Як на модемі Білайн підключити безлімітний інтернет

Щоб на Білайн-модем підключити безлімітний інтернет, треба правильно підібрати тариф. Необов’язково вважати кожен мегабайт, відмовлятися від музики, фільмів і великих картинок. Ви можете качати і дивитися все, що хочете, якщо додасте одну з опцій «Хайвей». Але і у них є свої обмеження.

Як на модемі Білайн підключити безлімітний інтернет

Загальні відомості

Якщо ви придбали USB-модем в магазині Beeline, вам нададуть 200 гігабайт в подарунок. Вони доступні протягом двох тижнів. Після цього буде списуватися абонентська плата.

Зазвичай SIM-карти продаються з базовим пакетом «Простий інтернет». У ньому фіксована вартість трафіку. Вона розрізняється залежно від регіону. Тарифи вказані на сайті оператора.

4G модем Білайн

Краще відразу підключити безліміт на Білайн-модем, якщо ви активний користувач мережі. Інакше з вашого рахунку будуть знімати гроші за кожен мегабайт. Консультант в салоні зв’язку встановить обраний вами пакет послуг. Але ви можете зробити це самостійно.

Тарифи і послуги

«Повного» безліміту у Beeline немає. У тарифів «Хайвей» обмежений максимальний трафік. Наприклад, з опцією «Хайвей 20 ГБ» ви отримаєте 20 гігабайт на максимальній швидкості: 10-20 Мбіт / с для 4G і до 5 Мбіт / с для 3G. Якщо витратите більше, інтернет вам не відключать. Але швидкість знизиться до 64 Кбіт / с.

Раніше оператор надавав послугу «Хайвей Абсолют», в якій не було ніяких обмежень. Зараз вона в архіві. Але є альтернативи. Нескінченний трафік на Білайн-модем підключають для соціальних мереж і навігаторів.

Перейдіть стрічку в Instagram, слухайте музику в Яндексі і ВКонтакте, спілкуйтеся з друзями в Facebook — мегабайти НЕ будуть витрачатися. Ви зайдете на ці сайти, навіть якщо вичерпаєте місячний трафік. А водії зможуть вільно користуватися картами і GPS. Ці послуги треба підключати окремо.

Інші корисні опції:

 • У деяких тарифах доступний безлімітний інтернет в нічний час. Якщо хочете скачати фільми, ігри або торренти, залишайте комп’ютер включеним і йдіть спати. Ваші мегабайти нікуди не подінуться.
 • Активуйте «автоподовження швидкості» і не залишитеся без зв’язку. Якщо закінчиться трафік, до нього автоматично додасться 70 МБ. Це не безкоштовно. Але гроші знімають тільки після «нарахування» мегабайтів.
 • «Інтернет на день» — плюс 100 або 500 МБ на високій швидкості.
 • Хочете прибрати взагалі всі обмеження? В якості альтернативи підійде опція «Продовжити швидкість». За певну суму ви додасте собі кілька гігабайт. Майже той же безлімітний інтернет на модем Білайн. Тільки «абонентська плата» вийде більше.

Послуги і ціни залежать від регіону. Їх можна подивитися на сайті провайдера.

 1. Зайдіть на ru.
 2. Вкажіть своє місто. Якщо сервіс сам не «запитав», де ви живете, натисніть на посилання, яка зліва вгорі.
 3. Наведіть на вкладку «Послуги».
 4. Пункт «Мобільний зв’язок».
 5. Там будуть три кнопки «Телефон», «Планшет» і «USB-модем».
 6. Натисніть на будь-який тариф, щоб подивитися його опис та дізнатися розцінки.Тариф «Хавей»

Коли трафік на «Хайвей» скінчиться, ви зможете користуватися безкоштовним інтернетом на модемі від Білайну. Тільки на дуже низькій швидкості.

Зміна тарифу і підключення послуг

Підключити додаткові опції можна на сайті beeline.ru:

 1. Натисніть на посилання «Особистий кабінет».
 2. Якщо у вас є дані для аутентифікації, введіть їх.
 3. Якщо немає — клікніть на «Отримати пароль».
 4. На питання, в який тип аккаунта ви хочете зайти, дайте відповідь «В мобільний».
 5. На сторінці «Отримання пароля» виберіть «Модем».
 6. В поле логін введіть номер SIM-карти.
 7. Кнопка «Отримати».
 8. На модем прийде SMS з тимчасовим паролем. По ньому увійдіть в особистий кабінет.
 9. Можете вибрати послуги прямо на сторінці тарифів.
 10. Існує інший спосіб свій профіль (натисніть на номер телефону) і підключіть все звідти. Там же можете подивитися, скільки трафіку витрачено.
 11. На рахунку повинні бути кошти, необхідні для оплати послуг. Якщо ви вибрали «Хайвей» по передоплаті, то гроші будуть знімати на початку розрахункового періоду.

Це ж можна зробити через додаток для ЮСБ-модему Білайн:

 1. Відкрийте меню «Управління рахунком».
 2. Далі — «Зміна тарифного плану».
 3. Знайди опцію.Зміна тарифного плану модему Білайн

Ще на сайті Beeline в описах послуг є команди для підключення.

Висока швидкість 4G

Саме час замислитися про високих швидкостях. Кому потрібні 20 гігабайт від «хайвею», якщо до кінця місяця залишиться половина трафіку? А всьому виною 3G з її 5 Мбіт / с.

Який пристрій краще придбати, якщо у вас є безлімітний інтернет? 4GUSB-модем Білайн, звичайно. Він є в магазинах оператора і салонах зв’язку. А також потрібна USIM-картка, яка підтримує роботу в цій мережі. В Beeline її нададуть безкоштовно. І збережуть ваш старий номер.

Але спочатку подивіться, де працює LTE. На сайті провайдера вкажіть ваш регіон, відкрийте меню «Карти і покриття» і виберіть мережу. Перевірте, чи перебуваєте ви в зоні, в якій доступна висока швидкість.

Безкоштовні послуги та бонуси

Безкоштовний інтернет від Білайну на модемі можна підключити, якщо активувати тарифи для планшета. Спрацьовує не завжди. У деяких випадках потрібна опція виявляється недоступна. Та й ліміт у неї — 200 мегабайт на місяць.

 1. На сторінці beeline.ru зайдіть в «Послуги — Мобільний зв’язок».
 2. Кнопка «Планшет».Послуги - Планшет
 3. Відкрийте послугу «Інтернет назавжди».
 4. Або знайдіть її в «Пошуку по сайту».
 5. Вона комбінується з «Хайвей».
 6. Призначено тільки для планшетів. Не факт, що буде працювати на іншому пристрої.

І також є послуга «Тиждень Хайвей». Увімкніть її відразу після активації SIM-карти. У подарунок отримаєте 1 ГБ на 7 днів.

Можна зробити безкоштовний інтернет на Білайн-модем, використовуючи баги сервісу. Але нічого доброго з цього не вийде. У кращому випадку SIM-карту заблокують, в гіршому — доведеться виплачувати борг.

Один з таких багів:

 1. Коли шкала трафіку в профілі стане червоною (це означає, що мегабайти закінчуються), тимчасово вимкніть «Хайвей».
 2. Зачекайте, поки вона деактивується.
 3. Увімкніть тариф.
 4. У вас на рахунку повинні бути кошти, які б списали для абонентської плати. Але вони не знімуться.

Beeline регулярно виправляє помилки і баги. Тому обійти систему складно. Краще діяти в рамках закону і платити за послуги.

З бездротовим USB-модемом від «Білайн» можна користуватися інтернетом вдома, на вулиці, на роботі, в кафе, на дачі. Умови різні. Головне, щоб там була доступна мережа провайдера. Тому користувач сам вибирає, яка швидкість йому потрібна і яким трафіком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector