Що робити, якщо сталася помилка в додатку com.android.systemui

Операційна система Android вже давно багатьма визнана кращою платформою для мобільних пристроїв. Це сказано не в образу шанувальникам продукції від компанії Apple, це лише констатація факту, посперечатися з яким можна, але ось оскаржити не вийде. Незважаючи на таку колосальну популярність, а почасти може бути саме через неї, в пристроях на ОС Android існує просте неосяжне кількість різних багів і помилок. Справедливості заради варто відзначити, що деяка частина з цієї більшості є наслідком необдуманих дій з боку користувача, в тому числі стороннього програмного забезпечення. Дана стаття, як і багато інших, покликана допомогти фанатам «зеленого робота» швидко зорієнтуватися і знайти докладне роз’яснення причин і способу виправлення можливих системних помилок. А як вже стало зрозуміло з назви статті, розглядатися буде помилка «Процес com.android.systemui зупинений».

Що робити, якщо сталася помилка в додатку com.android.systemui

Способи усунення помилки в додатку com.android.systemui.

Причини і способи вирішення

Що стосується даної помилки, то вона вже втратила свою актуальність на нових версіях ОС і ставитися до категорії, в якій вся вина (або більша її частина) покладено на системне встановлене програмне забезпечення, з якоїсь причини (напевно, відомої розробникам) перестало в штатному режимі виконувати поставлені завдання. Отже, як вже було неодноразово фіксоване на практичному дослідженні, основну провину у виникненні помилки слід покласти на оновлення компонентів сервісів від компанії Google. Тому перше, що необхідно спробувати здійснити, — це видалити «Google» (так звучить так по- «хакерські») і надалі встановити програмне забезпечення заново, а для цього потрібно:

 • Відкрийте програму «Google Play» (або «Play Market»).
 • Введіть в пошукову рядок «Google».
 • У відповідь на ваш запит відкриється список наявних в магазині сервісів, на першому місці якого і буде необхідне зараз ПО.
 • Відкрийте його і натисніть «Видалити» і підтвердіть своє бажання у вікні «Видалити всі оновлення цього системного застосування».
 • Дочекайтеся видалення і перевірте працездатність мобільного пристрою.
 • Якщо помилка була усунена, можна повернути вилучене програмне забезпечення.

Видалити всі оновлення цього системного застосування

Якщо дані дії не привели до потрібного результату, то спробуйте наступні альтернативні варіанти:

Варіант 1. «Перевірка встановленої дати і часу»:

 • Відкрийте розділ «Налаштування» — «Розширені настройки» і перейдіть в пункт «Дата і час».
 • Деактивуйте пункт «Дата і час мережі» і перезавантажте смартфон / планшет.
 • Якщо показники збилися, то встановіть дату та час вручну.

Дата і час мережі

Варіант 2. «Очищення кешу»:

 • Знову відкрийте «Налаштування», але в цей раз перейдіть в категорію «Додатки».
 • Виберіть «Всі програми» і в пошуковий рядок введіть «com.android.systemui».
 • Розкрийте докладні відомості про знайдений варіанті і по черзі натисніть «Стерти дані» і «Очистити кеш».
 • Знову перезавантажте мобільний пристрій.

вірусна активність

Необхідно також пояснити, що причини даної помилки можуть бути пов’язані з діяльністю вірусного програмного забезпечення. Що це можуть бути за віруси, і як вони потрапили в систему, по суті, ролі ніякої не грає, але задуматися про те, після яких ваших дій почалися проблеми, буде вірним рішенням. Подумайте про те, що було вами встановлено останнім часом. Це можуть бути будь-які сторонні продукти, в тому числі встановленої через магазин, а в ручну з файлу «.apk», скачування будь-яких файлів з безмірного простору інтернету і т. П. Варто розуміти, що віруси можуть видавати себе за системні компоненти і в зв’язку з цим буде не зайвим перевірити дату створення «com.android.systemui». Ця обставина може вплинути на те, що простими / штатними засобами видалити шкідливе ПО просто не вийде.

Тут є два рішення. Перше, воно ж більш складне, — це отримати права суперкористувача (вони ж root-права) будь-яким доступним і зрозумілим чином і видалити за допомогою розширених повноважень «все, що душа забажає» (звичайно ж, в розумних межах). Друге — це відкотити конфігурація мобільного пристрою до заводських значень зі збереженням всіх персональних даних. З цілком зрозумілих причин і перший, і другий способи слід застосовувати тільки якщо нічого з вищенаведеного не допомогло, і ймовірність того, що помилка виникла в результаті шкідливого впливу підкріплена фактами.

Помилка з процесом com.android.systemui

висновок

Отже, як видно з усього вищеописаного, способів виправлення помилки «Процес com.android.systemui зупинений» не так багато, як того хотілося б. В основному, всі вони характеризуються короткочасним збоєм в роботі системних компонентів ОС Android, що також можна усунути (при певних обставинах) банальної перезавантаженням мобільного пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector