Як робиться оновлення Windows Mobile

До сих пір користуєтеся телефоном на базі Windows Phone 8.1? Пора йти з часом в ногу, адже Microsoft надає всім бажаючим можливість оновитися до найсвіжішої версії ПЗ. Оновлення до Windows 10 Mobile виконується швидко і просто, достатньо знати кілька нюансів.

Оновлення системи до Windows 10 Mobile

Для установки актуального програмного забезпечення розробники випустили спеціальну утиліту

особливості поновлення

Для багатьох зміна ОС пристрою вважається чимось магічним і вкрай складним. Розробник подумав про своїх клієнтів, тому для більш простого процесу заміни ПО запропонував спеціальну утиліту Upgrade Advisor. Її можна отримати з магазину Microsoft абсолютно безкоштовно.

Цей помічник займається підготовкою до інсталяції нових файлів. Важливо розуміти, що далеко не всі старі гаджети успішно оновлюються до Windows 10 Mobile. За твердженнями виробника, в список поки входять вісімнадцять моделей різних брендів, в тому числі і Lumia. Якщо телефону в переліку від Microsoft немає, значить, система на ньому буде просто гальмувати, і розробник вирішив не давати доступ до оновлення.

Додаток Upgrade Advisor

Upgrade Advisor

Перед установкою програма зажадає розширення прав. Для адекватної роботи їй потрібно:

 • застосування відео і фонотеки;
 • доступ до підключення Інтернету;
 • застосування бібліотеки картинок;
 • можливість користуватися інформацією, яка зберігається на зовнішній карті пам’яті.

Основне призначення — допомога користувачеві в установці, звільнення місця, інформація про можливості поліпшення. Працювати з програмою дуже просто — після відкриття вона самостійно перевірить особливості системи і видасть повідомлення про те, можливо оновлення чи ні. Перед інсталяцією Upgrade Advisor готує файли і звільняє місце.

Установка оновлень на смартфон

Для успішної установки важливо перенести фото, відео та інші несистемні файли на карту SD або в хмару OneDrive. Програма сама підкаже, які компоненти можна перенести з пам’яті телефону. Фахівці рекомендують керуватися порадами додатки, це збільшить ваші шанси на успішну установку. Якщо окремі файли не потрібні, то можна їх відразу ж видалити. Після успішного оновлення до Windows 10 Mobile, файли з OneDrive можна швидко перенести назад на смартфон.

Резервна копія в OneDrive

помилки поновлення

Дуже часто в ході установки прошивки користувачі скаржаться на появу численних помилок. Розглянемо найпоширеніші проблеми та варіанти їх вирішення:

 • Помилка 801881cd. Це повідомлення вказує на те, що на телефоні не вистачає вільного місця для виконання оновлення. Настійно рекомендуємо видалити або перенести на зовнішній пристрій фото, відеоматеріали та музику. Також можна видалити ігрові програми. Мультимедійні матеріали найпростіше передати на комп’ютер. Не забувайте, що після видалення ігор весь прогрес в їхньому проходженні також зникне.
 • Помилка 801882cb. Проблема такого типу з’являється при втраті зв’язку з Інтернетом. Необхідно впевнитися, що Ви отримуєте доступ до мережі, після чого повторити ще раз спробу. Рекомендуємо оновлюватися через Wi-Fi-з’єднання, щоб не платити операторам мобільного зв’язку за трафік. В процесі скачування ПО по мережі можна втратити чималу суму.
 • Помилка 800f081f. Зазвичай це повідомлення виводиться при проблемах з підготовкою настановних файлів. Важливо дочекатися інсталяції наступного оновлення на смартфон (приблизно раз на місяць виходять патчі для нової системи, які встановлюються в автоматичному режимі). Інший метод — перевстановити прошивку, скориставшись утилітою Recovery Tool.

Прошивка смартфона за допомогою Recovery Tool

Щоб процес пройшов без помилок, дотримуйтесь таких порад:

 • Підключіться до Wi-Fi-мережі. За твердженнями експертів, скачати файли через повільну стільникову мережу (EDGE або 2G) неможливо, тому при відсутності Wi-Fi, качати потрібно тільки через LTE, 4G або 3G.
 • Зарядіть пристрій перед початком оновлення, інакше прилад може вимкнутися посередині процесу.
 • Звільніть пам’ять. Видаліть мотлох або перенесіть файли в інше місце (в хмару, на комп’ютер).
 • При появі помилок перезапустите смартфон або спробуйте ще раз. Можливо, Windows 10 Mobile встановиться успішно з другого і навіть третього разу.

підсумки

Як бачимо, оновитися до найсвіжішої версії ПЗ не так вже й складно. Головне, встановити спеціальну утиліту, яка перевірить, чи підходить ця прошивка під ваш старий телефон. Якщо відповідь позитивна, то програма допоможе підготуватися до оновлення. В іншому випадку доведеться користуватися системою 8.1 або купувати новий гаджет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector