Кращі програми-кейлоггери для Windows

Шпигунське програмне забезпечення використовують не тільки якісь видатні хакери або співробітники розвідувальних служб країн світу, а й пересічні громадяни, які вирішили потурбуватися отриманням знань про факти користування їх персональними комп’ютерами або електронними гаджетами. Але у багатьох, хто дійсно задається цим питанням і хоче встановити певний шпигунське програмне забезпечення, яке б цілодобово відстежував будь-яку активність комп’ютера і збирало б всі отримані відомості в звіти для постійного доступу до них, виникають труднощі не тільки з пошуком цього ПО, але і з питанням законності цих дій. І саме про це і піде мова в цій статті.

Кращі програми-кейлоггери для Windows

ТОП кращих програм-кілоггерів для Windows.

Топ-4

Отже, почати слід з 4-ки кращих програм-шпигунів для відстеження всієї інформації, яка проходить через ресурси самого комп’ютера, що працює на операційній системі Windows. Але перед якимось конкретним пошуком додатків-шпигунів, необхідно задатися ще одним питанням, яке виглядає наступним чином: «Як самому не опинитися під мікроскопом шпигунської програми?». Слід розуміти, що в силу «умовної законності» всіх шпигунських програм (про дане питання мова піде пізніше) більшість доступних варіантів, особливо розповсюджуються безкоштовно, є вірусним програмним забезпеченням, і замість стеження за кимось користувач отримує стеження за самим собою, яка може включати не тільки компрометацію особистих даних, але і можливі фінансові втрати. У зв’язку з цим можна відзначити, що будь-яке безкоштовне програмне забезпечення з даної категорії може йти «в пакеті» з купою можливих негативних наслідків. Саме тому варто розуміти одну ключову річ, що шпигунське ПЗ, яке перевірено на практиці, не може поставлятися безкоштовно, хоча б по одній простій причині, що розробка даних програм може нести суттєві правові наслідки, що і намагаються компенсувати розробники, надаючи свої продукти за певну плату. Звичайно ж, з кожного правила є винятки, і саме ці винятки і будуть розглядатися нижче. Це, а також інші загальні та функціональні аспекти необхідно враховувати і брати до уваги при здійсненні будь-якого конкретного вибору.

«SC-KeyLog»

Мабуть, це найпопулярніша програма-кейлоггер, що поширюється безкоштовно, але при цьому має безліч суттєвих недоліків. Пропонований розробниками функціонал виглядає наступним чином:

 • відстеження всієї введеної за допомогою клавіатури / мишки інформації, в тому числі вводяться паролі (тільки для NT нижче 4.0);
 • збереження пошукових запитів з усіх використовуваних браузерів;
 • реалізований віддалений доступ до файлової складової на комп’ютері «жертви»;
 • відстеження активності месенджерів;
 • відстеження кліків мишкою;
 • фіксація часу відкриття / закриття всіх програм.

На допомогу користувачу пропонується наочне керівництво (Wizard), яке періодично виникає на робочому столі. Дана обставина не дозволяє в повній мірі забезпечити скритність роботи розглянутого ПО. Так як, в першу чергу, «SC-KeyLog» позиціонується для стеження за власним комп’ютером, з цілком зрозумілих причин його установка на чужий комп’ютер (крім фактичної незаконність) просто обессмислени, внаслідок того, що користувач буквально через кілька хвилин буде сповіщений і антивірусним програмним забезпеченням, і самою програмою-шпигуном.

SC-KeyLog

Окремо варто відзначити і в якійсь мірі попередити, що сайт, де найбезпосереднішим чином поширювався «SC-KeyLog», виставлений на продаж, що повідомляється відразу при його відвідуванні. Тому найбільш здоровою ідеєю буде потурбуватися про коректність роботи «SC-KeyLog» в подальшому, так як велика ймовірність, що в зв’язку з продажем сайту, подальша розробка та підтримка продукту заморожується.

ВАЖЛИВО. Це особиста думка автора, з яким можуть не погодитися інші особи, в тому числі безпосередні розробники.

«Ardamax Keylogger»

Вартість даного продукту досить висока, близько 35 доларів, за рахунок чого від нього слід очікувати більшої стабільності і більш розширеного функціоналу, ніж від безкоштовних аналогів, в тому числі і щодо згаданого «SC-KeyLog». Практичне застосування багатьох користувачів показала досить високу якість «Ardamax Keylogger» і щодо наявного функціоналу, і щодо скритності і надійності кінцевого результату. В якості основної можливості слід виділити повний збір всієї інформації, який тим чи іншим чином трасується в операційній системі. Одним дійсно відповідати своїй назві відмінністю слід виділити можливість відправки зібраних звітів на електронну пошту і встановити певний порядок періодичності автоматичних пересилань. Всі перевірки «на вошивість» продемонстрували, що стандартне антивірусне програмне забезпечення повністю ігнорує «Ardamax Keylogger», що істотно збільшує спектр можливого застосування, а зручний і зрозумілий інтерфейс «шпигуна» дозволяє відсортовувати отримані відомості найбільш зручним для користувача чином.

Ardamax Keylogger

«Actual Spy»

Відразу варто відзначити сорокахвилинних пробну версію, плюс це чи мінус — питання риторичне, тому що для повноцінної проби функціоналу сорока хвилин безумовно не вистачить. «Actual Spy» пропонує, крім гарантованої основи — контролю за наповненістю буфера обміну, — відстежує активність принтерів, в тому числі мережевих, відстеження активності інтернет-з’єднань. Також буде не зайвим сказати, що дана розробка — заслуга російських умільців, що спрощує її використання і знижує фактичну вартість — близько 600 рублів. Інтерфейс в достатній мірі приємний, беручи до уваги специфіку розглянутого ПО, він не навантажений елементами і грамотно структурований. При всьому при цьому, єдиний істотний мінус — це обсяг інсталяційний файл (більше 1,50 Мбайт), який в рази перевищує розміри всіх інших кандидатів, описуваних в цій статті.

Actual Spy

«Elite Keylogger»

Даний варіант позиціонує себе як елітний продукт в даній категорії, що має ще більш значну вартість в 69 доларів. В цілому, свій елітний статус «EliteKeylogger» підтверджує в достатньому обсязі, пропонуючи, крім основного функціоналу, такі можливості:

 • робота в режимі низкоуровневого драйвера для максимально прихованого функціонування;
 • запуск програми разом з операційною системою;
 • видалення програми з комп’ютера жертви тільки при наявності адміністраторського пароля;
 • відсутні будь-які оповіщення, повідомлення, вікна, в тому числі в треї;
 • розпізнавання службових клавіш (ctrl, alt, shift, F1-F12 і т.д.);
 • відстеження сторінок браузера в яких заповнюються авторизовані дані;
 • відстеження кліків;
 • збереження звітів і їх відправка по електронній пошті;
 • гнучке налаштування автоматично видаляти звітів, наприклад, відразу після відправки на e-mail або по досягненню лог-файлу певного розміру.

Але варто розуміти, що досягнення такої скритності і велика кількість функціоналу досягається за рахунок досить складного процесу першій установці. Ще одним значним плюсом, який не реалізований в вищеописаних варіантів, є настройка збереження скріншотів по визначенню ключових фраз. Наприклад, «шпигун» може встановити, що програмі необхідно зробити скріншот відразу після введення користувачем-жертви ключовий / их фраз / и — «дивитися кіно онлайн безкоштовно», «соціальні мережі», «скачати музику» і т. П. В цілому, складність використання і початкових налаштувань з лишком окупається відмінними функціональними можливостями, що нівелює всі труднощі і витрати на покупку «EliteKeylogger».

Elite Keylogger

законність

Отже, далі йде торкнутися найбільш важливого питання — це законність установки шпигунського програмного забезпечення. Вже неодноразово сказано, що будь-які спроби посягання на таємну / особисте життя іншої людини є кримінально-карними з урахуванням положень і головного законодавчого акту Росії — Конституції і з урахуванням положень Кримінального Кодексу (статтями 137, 138 і 138.1). Варто розуміти, що для того, щоб уникнути несення кримінальної відповідальності, необхідно дотримати хоча б такі моменти:

 • програма встановлюється на свій особистий комп’ютер і користувачі, які санкціоновано користуються з ними сповіщені про те, що на комп’ютері встановлено програма для стеження;
 • програма встановлюється роботодавцем на своє особисте майно, яке передається працівнику для виконання своїх трудових обов’язків, і кожен працівник письмово і під підпис повідомляється про неприпустимість використання робочого обладнання в особистих цілях, і що для контролю за дотриманням даного внутрішнього правила встановлено певний ПО;
 • програма встановлюється на чужий комп’ютер з дозволу безпосереднього власника. Подальша обов’язок щодо повідомлення всіх користувачів покладається вже на нього, а не на установника.

висновок

Це основні моменти, дотримання яких є обов’язковим, в іншому випадку за втручання в чуже життя можна опинитися в місцях позбавлення волі строком до 5-ти років і з солідними грошовими штрафами, в тому числі з можливим відшкодуванням моральної або матеріальної шкоди потерпілій стороні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector