Як підключити клавіатуру і мишу до PS3

Будь-яка приставка, по суті, є повноцінним комп’ютером. Хоча вона і позиціонується як чисто розважальна, іноді виникає необхідність використовувати її як звичайну персоналку. Якщо потрібно лише почитати інтернет і поставити пару лайків сподобалася статті, то чому б не зробити це прямо за звичною приставкою?

Підключення миші і клавіатури до PS3

Чи можливо під’єднати до PS3 миша і клавіатуру?

На офіційних сайтах (російською, англомовному) відомостей, як підключити звичайну клавіатуру і мишу, немає. Проте в PS3 є драйвери для дротових і бездротових пристроїв. Підключення: вам потрібно увіткнути штекер в USB-порт на приставці. Він розташований зліва. З бездротовим треба вставити штатний передавач в той же роз’єм — і справу зроблено. Підключити мишку до PS3 можна аналогічно. Нічим не відрізняється від PC або Mac. Так просто, що не варто писати цю статтю? На жаль.

На жаль, мало хто гри можуть працювати з ними. Ряд фірм пропонує спеціальні клавіатури і миші для ігор, але навіть випускається маститої компанією Logitech клавіатура Cordless MediaBoard Pro, сертифікована Sony для використання з приставкою, може бути без обмежень використана тільки поза ігор. Суть в тому, що ігри пишуться під контролер плейстейшен, а клавіатура таким не є. З мишею ситуація ще важче. Взагалі-то, використання особливої ​​клавіатури без спеціального адаптера зайва трата грошей. Перейдемо ж до них.

адаптери

Пропонуються адаптери, що дозволяють підключати до плейстейшен 3 звичайну клавіатуру і мишу. Налаштовується відповідність клавіш клавіатури функцій ігрового контролера, руху миші переводяться в операції з контролером PS3. Прикладом подібного пристрою є Eagle Eye Converter 3.0 for Playstation 3. Він являє собою невеликий пристрій розміром з велику батарейку. Після цього будь-яку клавіатуру і мишу можна використовувати в якості ігрового контролера. Підключаєш всі входи і виходи, настроюєш за кілька хвилин і можна отримувати задоволення. Ціна досить висока, 60 доларів. Іноді ціна вище в кілька разів.

Eagle Eye Converter 3.0 for Playstation 3

До адаптерів додаються різного якості інструкції, які тут наводити сенсу немає. У загальному випадку пристрій має два USB-порту для клавіатури і мишки і вихід на плейстейшен 3. Підключаєте в роз’єм для контролера. Клавіші клави співвідносяться з клавішами контролера або приймається заздалегідь певна розкладка.

думка гравців

Як відомо, існує два непримиренні табори: гравці на PC і консолі. Кожен з них має свої аргументи. Розглядати їх докладно в цілі статті не входить. Однак є істотний для стрілялок факт. Мишкою цілитися набагато зручніше. Вона точніше, коли швидкісне прицілювання один з головних елементів гри.

УВАГА. Граючи в ігри з швидко з’являються і зникають противниками, «мишачий» гравець отримує суттєву перевагу. Зворотним боком стає необхідність грати за столом. Не можна сісти в крісло і тримати контролер в руках. Природно, з менш динамічними іграми перевага стає все меншим.

Для високої ціни адаптера є контраргумент у вигляді підписки PlayStation Now, яка дозволяє грати в ігри PS3 на … PC. Купівля додаткового пристрою за істотну суму викликає у батьків або самого гравця питання. А раз так, то думка: «Підключу миша і зроблю всіх цих гальм» — залишається зазвичай лише думкою. Тому таких гравців досить-таки мало.

PlayStation Now

висновок

Підключити мишу і клавіатуру до PS3 просто. Але корисно лише для перегляду інтернету. Для ігор потрібен недешевий адаптер. Його підключити теж дуже просто.

Треба вам це чи ні, залежить від ваших фінансів, ігр в які ви любите грати. Дерзайте, ми сподіваємося, що стаття допоможе вам зробити найбільш правильний для вас вибір!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector