролювати буквально все. З огляду на сучасний розвиток технологій, не варто виключати, що в далекому майбутньому і ці ідеї знайдуть свою реалізацію, незважаючи на те, що говорить офіційна наука. Але це не має пряме відношення до теми цієї статті. Як видно з назви статті, розбору підлягає програма «Peel Remote», яка перетворює ваш мобільний гаджет в повноцінний ІЧ-пульт, що дозволяє управляти будь-якій доступній технікою з екрану смартфона / планшета. І в даному випадку раніше згадане назва «Клік: з пультом по життю» знаходить нові фарби. А про те, що саме вміє програма і які пристрої підтримує, і піде мова далі.

Peel Remote: що це за програма на Android і для чого вона потрібна

Користування програмою Peel Remote на Android.

Функціонал і сумісність

Отже, «Peel Remote» — це програма, доступна для пристроїв на операційній системі Android, яка використовує вбудований в смартфон ІК-порт для прийняття на себе функціонального звичайного телевізійного або будь-якого іншого функціонального пульта. Повна назва розглянутого додатки «Peel Smart Remote» і, як запевняють самі розробники, — це «революція в області домашнього розваги». Мабуть, частково з цим можна погодитися, і вже зголосилося понад 100.000.000 чоловік, які встановили собі ці програми. Звичайно ж, з цілком зрозумілих причин подібний пульт функціонально поступається свого більш старому побратимові або, як в даному випадку доречніше сказати, дідусеві і несе в собі лише основні функції по переключенню. Для кожного користувача доступний наступний набір можливостей:

  • Управління будь-якою побутовою технікою, що має в своїй структурі відповідний ІК-приймач (телевізори, розумні чайники та обігрівачі, DVD-плеєри, кондиціонери і т. П .;
  • На основі зібраної інформації про переглянуті контенті додаток формує рекомендаційний шорт-лист найцікавіших (з точки зору програми) передач;
  • Налаштування нагадувань щодо подій календаря, що дозволяє не пропустити улюблену телепередачу або фільм;
  • Гнучка настройка особистої телепрограми з великою кількістю інструментів сортування.

Peel Remote Android

Як видно з перерахованого вище, додаток заточене саме на Smart TV, незважаючи на те, що умовно підтримує більшість побутової техніки. Звичайно ж, реалії менш райдужні, ніж обіцяють самі розробники. Насправді список підтримуваних пристроїв не піддається чіткому обмеження, так як підтримка вибіркова, тобто даний «пульт» може розпізнати старенький ЖК-телевізор, але в той же час може проігнорувати сучасний телевізор.

Плюси і мінуси

«Peel Smart Remote» в магазині «Google Play» має не найкращий середній бал «4.0» при 712.000 оцінили. В першу чергу це пов’язано з тим, що додаток несе в собі колосальну кількість вбудованої реклами, яка проявляється навіть при неактивній роботі програми. Даний мінус можна списати на те, що таким зловживанням грішать практично всі умовно-безкоштовні проекти, та й саме телевізійне мовлення просто напхане рекламою, а крім того, за невелику плату можна позбутися від даного непорозуміння.

Другим істотним мінусом є відсутність повноцінної оптимізації для деяких моделей смартфонів, що призводить до рясного споживання заряду акумулятора. Варто пояснити, що такий нюанс, як необхідність в інтернет-підключенні можна назвати якимось негативним моментом, так як складно припустити, що в 19 МБ розробники змогли б помістити всю технічну базу підтримуваного устаткування. А беручи до уваги, що в даний час по крайней мере великі міста мають практично повну зону покриття, проблем з підключенням до серверів розробників виникнути не повинно.

Пульт для Android

переваги

Безумовно, якщо наявна у вас побутова техніка підтримується даним додатком, то «Peel Smart Remote» дійсно може стати для вас незамінним проектом. Всі вищенаведені функції працюють справно, а з огляду на можливість активного перегляду потокового мовлення безпосередньо на смартфоні, по суті, мобільний пристрій розвивається в аналог повноцінного телевізора. Але максимальний ефект від використання «Peel Smart Remote» буде помітний тільки після його тривалого використання. Після декількох місяців активного перегляду додаток збере достатньо інформації про ваші уподобання, і може скластися враження, що додаток просто читає ваші думки.

Підсумок: корисно, зручно і вкрай цікаво, незважаючи на всі негативні сторони.

висновок

У висновку слід пояснити, що додаток «Peel Smart Remote» видаляється, як і будь-яке інше програмне забезпечення. Досить знайти іконку на робочому столі і використовуючи тривалий тап перемістити її в «Кошик». Або ж це можна зробити по-старому через «Налаштування».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector