Обраний файл не є фото WhatsApp: помилки при відправці файлів

Ситуації, коли месенджер WhatsApp відмовляється відправляти той чи інший файл, хоча і рідко, але трапляються. Причини таких помилок бувають різні, і ми в цій статті їх розглянемо.

Ілюстрація на тему Обраний файл не є фото WhatsApp: помилки при відправці файлів

Чому не відправляються фото в Ватсапе

Неприємність може трапитися з файлами будь-якого типу, але частіше за все це відбувається з фотографіями, якими користувачі намагаються поділитися зі своїми друзями. Картинка приєднується до повідомлення, а при спробі його відправити додаток інформує про помилку.

Існує кілька причин цього збою:

  • Погане або зовсім відсутнє з’єднання з інтернетом.
  • Чи не доведена до кінця процедура реєстрації в WhatsApp
  • Блокування контактів в адресній книзі.
  • Несправність або переповненість карти пам’яті.

Усунення проблем підключення до бездротової мережі

Це найочевидніша «несправність», яка першою прийде в голову — перевірити наявність певної інтернет і достатня його швидкість. Насправді, справа може бути не в швидкості з’єднання, а в ширині смуги пропускання, але суті це не міняє. Ватсап просто визначає, що немає конекту, і відмовляється що-небудь відправляти.

Ілюстрація на тему Обраний файл не є фото WhatsApp: помилки при відправці файлів

Рішення тут очевидне — потрібно просто організувати стабільний інтернет. Якщо ви перебуваєте в зоні загальнодоступного Wi-Fi, то є сенс переміститися в інше місце, де сигнал буде сильніше. Якщо ви вдома, то перевірте ваш роутер, можливо, його слід перезавантажити.

Усунення помилок реєстрації номера

Це буває характерно для знову реєструються акаунтів. Процедура могла бути не завершена, або пройти з помилками. Якщо обліковий запис не функціонує правильно, то природно будуть виникати збої, в тому числі і з передачею файлів.

Щоб це перевірити, потрібно послати повідомлення на свій же номер Ватсап. Якщо повідомлення не пройде, то можна спробувати провести установку заново, попередньо повністю видаливши програму. Якщо ж і після успішно закінчилася установки залишається та ж помилка, то вихід один — звернутися в службу підтримки месенджера.

Ілюстрація на тему Обраний файл не є фото WhatsApp: помилки при відправці файлів

Усунення проблем з контактами в WhatsApp

Насправді це не технічна проблема. Просто абонент вас забанив, тому ви і не можете нічого йому відправити.

Перевірити це дуже легко: Відведіть картинку або файл комусь іншому з вашого списку. Якщо передача пройшла, значить, технічних помилок немає. Залишається переконатися, що перший абонент справді вніс вас в чорний список.

Проблеми з SD-картою

Пам’ять телефону просто може бути забита під зав’язку. Для відправлення файлів WhatsApp повинен їх опрацювати, а для цього потрібно відоме місце в пам’яті. Якщо його недостатньо, то і відправки не відбудеться.

Перевірити стан пам’яті пристрою можна засобами Андроїда. Зазвичай це розділ «Налаштування — Пам’ять», хоча назви пунктів можуть бути трохи іншими. Слід звільнити пам’ять або очистити кеш. Існують зручні утиліти для такого очищення, які знаходять і видаляють сміття в файлової системі.

Ілюстрація на тему Обраний файл не є фото WhatsApp: помилки при відправці файлів

Помилки при відправці відеофайлів

WhatsApp обробляє майже всі відомі формати відеофайлів. Але помилки з відправкою все ж бувають. Пов’язані вони найчастіше з відеокодеками, які обробляли відео перед відправкою.

Якщо ви знімали відеоролик камерою того самого смартфона, з якого його і відправляєте, то проблем не буває практично ніколи. Якщо помилка все ж відбувається, то переконаєтеся в першу чергу, що ваш Ватсап чи не застарів. Проведіть оновлення до свіжої версії, швидше за все, помилка зникне.

А в разі, коли ви намагаєтеся відправити відео з web-версії месенджера, вам доведеться скористатися конвертером файлів, щоб перегнати ролик в інший формат. Виберіть загальновживану формат, наприклад, AVI. Його розуміють всі програми і гаджети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector