Мегафон MR100 2: огляд, прошивка і розблокування

Перед нами прилад китайського виробництва Мегафон MR100 2, що відрізняється високою продуктивністю і ефективністю споживання електроенергії. Скориставшись цим кишеньковим роутером, користувачі можуть активно користуватися інтернетом протягом цілого дня. Розглянемо детальніше, як правильно налаштувати роботу маршрутизатора.

Огляд маршрутизатора Мегафон MR100 2

Відмінний кишеньковий роутер з великим функціоналом

Характеристики:

 • EDGE, GPRS;
 • 99 грам;
 • вбудований акумулятор, 2100 мАг;
 • 150 Мбіт / с;
 • на підзарядку йде 2 години;
 • підтримка стандартів 4G, 3G, 2G;
 • 5 ч автономно;
 • батарея Li-Ion;
 • 16 годин при періодичному серфінгу;
 • microUSB, USB-роз’єми.

У комплект входить SIM-карта, сам прилад і інструкція.

підключення

Перший етап настройки Мегафон MR100 2 — підключення SIM-карти. Вставте картку в роз’єм, продуманий на корпусі роутера. Тепер заряджайте телефон або під’єднання обладнання до електромережі.

Всі маніпуляції з налаштування виконуються в зручному інтерфейсі. Потрапити в нього неважко, введіть 10.0.0.1 або status.megafon.ru в браузері. Функціонувати все буде відразу ж, ніяких паролів вводити не потрібно.

Інтерфейс і налаштування

Потрапивши в інтерфейс приладу Мегафон MR100 2, ви побачите три основні закладки, які допоможуть правильно налаштувати пристрій: повідомлення, налаштування, статус. У розділі «Повідомлення», скориставшись USSD-запитами, можна управляти додатковими послугами. Крім того, користувачі тут переглядають сервісні повідомлення.

Розділ інтерфейсу для моніторингу повідомлень

Панель «Налаштування» потрібна для перейменування приладу, зміни лімітів підключень без пароля і з ним, включення / відключення парольного доступу, вибору певного режиму мережі.

Що стосується розділу «Статус», то він допоможе дізнатися, в якому режимі пристрій зараз працює, як швидко віддаються і приймаються пакети, яким IP-адресою ви користуєтеся. Також в статусі будуть дані про залишок коштів на рахунку і часу сесії.

Інформація про поточний підключенні

В інтерфейсі за замовчуванням є і четверта закладка, але пересічний користувач її не побачить. Вкладка «Додатково» для пристрою MR100 2 знаходиться за адресою status.megafon.ru/advanced. Тут можна поміняти діапазон DHCP, включити або відключити DMZ, а також прописати трансляцію портів.

Додаткові параметри пристрою

Виробник передбачив можливість двох версій інтерфейсу: русифіковану та англійську.

Налаштування Wi-Fi

Для MR100 2 Wi-Fi налаштовується при першому вході. Вам доведеться придумати назву Wi-Fi, а також встановити особливості безпеки. Прилад підтримує тільки WPA2-PSK AES шифрування і відкриті мережі. На корпусі знаходиться перемикач, скориставшись яким вибирають режими: «Публічний доступ» або «Звичайний». У першому випадку обладнання створює додатково до вашої мережі ще одну відкриту мережу з назвою MegaFon Free; у другому випадку можна побачити тільки власну захищену або відкриту мережу. Розподіл можна налаштувати для десяти користувачів по двох мереж.

Налаштування бездротової точки доступу

інші налаштування

Крім бездротової мережі, інтерфейс дозволяє налаштовувати і інші параметри. це:

 • Режим роботи індикатора;
 • тип мережі;
 • роумінг;
 • настройка ALG, APN для різних типів підключення.

розблокування

Для чого потрібна розблокування Мегафон MR100 2? Прилад поставляється компанією «Мегафон», і вставити в нього іншу картку без додаткових маніпуляцій неможливо. На різних форумах сьогодні обговорюється варіант використання спеціальних кодів розблокування, які дають можливість разлочить пристрій. Після введення NCK-коду роутер працює з різними картами.

Сторінка для розблокування роутера

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector