Месенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

WhatsApp на ринку програмного забезпечення вже давно себе зарекомендував як один з кращих месенджерів. Популярність він отримав не тільки в колах обивателів, яким по більшій мірі потрібно тільки спілкуватися і домовлятися один з одним, але і серед бізнесменів. З цієї причини розробники випустили додаток WhatsApp Business, про який і піде мова в цій статті.

Ілюстрація на тему Мессенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

Що таке WhatsApp Business?

Перш, ніж приступати до докладного розгляду відмінних характеристик бізнес-версії програми, варто пояснити, що WhatsApp Business взагалі з себе представляє.

Як можна зрозуміти з назви, WhatsApp Business — це програма, в першу чергу, спрямована на надання допомоги підприємцям. Вона надає можливості для зручного спілкування з клієнтами, дозволяє оперативно реагувати на повідомлення, має інструменти для аналізу. Варто відразу зазначити, що бізнес-версія має багато подібностей зі звичайним WhatsApp, тому, якщо користувач вирішить завести собі аккаунт в ньому, він не зіткнеться з труднощами в розумінні інтерфейсу.

Перш, ніж завантажувати програму собі на телефон або комп’ютер, подумайте, чи потрібна вона вам. Якщо використання стандартного Ватсап задовольняє всі ваші потреби в спілкуванні, тоді краще відмовитися від установки розглядуваної в статті програмного забезпечення. Але якщо ви твердо вирішили відшукати програму, яка допоможе керувати бізнесом, тоді WhatsApp Business точно вам в цьому допоможе.

Навіщо потрібен WhatsApp для бізнесу?

Якщо ви власник малого чи середнього бізнесу, це накладає на вас певну відповідальність. Потрібно постійно приділяти час клієнтам, інакше продажі впадуть і справа може «прогоріти». WhatsApp в цьому питанні дуже допомагає, адже потенційний клієнт, знаючи номер вашого месенджера, в будь-який момент може зателефонувати або написати. Це дуже зручно, але все ж Ватсап — програма для спілкування, а не для ведення бізнесу.

Ілюстрація на тему Мессенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

У свою чергу, WhatsApp Business — це інструмент, який має функції, спрямовані на вдосконалення методів взаємодії з клієнтами. І цим все сказано. Використовуючи весь інструментарій, ви зможете працювати в кілька разів ефективніше.

Кілька неочевидних плюсів WhatsApp Business

Говорячи про програму, не можна обійтися без перерахування його функцій. В даному випадку варто почати з самих неочевидних, які посприяють ведення справи нехай не настільки сильно, як основні, але внесуть свої бонуси.

Перше, що варто відзначити, — поділ між роботою та особистим життям. У звичайному акаунті WhatsApp використовується ваш особистий номер телефону, відповідно, на нього пишуть і дзвонять все: друзі, знайомі, клієнти, партнери і так далі. Якщо ви завели бізнес-аккаунт, тоді потік ділових повідомлень можна буде перенаправити на нього.

Також в бізнес-версії додатка варто відзначити можливість створення історії, по аналогії з ВКонтакте, Instagram і Facebook. Багато нехтують такою функцією, проте це досить значимо впливає на просування бренду або компанії.

Ілюстрація на тему Мессенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

І наостанок згадаємо менш помітний плюс, але дуже значущий — розвиток. WhatsApp Business — це новинка в світі бізнесу, тому на неї варто зробити ставку. Не можна зупинятися на чомусь одному, потрібно пробувати все в підряд, поки не прийдеш до чогось одного. А потім все одно продовжувати шукати інші рішення. Бізнес-версія WhatsApp — це саме те, на чому варто загострити увагу.

Додаткові функції в додатку

Як говорилося, бізнес-версія заснована на стандартному додатку, і відмінності полягають тільки в додаткових можливостях.

 1. профіль Business. У профілі з’являться додаткові поля інформації про користувача, такі як посилання на інтернет-ресурс проекту, геоположеніе, рід занять, опис бізнесу, електронна пошта і теги.
 2. Інструменти для спілкування з клієнтами. Їх багато, але особливо хочеться виділити можливість відповідати автоматичними повідомленнями. До слова, це відбувається навіть коли ви не онлайн.
 3. Використання звичайних номерів. Клієнти зможуть починати спілкування навіть не маючи встановленої програми WhatsApp.
 4. Використання двох версій месенджера. Налаштовуючи бізнес-аккаунт, звичайний не припиняє свою роботу. Ви, як і раніше, зможете його використовувати.
 5. Використання онлайн-версії Ватсап. Коли під рукою не виявиться смартфона, для спілкування з клієнтами можна буде увійти в свій аккаунт через інтернет.
 6. Статистика. Користувач зможе переглядати статистику за кількістю отриманих і відправлених повідомлень в листування з клієнтами.

Ілюстрація на тему Мессенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

Завантаження і установка додатку WhatsApp Business

Тепер перейдемо безпосередньо до керівництва по установці програми WhatsApp Business. Насправді нічого складного в цьому немає, встановлюється воно традиційним методом — через Play Маркет.

 1. Відкрийте на своєму смартфоні магазин додатків від Google.
 2. Виконайте пошукової запит зі словами «WhatsApp Business».
 3. У результатах знайдіть однойменну програму і натисніть по ній.
 4. Натисніть кнопку «Встановити».
 5. Погодьтеся з наданням месенджер всіх необхідних дозволів, натиснувши кнопку «Прийняти».
 6. Дочекайтеся завершення установки.

Ілюстрація на тему Мессенджер для бізнесу WhatsApp Business: чим він може бути корисний

До слова, інсталяцію можна зробити через комп’ютер. Для цього знадобиться відкрити сторінку додатка в браузері, після чого авторизуватися і натиснути кнопку «Встановити». Через якийсь час на смартфоні автоматично почнеться установка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector