Кращий роутер Wi-Fi

вступ

Ми, жителі XXI століття, починаємо забувати про величезну кількість проводів, що огортають наші будинки. Дійсно, щоб отримати інтернет в будь-якому місці квартири, не потрібно тягати за собою бухту кабелю. Доступність технічних новинок уможливила те, про що ми раніше тільки мріяли: майже кожен член сім’ї має власний пристрій, і не потрібно займати чергу на користування комп’ютером.

Вибір роутера - важке завдання

При виборі роутера для будинку потрібно враховувати багато критеріїв

Провайдери надають інтернет на все більших швидкостях, тому пропускної здатності каналу цілком вистачить на кількох користувачів. Але як її розподілити? Раніше для цього будинку простягали кілометри проводів, а нині досить встановити невелику коробочку з антеннкой — Wi-Fi-роутер. Саме він стає тією сполучною ланкою між усіма пристроями, приєднаних до інтернету у вас вдома.

Його основне завдання — отримувати від провайдера інтернет і роздавати його сумісного пристрою без проводів. Більш просунуті моделі мають і інші, менш затребувані функції. І якщо ви стоїте перед дилемою, який роутер купити, щоб він відмінно виконував свої безпосередні функції і при цьому недорого коштував, а за осудну суму хочете отримати додаткові навороти, ми представляємо рейтинг кращих пристроїв в 2015 році.

TP-LINK WR841N

Кращий Wi-Fi роутер для дому, який очолює рейтинг. Технологія 2T2R MIMO і стандарт 802.11n дозволяють розгорнути мережу Wi-Fi з високою швидкістю обміну даними 300 Мбіт / с для перегляду відео, ігор і відеодзвінків.

Дві антени і потужний передавач зводять до мінімуму втрату сигналу, дозволяючи якісно і без розривів працювати в будь-якому місці будинку, навіть крізь бетонні стіни. Все вимогливі до якості інтернет-каналу програми будуть працювати дуже стабільно.

Кнопка WPS за миті встановить зв’язок з пристроями при високому рівні захисту стандарту WPA2, який запобіжить будь сторонній доступ. Вам не треба навіть вводити пароль!

Завантаження великих файлів можуть зайняти більшу частину Wi-Fi-каналу. Контроль пропускної здатності QoS може обмежити окремих програм і учасникам мережі використовувану ширину каналу, що запобіжить нерівномірне завантаження даних і краще розподілить навантаження.

Огляд роутера TP-LINK WR841N

У комплекті поставляється диск для настройки маршрутизатора. Кожен користувач без проблем налаштує пристрій.

ZyXEL Keenetic Start

Роутер для будинку може надавати доступ в інтернет за технологією VPN (PPTP і L2TP), IPv4 / IPv6, 802.1X, PPPoE, VLAN 802.1Q. Потужний процесор і поліпшена прошивка гарантують найвищу швидкість скачування через Wi-Fi.

Підтримка стандарту 802.11n дозволяє розгорнути домашню мережу з обміном даними на швидкості до 150 мегабіт в секунду. Можна також легко створити вдома гостьову мережу. Технологія WPS допоможе безпечно приєднати підтримуване пристрій за пару секунд.

Яндекс.dns — це безкоштовна послуга компанії Яндекс, найкраще блокує доступ до небезпечних сайтів і забороненого контенту. Вона захистить вас від шкідливих вірусів.

Батьківський контроль з хмарним сервісом SkyDNS дозволить обмежити доступ до певних сайтів і небажаного контенту. Можна самим регулювати дозволені категорії веб-сайтів.

Роутер ZyXEL Keenetic Start

ASUS RT-N56U

Самий функціональний маршрутизатор на ринку. Одночасна робота у двох діапазонах — 2,4 (для звичайних потреб) і 5 ГГц (для трафікоёмкіх завдань) з сумарною швидкістю 300 Мбіт / с, оснащеність портом Gigabit Ethernet дає можливість обмінюватися даними на максимальній швидкості без падіння продуктивності при великій кількості одночасних сесій.

Функція Ai Radar оптимізує діаграму спрямованості сигналу, роблячи якість покриття краще без витрат потужності. А мультифункціональні USB порти дають можливість приєднувати різні пристрої, як флешка, принтер, сканер, мобільний модем, перетворюючи роутер в універсальний мережевий центр.

Огляд роутера ASUS RT N56U

ASUS RT-N12 VP

Бездротовий Wi-Fi-роутер зі швидкістю обміну даними 300 Мбіт / с. Його основні особливості:

  • Найлегша установка без необхідності диска з програмним забезпеченням;
  • безпечне підключення обладнання через WPS;
  • велика зона покриття;
  • підтримка стандартів Wi-Fi 802.11 b / g / n;
  • шифрування: WEP, WPA / WPA2;
  • брандмауер.

Роутер ASUS RT N12 VP

Практично кращий варіант для двокімнатної квартири або невеликого будинку, який доступний на ринку. Користуватися ним абсолютно не складно. З недоліків можна виділити обрізання швидкості, але проблема вирішується перепрошивкой.

MikroTik RB951Ui-2HnD

Цей Wi-Fi-роутер, який функціонує на частоті 2,4 ГГц, має чудову продуктивність і швидкість до 300 Мбіт / с, а також підтримує стандарт IEEE 802.11b / g / n. П’ять LAN-портів 100 Мбіт / сек і порт USB для підключення 3G модему, карт пам’яті або подібних пристроїв забезпечать інтернетом безліч типів пристроїв.

Управління настройками маршрутизатора здійснюється через веб-інтерфейс, який володіє прекрасним набором функцій і можливостей. Модель є дуже надійною і більш функціональною, ніж більшість пристроїв подібного класу. Wi-Fi-роутер є чудовим вибором для невеликого будинку або офісу.

Роутер MikroTik RB951Ui 2HnD

висновок

Представлені моделі — кращі в своєму класі. Насправді в будь-якому магазині електроніки можна купити величезну кількість різноманітних моделей роутерів. Прочитайте наш рейтинг мережевого обладнання 2015 року, і ви зможете набагато легше вибрати найкращий Wi-Fi-роутер для будинку, що підходить під ваші потреби і фінансові можливості.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector