Як змінити або видалити аватар Windows

Коли ви включаєте комп’ютер або ноутбук, що працює на системі Windows 10, поруч з ім’ям користувача з’являється зображення — аватар. Замінити його або прибрати зовсім не так-то легко, адже до нього не прикріплені кнопки, що дозволяють впоратися з цим в один клік.

Як змінити або видалити аватар Windows

Налагодження та використання аватара в Windows.

Що таке аватар і для чого він потрібен в Windows

Аватар — це картинка, яку користувачі соціальних мереж і форумів встановлюють на додаток до свого імені / нику. Це може бути особисте фото, сподобався персонаж, герой кіно і т. Д, і т. П. Таким чином, користувач стає менш безликим. У Windows теж є сайт з можливістю відкривати обговорення, і коментарі супроводжуються зображенням. Воно також використовується для облікового запису і є засобом персоналізації комп’ютера. Зберігаються аватари в спеціальній папці Windows, яку можна знайти шляхом:

C: \ Користувачі \ нік користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ AccountPictures.

Можливий також варіант, коли картинки розміщуються тут:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Користувач \ AccountPictures.

Якщо AppData не виявляється, перевірте в налаштуваннях, не приховані системні папки.

Що таке аватар

Як встановити або змінити аватар

За замовчуванням в якості аватара використовується безликий силует стилізованого чоловічка, але, як ви розумієте, можна встановити власне зображення.

 1. Наберіть в «Пошуку»: «Параметри» (або натисніть Win + I, або відкрийте «Пуск» і клацніть по значку зубчастого коліщатка).
 2. Тут нас цікавить пункт «Облікові записи» і вкладка «Особисті дані».
 3. У віконці ви відразу побачите пропозицію змінити аватар. Можна зробити моментальне фото на вебкам або підібрати щось з готового. Залежно від цього відкриється або вікно «Провідника», або камера.
 4. Обраний фото моментально завантажується, і при наступному включенні комп’ютера з’явиться вже новий аватар.

Як встановити або змінити аватар

Якщо ви зареєструвалися на сайті Microsoft, то зображення автоматично встановиться і туди теж, причому воно збережеться навіть якщо ви купите інший ПК. Всі колишні фото, що використовувалися як аватар, зберігаються в тій самій папці, шлях до якої зазначений вище. Змінити картинку можна також на сайті Microsoft, але є одна проблема — на комп’ютері залишиться старий аватар. На жаль, розробники поки не усунули цю неполадку.

Тепер розберемо, як поміняти аватар в Skype, встановленому в систему.

 1. Відкрийте вікно з діалогами — вище них буде ваше ім’я.
 2. Клацніть кружечок і побачите особисту інформацію, а також кнопочку з можливістю додати фото.
 3. Виберете і завантажте потрібне.

Також можна зайти безпосередньо на сайт Skype і виконати те ж саме.

Як поміняти аватар в Skype

Як видалити аватар Windows

Фактичне видалення аватара в Windows 10 — дуже складна процедура. Можна зробити простіше — змінити картинку на стандартний контур чоловічка або щось невизначене. Це робиться так:

 1. Зайдіть в «Облікові записи» і «Особисті дані».
 2. Зробіть спробу додати аватар, дочекайтеся, коли зреагує «Провідник» і виберіть картинку за умовчанням, пропоновану всім користувачам (для зручності можете поміняти тип перегляду на «Значки», щоб відразу її помітити).
 3. Видаліть всі інші зображення в цій папці.

Якщо ж цей спосіб вас з якоїсь причини не влаштовує, спробуйте наступне:

 1. Знову відкрийте папку, де зібрані аватари, знайдіть файл з вашим ніком і розширенням .dat.
 2. Видаліть його.
 3. Натисніть Win + R, впишіть туди «cmd» (без лапок) і натисніть «Інтер».
 4. Запуститься «Командний рядок», куди потрібно вбити «wmic useraccount get name, sid» (без лапок) і також натиснути «Інтер».
 5. Видаліть знайдену папку від імені адміністратора.
 6. Не забудьте, що картинка продовжує використовуватися на сайті Microsoft — перейдіть туди, відкрийте профіль і видаліть аватар.

Тепер ви бачите, як непросто видалити аватарку в Windows 10, хоча розробники запевняють, що роблять все можливе для зручності користувачів. У деяких випадках, щоб закріпити зміни, недостатньо тільки перезавантажити комп’ютер — потрібно вийти з облікового запису Windows і залогінитися повторно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector