Що робити, якщо комп’ютер або ноутбук не бачить модем

Проблема, коли ноутбук або комп’ютер не може розпізнати модем, досить часта. Перезавантаження зазвичай допомагає, проте не завжди. Про причини цієї недуги і про способи його виправлення ми з вами і дізнаємося.

Не треба панікувати. Цю проблему легко виправити, не вдаючись до сторонньої допомоги.

пошкодження роз’ємів

В даний час найбільш поширені пошкодження роз’ємів як у самого обладнання, так і у комп’ютера. Якщо у вас зламаний роз’єм, то підключення пристрою ви не зможете ніяк забезпечити. Знаходять кілька способів вийти з цієї ситуації. Принагідно можна спробувати підключити роутер до інших гнізд.

несправність приладу

Поломка самого модему — найбільш поширена причина. Якщо ПК не бачить обладнання, неважливо якого типу, то настав момент перевірити, чи здатний працювати наш апарат.

ВАЖЛИВО. Всім речам властиво ламатися. До модемів, особливо до тих, які завжди знаходяться у включеному стані, це також відноситься. Зазвичай у таких пристроїв термін служби дорівнює приблизно трьох років. Після закінчення терміну необхідно буде замінювати роутер або зовсім нести його в ремонт (у тому випадку, якщо він припинив свою роботу).

Ви запитаєте «А як це перевірити?» А це дуже просто. Вам лише потрібно зробити спробу підключення обладнання до іншого ПК. Якщо нічого не змінилося, то це знак того, що пора здати пристрій у ремонт. А зручніше і простіше за все здійснити покупку і установку нового роутера. У разі якщо іншого комп’ютера вдалося виявити пристрій, то необхідно звернутися в ремонтну майстерню і запитати, через який неполадки модем не визначається на ПК, яким ви користуєтеся.

Ремонт USB-модема

драйвери

Не дивлячись на тип пристрою, перевірте, чи є оновлені драйвери у цього обладнання. При перевірці ви можете дізнатися, що не встановлений софт. Через це комп’ютера не вдається розпізнати пристрій. Якщо ж драйвери присутні, то їх потрібно оновити. Якщо вони оновлені, але все одно нічого не працює, то спробуйте перевстановити софт. Найчастіше ця проблема має таке рішення.

ПОРАДА. Якщо ця рекомендація вам не допомогла, то перейдемо до решти причин. А їх ще багато.

невідповідність заліза

У роутерів є, як люди називають, системні вимоги. Якщо ці вимоги не дотримані, то пристрій не працює належним чином або воно зовсім не працює. Коли ви вибираєте роутер, звертайте увагу, щоб ОС та залізо відповідали всім вимогам. Інакше буде потрібно заміна деталей або зміна повністю всього пристосування. Головна порада: при покупці роутера звертайте увагу на вимоги, які на ньому вказані. Тоді ніяких проблем при підключенні не буде.

вірусна атака

Уявімо ситуацію, що комп’ютеру не вдалося виявити модем Velcom або будь-який інший. Причиною цього можуть стати віруси. Часто віруси погано впливають на пристрій, що підключається. Справитися з такою проблемою не так просто, як здається. Насамперед потрібно провести очистку реєстру. Потім перевірте ОС на наявність різних заражень і вірусних програм.

вірусна атака

Якщо модем не визначається через зараження ОС, то тоді головним завданням є її «лікування». Якщо вилікувати операційну систему вдалося, то тоді все буде працювати. Однак якщо лікування не вдалося зробити, то допоможе тільки повна перевстановлення ОС. Але перед наступною спробою підключення роутера до комп’ютера потрібно спробувати встановити на нього драйвери. Є ймовірність, що проблема зникне сама по собі.

Несумісність з ОС

При помилку розпізнавання модему перевірте, чи підтримує він з вашою операційною системою. Може, пристрій просто несумісно з програмним забезпеченням.

УВАГА. У Windows 10 ця проблема найбільш поширена.

Перевстановлення ОС на ту, з якою модем буде сумісний, — один спосіб вийти з цього становища. Ну або можна купити новий роутер, який буде сумісний з вашою ОС.

приклад пристрою

Сподіваємося, що, прочитавши нашу статтю, у вас не залишилося питань по такій проблемі, як комп’ютер не бачить модем. Якщо жоден з пунктів вам не допоміг, то пишіть питання в коментарі і ми обов’язково вам допоможемо. Діліться цією статтею зі своїми друзями і ставте лайки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector