Листівки-вітання WhatsApp: як надіслати другу картинку або відео

Ватсап користується популярністю серед користувачів, так як він зручний, багатофункціональний і не перенасичений зайвими функціями. Сьогодні ми поговоримо про те, як відправити в сервісі вітальну листівку одному, і таким чином привітати його з якоюсь важливою подією в його житті.

Ілюстрація на тему Листівки-вітання WhatsApp: як надіслати другу картинку або відео

Як відправити листівку в WhatsApp

Листівка — це звичайна картинка, яку можна відправляти в чат стандартним чином. Способи прикріплення зображення до повідомлення трохи відрізняються в залежності від того, на якому пристрої ви працюєте.

Пересилаємо листівку В WhatsApp на пристрої Android

  • Відкрийте чат з тією людиною, з яким хочете переслати привітання.
  • Клацніть по зображенню скріпки, розташоване в правому куті вікна повідомлення.
  • У вікні, що відкриється, виберіть файл, який будете пересилати.
  • Відкрийте галерею і виберіть місце розташування вітальній картинки.

Після виконаних дій потрібне зображення відобразиться в поле повідомлення. Поруч з нею можна написати привітання за бажанням.

Ілюстрація на тему Листівки-вітання WhatsApp: як надіслати другу картинку або відео

Пересилаємо листівку в WhatsApp на Iphone

  • зайдіть в чат з потрібним користувачем;
  • натисніть на зображення плюсик «+», яке розташоване з лівого боку внизу, поруч з вікном введення тексту повідомлення;
  • виберіть потрібний файл для передачі;
  • за бажанням додайте напис до файлу і натисніть на кнопку «Відправити».
  • Ілюстрація на тему Листівки-вітання WhatsApp: як надіслати другу картинку або відео

Якщо будете пересилати файл прямо з мессенждери, то зробити все ще простіше. Виберіть потрібну картинку з готового каталогу. Не забудьте під час відправки вказати, що файл потрібно переслати через Ватсап. Картинка автоматично завантажиться в потрібний чат.

Популярні теми картинок і відео в WhatsApp

Для того, щоб знайти потрібну листівку, можна скористатися будь-пошуковою системою або спеціальними сайтами, де вже зібрані готові картинки. На таких сайтах все зображення будуть згруповані за тематикою, наприклад: День Народження, 8 Березня, День Закоханих і так далі. Популярність картинок залежить від кола інтересів людини і від його особистих переваг.

Багато людей відправляють поздоровлення з Днем Народження, а деякі люди пересилають листівки з різними приколами або короткими вітальними написами. Кожна людина вибирає те, що йому ближче за інтересами. Також популярні тематичні листівки, наприклад: З Днем Матері, С Днем Сім’ї або якоїсь певної професії. Часто люди надсилають зображення з побажаннями Доброго ранку або Приємних снів. Також за допомогою красивої картинки людина може попросити за щось пробачення.

Ілюстрація на тему Листівки-вітання WhatsApp: як надіслати другу картинку або відео

Найбільша кількість листівок відсилається напередодні всіх прийнятих свят, Нового Року, Великодня і т.д. Знайти якісні вітальні флаєра можна в AppStore або Play Market. Ви можете зберегти картинки до себе на пристрій або завантажувати прямо з сайту в чат.

Тепер Ви знаєте все що потрібно, щоб відправити листівку одному в Ватсап. Якщо все зробите правильно, то проблем з передачею файлів не буде. Удачі вам!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector