Що робити, якщо блимають ярлики на робочому столі Windows

Як виправити проблему, коли блимають ярлики на робочому столі Windows? Користувачі нерідко стикаються з такою помилкою системи. Хоча помилка може критися і не в ОС. Моргати іконки можуть з різних причин.

Іконки на робочому столі Windows 10

причини

Таке дивне поведінка елементів головного екрана свідчить про серйозні помилки в роботі ПК або в роботі зовнішніх пристроїв. Часто ярлики блимають на робочому столі незабаром після переходу з 7 на Windows 10. Причому у тих, хто купував комп’ютер на «Десятці», такий неполадки не спостерігається. Якщо так сталося і у вас, значить, справа точно в системній частини.

Віндовс 10

На Windows 10 допомагає відключення деяких спеціальних системних служб. Через них часто і виникають такі неполадки.

  1. Відкриваємо Диспетчер завдань.
  2. Вибираємо розділ «Служби». Для цього потрібно відкрити розширений режим диспетчера.
  3. Шукаємо два рядки: «Служба реєстрації помилок Windows» і «Звіти про проблеми і їх рішення». (Problem Reports and Solution Control Panel Support і Windows Error Report Service).
  4. Відключаємо їх.

Після цього, як правило, все ярлички на робочому столі перестають моргати. Спосіб цей перевірений тільки на Windows 10.

Інші причини і рішення

Однією з проблем, яка викликає миготіння, може бути несправність клавіатури або окремих клавіш. Перевірте, чи не залипнула клавіша F5. На більшості ПК вона відповідає за швидке оновлення. Таким чином, значки можуть просто нескінченно оновлюватися при западанні цієї кнопки. У вас стаціонарний комп — спробуйте поставити іншу клавіатуру. Якщо проблема не зникає, значить, справа не в ній.

Перевірка клавіатури або відеокарти

Перевірте клавіатуру і налаштування відеокарти

Неполадки можуть бути пов’язані з роботою відеокарти. Вірніше, з настройками її роботи. Такий метод допомагав людям, у яких стояла відеокарта NVIDIA, але може подіяти і з іншими відеокартами.

  1. Відкрийте панель управління NVIDIA (або AMD, якщо вона у вас коштує).
  2. У верхньому меню натисніть на кнопці «Робочий стіл».
  3. Зніміть галочку з «Додати контекстне меню».
  4. Перезавантажте комп’ютер.

Відключена опція викликає постійне оновлення екрану, що проявляється у вигляді нескінченного моргання.

Тепер ви знаєте, яким чином можна позбутися від такої проблеми, як постійне миготіння ярликів на головному екрані. Способи підійдуть не всім, але не поспішайте нести комп’ютер в сервіс або зносити систему, не скуштувавши його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector