Як швидко розрядити акумулятор телефону

У різних ситуаціях виникає необхідність термінової розрядки акумулятора смартфона або планшета. Виникає логічне запитання, навіщо це потрібно робити?

Як швидко розрядити телефон

Іноді просто необхідно швидко розрядити телефон

Насправді можливі різні причини:

  • При купівлі нового телефону, бажаючи зберегти старий про всяк випадок — тоді його батарея повинна зберігати 40-50% своєї ємності.
  • Якщо плануєте дізнатися, скільки часу потрібно для повної зарядки гаджета.
  • При виконанні різних тестів, для точності яких важливий рівень заряду.
  • При калібрування або тестуванні батареї.

Незалежно від конкретної причини доводиться завжди чекати повного розряду. У звичайних умовах для цього може знадобитися пристойно часу, ми ж розглянемо більш оперативні та ефективні способи.

Як швидко розрядити акумулятор телефону за допомогою ліхтарика

Якщо є ліхтарик, він може бути непоганою підмогою. Увімкніть його на час — вдасться домогтися оперативного розряду, оскільки витрачається безліч заряду.

Використання ліхтарика на телефоні

Використання ліхтарика на телефоні

Як повністю розрядити акумулятор телефону завдяки фоновим програмам

Ефективним вирішенням стане робота з безліччю програм на тлі, стрімко наближаючи заряд до нуля. Що конкретно відкривати зі своїх додатків? Вибір залежить від вас, але по можливості запускайте більше програм одночасно. Безумовно, виникне тимчасова проблема гальмування, але це нормально. Через кілька годин очікування заряд буде прагнути до нуля.

Як розрядити батарею на телефоні завдяки іграм

Чому б не поєднати приємне з корисним? Чим довше будете грати, тим стрімкіше розрядиться гаджет. По можливості робіть ставку на більш вимогливі додатки.

Гра на телефоні

Включаємо гру на телефоні

Акумуляторна батарея повністю розрядиться телефону завдяки роботі в інтернеті

Активно працюйте в інтернеті, насолоджуйтеся спілкуванням в соціальних мережах, шукайте необхідну інформацію. Для кращого ефекту можна одночасно запустити кілька браузерів відразу, залишивши їх у фоновому режимі. А самі можете паралельно грати в якусь гру — ефект буде безвідмовним.

Як розрядити акумулятор телефону додатком «Швидкий розряд».

Все більшою популярністю починають користуватися різні додатки для термінового розряду. Серед цікавих варіантів слід зазначити популярне зараз додаток «Швидкий розряд», доступне на Google Play Маркеті. Додаток повністю безкоштовне, направлено на швидкий розряд акумулятор в гранично стислі терміни, практично не вимагаючи при цьому втручання користувача. Для роботи з ним потрібно просто завантажити додаток і вказати відповідні способи для бажаного ефекту.

Досвід підказує, що будь-яких складнощів в роботі з програмою не виникає, приємно дивує простим і зрозумілим інтерфейсом. Вгорі вказані відомості за поточним заряду. А трохи нижче наводяться дані за технологією самої батареї, її температурі і станом. Тут користувач задає відповідний рівень розряду, наприклад, до 30% ємності батареї. Серед основних способів, які будуть використовуватися додатком для досягнення поставленої мети — запуск вібрації, підвищення яскравості дисплея і ін. Повністю безкоштовний додаток, що дозволяє не тільки швидко розрядити батарею, але і дізнатися про ефективні способи для цього.

Ми розглянули основні програмні і апаратні засоби для швидкого розряду батареї. Як бачимо, ніяких особливих знань для цього не потрібно — просто вибираємо підходящий варіант і приступаємо до справи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector