Як можна використовувати акумулятор від телефону

Сьогодні мобільник увійшов в наше життя так само, як 100 років тому електрична енергія. А значить, всюди можна знайти сліди використання цих пристроїв. Наприклад, батареї, які є незамінною частиною будь-якого гаджета як останніх моделей, так і найстаріших. Якщо захотіти, придумати для АКБ застосування буде легко. Для цього потрібно знати, як можна використовувати акумулятор від телефону.

Акумулятори від телефону

Стару батарею можна використовувати повторно

способи застосування

У нашій країні існує безліч кулібіних, які зі старих батарейок і додаткових деталей змайструють чи не TV-приймач. Однак нам, простим смертним, такі метаморфози здійснити не під силу. Тому задуматися краще про найбільш простих і поширених способах використання акумулятора:

  • здати в пункт прийому;
  • зробити ліхтарик;
  • використовувати в якості джерела енергії в інших пристроях.

Залежить багато від стану АКБ і від її максимальної потужності. Здебільшого однієї батареї буде достатньо для живлення дитячих іграшок, пультів і т. П.

пункти прийому

Все ж задумайтеся про те, щоб просто здати акумулятор. Швидше за все, так ви зможете отримати найбільшу вигоду. Вигідно буде і навколишньому середовищу, яку ви позбавите від шкідливого впливу відпрацьованої деталі.

Утилізація використаних батарей

Здавши АКБ в утилізацію, ви не тільки позбудетеся від непотрібного мотлоху, але і вбережете навколишнє середовище

Утилізувати батарейки можна за допомогою спеціальних екобоксов, або екомобілів. Вони є в багатьох великих містах. Крім того, деякі торговельні мережі, наприклад, ІКЕА також здійснюють прийом АКБ. Якщо у вас їх велику кількість, є сенс домовитися про продаж з приймальником металобрухту і автомобільних акумуляторів.

ліхтарик

Змайструвати ліхтарик своїми силами зможе практично кожен. Але потрібно і розуміти, що термін роботи такого освітлювального приладу залежить від цілісності елемента живлення. Ну і якості збірки.

Для цього будуть потрібні:

  • світлодіоди;
  • резистори;
  • радіатор;
  • термоклей.

З’єднується все досить легко. Світлодіоди підключаються кожен до свого резистору, а потім паралельно до радіатора. Радіатор з’єднується безпосередньо з АКБ. Фіксується все це термоклеем. Придбати всі необхідні деталі можна в будь-якому спеціалізованому магазині або на тому ж «Аліекспресс». За допомогою мікросхем можна доповнити такий ліхтар зарядкою.

Елемент живлення

АКБ може «після смерті» послужити альтернативою звичайним батареям на різних пристроях. Як правило, він замінює собою три «пальчикових» або «мізинчикових» алкалінових батареї. Однак слід все ж переконатися в потужності і вольтажі деталі, звірившись з інструкцією, перш ніж починати використовувати.

З’єднується все приблизно таким же способом. Контакти батарейки підключаються до контактів на пульті, іграшці або ще на чому-небудь. Використовувати в цьому випадку буде потрібно тільки дроти і термоклей, а також ізоляційну стрічку.

Деякі використовували б / у елементи живлення в якості додаткових для своїх смартфонів. Однак варто розуміти, що це небезпечно. По-перше, шкода можна нанести телефону, який буде працювати з пристроєм, для нього не призначеним. По-друге, сама батарейка може роздутися або потекти від такого використання. А тоді можна серйозно собі нашкодити.

Як заряджати АКБ?

Заряджати акумулятори можна за допомогою спеціальних блоків живлення. Продаються вони в великій кількості і з різними найменуваннями на Aliexpress. Пошукати можна в магазинах, які торгують подібною технікою, і на ринках. Якість пристроїв у всіх трьох місцях однакове. Такі апарати досить швидко і відносно безпечно зарядять батарейку.

Універсальна зарядка акумулятора телефону

Для зарядки різних батарей продаються універсальні зарядні пристрої

Слід розуміти, що завжди буде ризик загоряння або протікання «беушних» АКБ під час їх використання. Оскільки вони для цього вже не призначені. Якщо їх корпус роздутий або має будь-які інші дефекти, краще відмовтеся від будь-яких витівок і викидайте пристрій.

Тепер ви знаєте, що з батареї від телефону можна зробити маленький кишеньковий світлодіодний ліхтарик. Також у деяких людей АКБ служить в якості заміни простим алкалиновою батареєю. Як використовувати стару деталь від свого мобільника — вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector