Як налаштувати Windows Phone

Що робити зі смартфоном після його покупки? Зрозуміло, користуватися. Але, перш ніж почати використовувати всі можливості телефону, його необхідно підготувати до цього, тобто налаштувати. Залежно від операційної системи смартфона, цей процес буде відрізнятися. У цій статті піде мова про те, як налаштувати Windows Phone для майбутнього комфортного користування, які параметри встановлювати і, що взагалі з ним робити, як тільки ви вперше взяли його в руки. Поїхали!

Спершу необхідно включити свій Windows Phone. Після запуску, вас буде вітати Майстер налаштування, в якому спочатку буде запропоновано вибрати мову з великого списку. Після того, як ви визначитеся з вибором мови, пристрій буде перезавантажений, щоб встановити вибрані вами мовні настройки.

Телефон з Windows Phone

Налаштувати мобільну ОС від Microsoft зовсім не складно, і це не займе багато часу

Тепер, коли мова встановлений, перед вами з’явиться вікно «Початок роботи», в якому описані всі кроки початкової настройки:

  • «З’єднання з мережею»;
  • «Виберіть настройки телефону»;
  • «Налаштувати обліковий запис Microsoft».

Натискайте «Далі», щоб перейти до наступного вікна, де від вас буде потрібно прийняти умови використання (по-іншому ніяк). Після цього, вам буде запропоновано вибрати підключення Wi-Fi, щоб смартфон отримав вихід в інтернет. Цей крок можна пропустити, але краще підключитися відразу. Як тільки ви введете пароль від своєї мережі, телефон підключиться, а у верхній частині екрану смартфона з’явиться індикатор Wi-Fi сигналу. У наступному вікні ви побачите налаштування Wi-Fi. Там ви можете відзначити пункти «Автоматично з’єднуватися з мережами Wi-Fi …» і «Дозволити надавати контактам доступ до мереж Wi-Fi» (цю галочку краще зняти). Відзначайте ці функції в залежності від своїх уподобань.

Налаштування Wi-Fi на Windows Phone

У наступному вікні потрібно вибрати настройки телефону. Пропонується два варіанти: вибрати рекомендовані параметри, або налаштувати все самостійно. Натиснувши «Налаштувати», ви відкриєте досить великий список з базових налаштувань, які можна змінювати на свій розсуд. Кожен пункт описаний досить зрозуміло і вам потрібно буде тільки відзначати «пташкою» потрібну строчку. З особливо важливих, варто зупинитися на параметрах оновлення системи і додатків. Їх краще залишити зазначеними, щоб не забувати вчасно оновлювати Windows.

Далі необхідно вибрати регіон і часовий пояс. Зверніть увагу, що вибір регіону впливає на вигляд магазину додатків і, по суті, більше ні на що. Тому, як регіону краще вибирати «США», оскільки в цьому випадку у вас буде значно ширший вибір додатків. Однак деякі, локалізовані тільки під конкретний регіон додатки (наприклад, Україну чи Росію), будуть відсутні. Вибирайте на свій розсуд. Наступним кроком буде вибір часового поясу, дати і часу. Галочку «Відправляти дані про місцезнаходження в Майкрософт при активації телефону» можна зняти.

Тепер переходимо до найважливішого етапу настройки — Microsoft ID. Це ваш обліковий запис, яка буде необхідна для скачування різних додатків, роботи з поштою і зберігання файлів. Створивши Microsoft Live ID, ви отримаєте пошту, доступ до різних «корисностям» від Windows, в тому числі і область на One Drive — це хмарне сховище, на якому ви можете тримати найрізноманітніші дані та файли. Також на ньому будуть зберігатися резервні копії системи смартфона, з яких можна буде його відновити в разі якоїсь серйозної несправності в системі. Якщо у вас вже був телефон під управлінням Windows Phone, і ви зайшли під тією ж обліковим записом, то ви зможете відновити всі дані (в тому числі контакти, якщо вони синхронізовані з Outlook) зі старого смартфона на новому. Для цього буде потрібно вибрати потрібну вам пристрій зі списку прив’язаних до профілю та ввести код, який можна отримати на електронну пошту або в SMS.

Обліковий запис Microsoft

Після всіх цих дій, система запропонує вам вибрати точку доступу. Тут йде мова про мобільний інтернет і MMS. Зрозуміло, це вікно з’явиться тільки в тому випадку, якщо ви вставили SIM-карту в свій Windows Phone і ваш тарифний план передбачає наявність мобільного інтернету.

Тепер, нарешті, відкривається Робочий стіл (Домашній екран) і можна починати користуватися смартфоном.

Далі можна змінити налаштування магазину, інтерфейсу і підключень. В налаштуваннях магазину пропонується включити або вимкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення й отримання оновлень тільки по мережі Wi-Fi (в разі відключення, оновлення будуть завантажуватися через мобільний інтернет). В меню налаштувань можна вибрати колір фону (білий або чорний) і колір «плиток» з яких складається Робочий стіл, там же встановлюються шпалери на Робочий стіл і екран блокування.

Кольори фону WP

Важливий момент для тих користувачів, хто використовує карти пам’яті (Micro SD): в меню налаштувань, в пункті «Контроль пам’яті», ви можете побачити всю інформацію про зайняте просторі на самому пристрої і на карті пам’яті. Нижче є можливість вибрати, де будуть зберігатися фотографії, музика, відеозапису і нові додатки — на SD-карті або в пам’яті телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector