Кращі ультрабуки: 5 топових моделей з 14-дюймовим екраном —

Asus Zenbook
Серед цінителів технічних новинок ноутбуки з дисплеєм в 14 дюймів вважаються найбільш зручними для роботи і перенесення. 15 дюймів — багато, такі пристрої занадто громіздкі і як правило важать більше при порівняно тієї ж комфортабельності в роботі. 13 — можна брати з собою, однак працювати протягом довгого часу за таким екраном — не найприємніше заняття.

Ось список 14-дюймових ноутбуків, крім «ідеального» розміру дисплея володіють ще і оригінальним пристроєм.

Acer Spin SP714-51-M5DV

Серед моделей з таким же екраном цей гаджет прославився тонкістю, що значно полегшує роботу з ним під час поїздок або подорожей. Однак ця перевага є і недоліком: виробник був змушений використовувати 4,5-ватні процесори, що не відрізняються високою потужністю. Погодьтеся, не найкраща характеристика для ігрового ноутбука. Проте, вийти в інтернет і знайти необхідну інформацію з його допомогою можна цілком. Слід зазначити також те, що гаджет здатний трансформуватися подібно до того, як це робить Lenovo Yoga.

ASUS ZenBook 3 Deluxe

Цей ноутбук відрізняється від попередньої моделі лише розміром дисплея. Тонкі рамки і невелика маса роблять його надзвичайно стильним, однак і коштує така краса вельми недешево. Незважаючи на такі скромні габарити, в пристрої використовуються потужні процесори Core, а також є велика кількість пам’яті: 16 ГБ власної і близько 1 ТБ на накопичувачі. Крім цього покупка такого ноутбука може бути виправдана, якщо вона Вам потрібен на найближчі 4-5 років, тому як по закінченню цього часу ви все одно його зможете продати на відміну від скажімо недорого 15 дюймового трьох кілограмового ноута. Також варто відзначити, що запчастини для ремонту, які можна купити за посиланням — http://gsm-forsage.net/asus-icon, не набагато дорожче, ніж в дешевих ноутбуках. З цієї причини його можна як відремонтувати, так і продати. Втім, це стосується будь-якого з ноутбуків тут представлених.

HP EliteBook 840 G3

Хто сказав, що ноутбуки повинні дивувати тільки своєю компактністю? Так, наприклад, HP EliteBook 840 G3 привернув увагу покупців наявністю 4G-модема, який дозволяє зберігати доступ до інтернету навіть в зонах, де відсутня Wi-Fi. Маса пристрою становить близько 2 кілограмів, проте в порівнянні з вищеописаними гаджетами, воно відрізняється більш доступною ціною.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Ultrabook

Приводом для появи на світ цієї моделі послужив випуск ASUS ZenBook 3. Хоча гаджет важить трохи більше кілограма, будь-які претензії в плані технічної оснащеності до нього важко пред’явити. Ноутбук має 8 і 265 ГБ пам’яті своєї зрілості й на накопичувачі відповідно, а також потужний процесор і матрицю Full HD.

Lenovo Yoga 710 14

Цей гаджет має дискретну відеокарту, яка хоча і поступається за потужністю більш складним моделям, але забезпечує пристрою достатню продуктивність для запуску багатьох сучасних ігор. Особливим гідністю гаджета є найнижча вартість серед усіх представлених в цьому списку пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector