На яких телефонах встановлюється Viber і як це зробити

Програма Viber — неоціненна технологія, що дозволяє практично безкоштовно спілкуватися і обмінюватися файлами різного формату. Цей інструмент охоче використовують ділові люди, тінейджери для розмов в мережі і багато інших. Часто наших користувачів цікавить питання: на який телефон можна встановити Вайбер.

Моделі телефонів Вайбер
Моделей телефонів, на які встановлюється Вайбер, існує величезна кількість

І він не позбавлений логічного підстави. Перші кнопкові апарати мали настільки мізерним функціоналом, що про миттєве обміні повідомленнями доводилося тільки мріяти. Ми не розглядаємо зараз СМС, дітище мобільних операторів, які мають свої переваги і недоліки.

В даний час скачати і інсталювати Viber можна практично на будь-який телефон. Різниця полягає лише в джерелах скачування, вони відрізняються в залежності від встановленої на гаджеті операційної системи.

Які ОС підтримують Viber

Апарат повинен бути свіжою моделі, бажано не старше 5 років з моменту виходу на ринок. Серед операційних систем, що підтримують даний месенджер виділяють:

  • андроїд;
  • Blackberry;
  • Bada;
  • Windows Phone;
  • iOS.

Моделі телефонів Вайбер
Всі основні системи підтримують месенджер Вайбер

Завантажувати програму можна як з офіційного сайту розробника, так і з магазинів, що діють для конкретно цих операційних систем. Також є маса сайтів в інтернеті, що пропонують безкоштовно завантажити версію месенджера.

З такими ресурсами ви повинні бути дуже обережні, так як розміщений на них контент не проходить перевірку якості.

Найменша неприємність — це застаріла версія програми, яку необхідно терміново оновлювати. Серед інших проблем — паралельно з додатком ви можете «захопити» кілька вірусів, здатних поцупити з гаджета особисту інформацію.
Ще один важливий момент — чи можна встановити Вайбер на звичайний телефон. Таке питання часто звучить на тематичних форумах. Відповідь на нього не може бути однозначним, все залежить від того, що мається на увазі під словом «звичайний».


Якщо це кнопковий апарат або стаціонарний — звичайно, не можна, програмою попросту буде ні на чому функціонувати. Якщо Нокіа 311 (його часто прирівнюють до цієї категорії в силу бюджетности) — то можна, дотримуючись інструкції.
Ми постаралися максимально розгорнуто відповісти на питання — які телефони підтримують Вайбер. Додаткову інформацію ви можете знайти на офіційному сайті програми, запитавши у техпідтримки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector