Що робити, якщо ярлики на робочому столі Windows самі переміщаються

Значки — це перше, що бачить користувач після входу в обліковий запис Windows. Звичайно, нас буде дратувати, якщо вони рухаються самі. Ми звикли до різноманітних файлів і програм, впорядкованим, як треба.

Що робити при самовільному переміщенні ярликів

З різних причин ярлики самовільно переміщаються на робочому столі.

Практично всі користувачі налаштовують зовнішній вигляд значків, щоб простіше і ефективніше організувати свою роботу. Іноді виникає певна проблема. Потрібно відповідь, чому ярлики на Робочому столі рухаються самі — ви потрапили за адресою.

В чому причина?

Причина того, чому значки переміщуються самі, досить проста — після повторного включення ПК Windows застосовує настройки, оновлюючи їх. Якщо ви додали нові програми, вона впорядковує їх згідно із заданими правилами. Згадайте — включали ви якісь опції відображення? Чому елементи після старту операційної системи рухаються самі, якщо ви не давали відповідних інструкцій комп’ютера?

ВАЖЛИВО. Якщо після перезавантаження розташування ярликів на робочому столі змінилося, Віндовс «побачила» нові елементи призначеного для користувача інтерфейсу.

Налаштування поновлення оточення могла відбуватися без участі користувача. Можливо, ви застосовували кастомізатори або твіки? Ярлики рухаються самі також у разі проблем з агресивним ПО (програми, які встановлюються приховано). Причому після перезавантаження ярлики переміщаються по чітко заданому алгоритму.

усунення неполадки

Ми спробували розібратися, чому після перезавантаження комп’ютера міняються місцями ярлики. Тепер перейдемо до вирішення.

  1. Клацніть правою клавішею миші по вільному місцю.
  2. Приберіть позначку з пункту «Упорядкувати значки автоматично». зняти позначку
  3. Розмістіть посилання так, як вам зручно.
  4. Щоб оновити вигляд оточення, натисніть клавішу «F5».

Ми з’ясували, чому значки переміщуються самі, як це виправити. Якщо у вас є питання, не все зрозуміло або виникли інші проблеми — ласкаво просимо в обговорення в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector