Кращі програми для iPhone

Мало того, що нові додатки для iOS з’являються щодня, так ще існує величезна кількість рейтингів, де зібрані топові, найкращі, корисні і інші програми. iPhone же при грамотному його використанні може принести нам велику користь у всіх сферах життя.

Рейтинг додатків для iPhone

Корисні утиліти можна розділити на кілька категорій

Саме тому ми розглянемо кращі програми для iPhone, які зроблять ваше життя легше і перетворять iPhone в незамінний інструмент. А щоб вам було зручніше, ми поділили їх за окремими категоріями, кожна з яких стосується тих чи інших сфер нашого життя.

Базові корисні додатки

Перш за все, iPhone як такої зручний тим, що він практично завжди з нами. А значить, може використовуватися в якості невеликого блокнота для нотаток, який сам надасть інформацію про дні народження, нагадає необхідних покупках, складе список справ або сповістить завтрашньої зустрічі.

Тому топ «Корисні додатки для iPhone» виглядає наступним чином:

 • Додаток Wunderlist. Менеджер, за допомогою якого ви впорядкуйте всі свої справи: не пропустите зустрічі і зручно розподіліть їх за категоріями (наприклад, фільми, покупки, подорожі) на своєму iPhone. Природно, тут представлено не тільки шаблони для зустрічей, але і прості замітки, можливість складання списків, проектів. Перевагою є те, що до певної задачі ви можете прикріпити документ — так у вас буде не тільки нагадування про саму подію, а й супутні файли (якщо це, наприклад, ділова зустріч). Передбачена синхронізація через інтернет, так що не виникне проблеми з перенесенням даних на комп’ютер. Додатково вам сподобається можливість складати списки або проекти публічно. Завдяки цій функції, їх можна буде обговорити з іншими користувачами — адже додаток підтримується на платформах Windows і Android, у ваших друзів навряд чи будуть проблеми з доступом до файлів.
  Зручний менеджер Wunderlist
 • Купи батон! Програма розроблена саме для списків покупок. Вона зручна в користуванні на iPhone, ідеально підійде тим, хто завжди забуває, що хотів купити, а також людям, які, навпаки, прагнуть не робити зайвих покупок. Вносити до списку можна не тільки продукти, а й інші товари.

 • Evernote. Програма широко відома серед користувачів iOS, Windows, Android і має неймовірно багатий функціонал. Текстовий редактор має безліч функцій редагування і ідеальний для тих, хто любить писати в будь-якому місці і в будь-який час. До написаного можна прикріпити файл у вигляді аудіо або знімка, завдяки чому програма стає відмінним щоденником для Айфона. Вона приваблива своєю універсальністю — блокнот із записами легко перемістити на комп’ютер або надіслати другу, який прочитає його, навіть якщо у нього немає аккаунта Evernote. Підтримується додаток на всіляких платформах, відкрити блокнот можна і через браузер. За допомогою програми можна навіть оперативно завантажити текст з веб-сторінки, відклавши його на потім. А єдиний мінус програми Evernote — трохи складний інтерфейс, в якому спочатку буде важко розібратися.

 • Додаток Day One. Це альтернатива попереднього продукту. Являє собою красивий і зручний текстовий редактор, який можна вести як щоденник або залишати окремі записи у вигляді спогадів. До тексту прикріплюються файли мультимедіа, нотатками можна ділитися з друзями. Якщо у вас комп’ютер MAC, можна встановити на ньому аналогічний клієнт і синхронізувати всі записи з телефону.
  Інтерфейс щоденника Day One
 • Програма Fantastical. Цей календар вважається кращим для користувачів iPhone і однозначною альтернативою стандартному додатку системи. Його головні переваги — синхронізація з багатьма сторонніми сервісами (такими, як карти або соціальні мережі) і розуміння простого людського мови. Останнє означає те, що якщо ви напишете «завтра в обід», то Fantastical вірно поставить замітку на наступний день і відповідний час.
  Незвичайний календар Fantastical
 • Happy B-day. Дуже корисне і просте додаток, яке завжди нагадає вам про майбутній день народження друга або родича. Якщо ви не хочете змішувати справи в щоденнику або календарі з такими святами, то вам буде корисна окрема програма для таких дат.
  Утиліта Happy B-day
 • 1 Password. Безсумнівно, в топі корисних компонентів повинна бути і програма для зберігання паролів. Так ось, 1 Password є найпопулярнішою і затребуваною програмою для iPhone, де можна гарненько зашифрувати всі ваші особисті дані, але зробити це так, щоб вони завжди були під рукою.

Документи і гроші — кращі робочі додатки

Серед кращих додатків для iPhone, які допоможуть вам в роботі, варто звернути увагу на наступні розробки:

 1. Додаток Converter Plus — конвертер всіляких величин, що працює з більш ніж 150 валютами світу. У ньому передбачено калькулятор, можливість завантаження шаблонів, в яких ви потім будете розраховувати певні суми. Наприклад, ви можете створити або скопіювати у інших користувачів шаблон для розрахунку вартості майбутнього страхування.
  Функціональне додаток Converter Plus
 2. Корисна програма MoneyWiz 2 допоможе зручно розрахувати всі витрати або доходи, виручить в розрахунку дебету або кредиту. З ним кожна копійка на рахунку — але тільки за умови, що ви будете старанно вносити в додаток на iPhone всі свої грошові операції. Ви можете переглянути кожен окремий рахунок, вивчити звіт за певний період, — загалом, розставити все по поличках і, нарешті, зрозуміти, куди діваються гроші.

 1. Продукт Evernote Scannable від творців вже згаданого вище щоденника допоможе вам швидко зробити цифрову копію не тільки документа на аркуші формату А4, але і більш дрібних візиток або чеків. Безсумнівно, стане в нагоді тим, хто має справу з великою кількістю паперів, але не може постійно носити їх з собою.
  Сканування за допомогою Evernote Scannable
 2. Програми Pages і Numbers — два окремих компонента від творців Apple, які замінять вам Office. Перша створена для повноцінної роботи з текстовими файлами і стане для вас аналогом Word (при цьому займає небагато місця і ресурсів на iPhone). Друга програма створена як альтернатива Excel і пропонує зручну і багатофункціональну роботу з таблицями.

Офісна утиліта Numbers

Програми для читання книг та інтернет-ресурсів

Існує всіляке кількість читалок і інших програм для освоєння інформації. Ось і ми пропонуємо топ кращих додатків для iPhone, які допоможуть вам комфортно читати книги і журнали:

 • Рідне додаток від розробників Apple під назвою iBooks створено для зручного читання книг на iPhone та інших пристроях. І нехай воно підтримує далеко не всі формати, зате красиво зроблено і радує око, що теж важливо в процесі читання. Книги можна завантажувати з інтернету через браузер з будь-якого вподобаного вам джерела — необов’язково скидати їх через комп’ютер. Але найголовніше, що текст виглядає ненав’язливо і акуратно, а всі деталі інтерфейсу, як і слід було очікувати, продумані тут до останньої дрібниці.

 • Програма FlipBoard є персональний журнал, в якому зібрані тільки найцікавіші для вас матеріали. Як це можливо? Програма пропонує вибрати цікаві для вас теми і підбирає свіжі статті по вашим інтересам. А якщо ви будете часто відзначати лайками сподобався матеріал, непотрібні тексти відсіюватимуться ще краще. Тому ви отримаєте тільки найцікавіший контент на своєму айФоні.

 • Pocket — це дуже корисний додаток для тих, хто любить відкладати матеріал, щоб прочитати його пізніше. У кого з нас не бувало ситуацій, коли ми знаходимо довгу статтю або огляд, а часу їх прочитати ні? Ось саме таке трапляється постійно. За допомогою програми Pocket ви збережете матеріал з будь-якого браузера і прочитаєте його пізніше, навіть якщо у вас не з’єднані з інтернетом.

Спортивні програми

Оскільки здоровий спосіб життя стає все більш популярним, але часу на спорт у нас часто не вистачає, додатки для підрахунку активності істотно спрощують нам контроль свого прогресу та ефективності тренувань. Серед безлічі продуктів ми радимо звернути увагу на такі кращі програми для айфона:

 1. Додаток Body Wise — безкоштовний продукт для власників iPhone, в якому є безліч функцій для людей, що займаються різними видами спорту. Він допоможе не тільки стежити за своєю активністю, а й дасть вам додаткову мотивацію у вигляді конкуренції з друзями.
  Програма Body Wise для спортсменів
 2. Програма Argus — одна з найбільш насичених і продуманих утиліт для тих, хто стежить за своїм фізичним станом. У додатку можна підрахувати пройдений маршрут, кількість спожитих калорій і випитих чашок кави, годинник сну. Тобто з цим помічником ви зможете стежити за своїм загальним станом, на яке, природно, впливає фізична активність.
  Незвичайний інтерфейс Argus
 3. «Бодібілдинг» — це мобільний інструмент для створення власного плану тренувань. Крім сценарію ваших відвідувань спортзалу, вам будуть дані корисні поради по вправам і конкретне пояснення того, як їх правильно робити.
  План тренувань з «Бодібілдинг»
 4. MyFitnessPal. Додаток являє собою щоденник харчування, завдяки якому ви зможете контролювати співвідношення білків, жирів і вуглеводів, загальної кількості калорій. Все це необхідно, якщо ви займаєтеся не лише підтриманням свого здоров’я, а й вирішуєте проблему ваги. І все це — на вашому iPhone.
  Щоденник харчування MyFitnessPal
 5. Google Fit — зручний інструмент для відображення результатів вашого заняття спортом. Він стане незамінним для тих, хто цікавиться різними видами навантажень, кожна з яких по-своєму впливає на стан тіла.

Google Fit для контролю навантажень

Компоненти для роботи з мультимедіа

Популярні додатки для Айфона — це не тільки браузери або календарі і навігатори, але і засоби для роботи з мультимедійними файлами. Ось як виглядає список топових програм для фото:

 • Camera +. Це одна з найвідоміших програм для обробки фотографій на iPhone, спробувавши яку, ви вже не повернетеся до стандартному додатку системи. Всього за кілька доларів ви отримуєте масу інструментів для поліпшення параметрів зйомки, стабілізації зображення, контрастності, балансу білого та інше. Природно, є і функції для редагування готового фото — маса фільтрів і ефектів, яких тут більше, ніж в Instagram.

 • Додаток Typic — це мила компактна програма для нанесення на картинки всіляких написів. Засіб для обробки зображень має безліч шрифтів, рамок і візерунків.

 • Програма Snapseed — безкоштовний фоторедактор, який володіє таким же багатим функціоналом, як і топова Camera +, але зі своїми тонкощами. Зручний в користуванні і цікавий тим, що в ньому можна обробляти окремі фрагменти фото, не зачіпаючи загального зображення. Ви зможете дуже швидко виконати стандартні операції — повернути або обрізати фото, відрегулювати кольору, або ж погратися з тонкими настройками програми.

А ось для роботи з відео ми радимо наступні продукти:

 1. MoviePro. Програма не для перегляду, а для створення якісного відео силами камери вашого iPhone. У ній є достатньо інструментів, які дозволять істотно поліпшити процес зйомки і отримати гідний результат. Загалом, її треба пробувати, тим більше, що інтерфейс зрозумілий і любителям, не кажучи вже про більш обізнаним в тонкощах відеозйомки користувачам.
  Створення відео в програмі MoviePro
 2. VLC Player. Дуже простий по інтерфейсу, проте універсальний і зручний плеєр, який знайомий нам ще з настільного комп’ютера. В першу чергу, він має незрівнянну перевагу в порівнянні з рідним плеєром від Apple в тому, що програє формат .avi. Більш того, універсальність плеєра полягає в тому, що він відтворює практично всі формати — а це є головною вимогою по відношенню до таких продуктів.

 • AirVideo. Плеєр потрапив в топ по однієї важливої ​​причини: для відтворення відео через нього на iPhone необов’язково скидати файл в пам’ять телефону. Користуючись цією програмою, ви зможете дивитися фільми через Wi-Fi зі свого комп’ютера, для чого потрібно зробити всього кілька дій — скачати плеєр на комп’ютер, вказати шлях до папки з фільмами, потім на смартфоні відкрити файли комп’ютера і насолоджуватися переглядом відео.

AirVideo для перегляду фільмів

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector