Кращі недорогі лазерні принтери для дому —

Лазерні принтери рейтинг
Варто відразу попередити, якщо ви хочете купити недорогий лазерний принтер для чорно-білого друку, то це тягне за собою певні незручності.

По перше недорогі лазерні принтери — тільки чорно білі.

По-друге — ресурс будь-якого принтера обмежений. І якщо ви купуєте принтер за 100-150 доларів і будете друкувати на ньому по 1000 сторінок в день, Вам мало того, що не вистачить ресурсу картриджа, так він ще буде перегріватися, з кожним наступним листом буде погіршуватися якість друку і взагалі може вийти з ладу.

По-третє після закінчення ресурсу картриджа необхідно буде купити сумісний картридж який можна буде заправляти. Тому як стартовий картридж, який йде в комплекті з принтером, не призначений для заправки. Хоча за допомогою компанії It-project, які власне і займаються заправкою картриджів, ви можете виконати дану процедуру практично на будь-якому апараті.  

АЛЕ !!!

Всі ці мінуси і проблеми можна відкинути, якщо цей принтер буде експлуатуватися в домашніх умовах, тому як перевищити ліміт і скаржитися на швидкість друку буде просто нерозумно.

Рейтинг лазерних принтерів для домашнього друку

  • HP LaserJet P1102
  • Brother HL-1112R
  • Canon i-SENSYS LBP6030B

Сказати, що дані принтери представлені в порядку зростання або зменшення — нічого не сказати. Тому як якість друку у них приблизно однакове, швидкість друку також в районі 20 сторінок. Дозвіл і швидкість друку першої сторінки — аналогічне.

І можливо ви запитаєте, чому ж вони виділилися.

Скажімо так, на дані принтери з легкістю можна купити сумісний картридж, який можна буде в подальшому заправляти. На будь-який принтер можна недорого придбати набір для заправки, в який входитиме чіп і невелике доопрацювання картриджа. Ну і, звичайно ж, тонер. А в подальшому після першої заправки ви будете самі його заправляти.

Єдина відмінність даних принтерів це ціна, але тут вже вибирати Вам. Тому як різниця в ціні не велика і залежить тільки від назви виробника. І можливо в спеціальній гарантії. На яку сподівається особливого сенсу немає, тому як тільки ви полізе в картридж для заправки без належного досвіду навряд чи сервісний центр буде його міняти Вам по гарантії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector