Нова послуга «таксі Вайбер» з’явилася в мегаполісах

Жителі великих міст можуть скористатися новою послугою — це таксі Вайбер. Вона з’явилася завдяки популярності мессенджера, яким сьогодні користуються сотні мільйонів людей. Утиліта набула широкого поширення завдяки наявності різних версій, що дозволяють її встановити на всіх сучасних платформах (Android, Windows Phone і т.д.).

таксі Вайбер
З недавніх пір месенджер Вайбер дозволяє навіть викликати таксі
Власники девайсів за рахунок використання даного софта мають можливість заощадити відчутну кількість коштів, так як їм не доведеться оплачувати стільниковий зв’язок (крім сервісу Viber Out).

У той же час вони зможуть викликати машину на замовлення. Для цього потрібно всього лише, щоб мобільний пристрій було підключено до глобальної мережі. Замовлення автомобіля здійснюється в онлайн-режимі.

Сучасні компанії, що надають транспортні послуги, вже підтримують всілякі види комунікації, що дозволяють замовляти машину за допомогою безпосередньо даного мессенджера. Так, у користувача є можливість викликати машину за допомогою повідомлення, відео або аудіозвонка.
Багато клієнтів Виберіть таксі воліють візуально спілкуватися з диспетчерами, коли здійснюється замовлення авто. В цьому випадку у них підвищується довіра до компанії. Варто відзначити, що число таких людей стає дедалі більше. Це особливо помітно в мегаполісах.

Виклик машини через програму Viber

Якщо скористатися новим сервісом, що функціонує на основі Viber Messenger, тоді у людини з’являється можливість здійснити поїздку в потрібну точку на автомобілі, який буде мати конкретний клас і тип. Це дуже вигідно для різних верств населення.

таксі Вайбер
Викликати таксі через Вайбер ще зручніше, ніж за допомогою дзвінка
Для ділових людей ідеально підійдуть транспортні засоби бізнес-класу, а для звичайних громадян завжди знайдуться машини бюджетного рівня. При цьому вони обов’язково надаються клієнтам в справному та чистому стані.

Якщо скористатися таксі Viber, то в більшості випадків авто прибуде до замовника десь через 15 хвилин. Це невеликий відрізок часу, якщо враховувати масштаби сучасних мегаполісів.

Варто зазначити, що транспортний засіб буде очікувати клієнта протягом 5 хвилин абсолютно безкоштовно. Такі правила встановлені в більшості компаній, що надають даний сервіс.
таксі Вайбер
Введіть номер сервісу таксі в пошуку
таксі Вайбер
Додайте контакт таксі в свій список
Щоб скористатися новою послугою, користувачеві досить дізнатися номер організації, яка надає транспортні послуги. Звичайно, ще потрібно мати на своєму смартфоні встановлену програму. Більшість смартфонів працює під управлінням Android, тому їх власникам потрібно відвідати Google Play і завантажити з нього додаток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector