Як самостійно встановити і налаштувати супутникову антену «Триколор ТВ»

Одним з великої кількості розваг, яке дарує нам наше технологічне століття, є супутникове телебачення. Найбільш поширеним на території Російської Федерації є супутникове телебачення «Триколор ТВ». І зараз ми розглянемо спосіб самостійної установки і налаштування супутникової тарілки.

Налаштування антени

Самостійна установка і настройка супутникової антени допоможе заощадити гроші.

установка антени

Робота починається зі складання та кріплення конструкції, основним критерієм вибору місця для фіксації є безперешкодний шлях сигналу від супутника до приймача «Триколор ТВ». Але також є і інші не менш важливі фактори установки, такі як:

  • Прозора поверхня також є перешкодою передачі сигналу (тобто ховати конструкцію за склом не найкраща ідея).
  • Врахуйте те, що чим коротше кабель від антени до ресивера, тим краще якість ТВ.
  • А також небажане розміщення біля водостоку, щоб уникнути попадання вологи.
  • Беремо до уваги і стіну (несуча або капітальна), на яку будемо кріпити конструкцію і підбираємо потрібні кріпильні інструменти.

правильне розташування

Примітка. Якщо ситуація не дозволяє встановити тарілку ближче 100 м до телевізора, купуйте окремо підсилювач!

Збірка і кріплення

ВАЖЛИВО. Перед тим як розпочати складання, уважно вивчіть комплектну документацію і перевірте, який у вас комплект «Триколор ТВ» — «Центр» або «Сибір».

Кріпимо конвертер виходами вниз, щоб уникнути попадання вологи. Приєднуємо муфту до приймача (голівці) конвертера. Зачищаємо кабель, знімаючи верхню частину ізоляції приблизно на 10 мм (знімаємо акуратно, не пошкоджуючи екрануючої обплетення), закочує екран (фольгу) на ізоляцію (в протилежну від кінця сторону) і видаляємо внутрішню ізоляцію (теж 10 мм). Відкушуємо зайву довжину мідної жилки, залишаючи кінчик в 2 мм.

Обробка кабелю

Після цього готовий кабель надійно укручуємо в F-роз’єм конвертера супутникової антени, ізоляційною стрічкою або «стяжками» кріпимо кабель до утримувача, закріплюємо надійніше, щоб наш кабель не боявся ніяких погодних умов, простягаємо в дугу держателя для надійності. Фіксуємо тарілку в кронштейн і кріпимо конструкцію з умовою, що тарілка дивиться на південь, не забуваючи про фактори, перерахованих вище.

кріплення кабелю

УВАГА. Болти кріплення антени до кронштейну не варто затягувати, так як в майбутньому нас ще чекає регулювання тарілки супутникового телебачення «Триколор ТВ».

Якщо ви без проблем зуміли правильно поставити супутникову тарілку, то далі вам буде значно простіше, так як найскладніший етап установки і настройки вже пройдено і наступні кроки будуть проходити за участю вашого телевізора.

кріплення антени

Підключення антени до телевізора

Як тільки закріпили саму супутникову антену, так само зачищаємо інший кінець і приєднуємо до ресивера (не забуваючи про важливий фактор довжини, згаданому вище). Наступним кроком йде один з двох варіантів підключення ресивера до телевізора:

  1. Високочастотний підключення. ПВХ-кабелем простягаємо підключення від ресивера (роз’єм RF Out) до телевізора (вхід для антенного кабелю). Заживлюємо від електромережі, включаємо відповідної кнопкою Power на корпусі ресивера. За появою написи Boot слід номер каналу. Включаємо телеприймач і запускаємо пошук каналів. Якщо він знаходить лише один канал без сигналу, значить, помилок в підключенні ресивера немає.
  2. Низькочастотне підключення. Виробляємо приєднання AV-кабелем (в народі називають «тюльпанами») або Scart-кабелем (широкий многозубчатий роз’єм). Підключаємо ресівер до електромережі і включаємо тумблер живлення. Чекаємо, коли загориться номер каналу після засвіченою написи Boot. На пульті управління телевізором знаходимо кнопку A / V (Audio / Video) і запускаємо режим відео. Якщо в результаті отримали порожній канал без сигналу, настройка ресивера закінчена.

Після того як всі монтажні роботи по установці супутникової тарілки «Триколор ТВ» зроблені, переходимо до частини автоматичної настройки та регулювання антени. Сигнал, що приймається телевізором від встановленої тарілки Триколор, відповідно, буде дорівнює якості проведених робіт. Тому не шкодуйте сил і часу, слідуйте всім пунктам інструкції. Якщо ви хочете максимально хорошу якість і надійність роботи супутникової антени «Триколор ТВ», не допускайте навіть найменших погрішностей або відхилень від інструкції.

Регулювання і настройка антени

Спочатку варто перевірити, що тарілка дивиться строго на південь і на шляху її сигналу немає перешкод і можливості їх появи. Після чого починаємо самостійну регулювання антени. За допомогою пульта ресивера включаємо екран інформації сигналу (кнопка i), після чого можемо спостерігати дві шкали «Сила сигналу» і «Якість сигналу», за допомогою цих даних ми і будемо проводити регулювання.

Меню регулювання сигналу

Наводимо тарілку супутникової антени у вертикальне положення і починаємо рухати її в сторони відрізками в 1 сантиметр, дивлячись на шкали, домагаючись їх заповненість не менше 70%. І також враховуємо секундний затримку сигналу ТБ (тобто зрушили на 1 см — почекали 3 з для отримання сигналу).

ПОРАДА. Озирніться: якщо у сусідів вже встановлена ​​супутникова тарілка «Триколор ТВ», то намагайтеся добитися того ж розташування і вектора спрямованості, це зменшить витрати часу на регулювання сигналу!

Таблиця кутів

Отримуємо сигнал і проводимо ті ж маніпуляції для одержання кращої якості сигналу (намацуємо точку з найкращим рівнем сили і якості сигналу), при цьому дивимося на якість зображення і звуку — не повинно бути ніяких перешкод.

ПОРАДА. Для настройки вам знадобиться допомога ще 1 людину, так як ви не зможете одночасно регулювати антену і спостерігати рівні сигналу!

Отримуємо бажану якість зображення і звуку, не забуваємо затягнути болти кріплення, фіксуємо положення тарілки.

Примітка. Якщо під час регулювання шкала сили сигналу заповниться, а шкала якості немає — тарілка зловила не той супутник. Та ж причина, якщо обидві шкали заповнені вище 70%, а картинки немає!

Реєстрація

Найкращий варіант реєстрації супутникової тарілки — через сайт «Триколор ТВ». Наступні дії і заповніть всі форми реєстрації для отримання номера договору і активованою карти. Всі необхідні дані для реєстрації та контактну інформацію ви знайдете в комплекті. Якщо немає можливості виходу в інтернет, можна зареєструвати в телефонному режимі, витративши трохи більше часу. Сам договір вам вишлють поштою.

Тепер ми можемо насолодитися результатом самостійно виконаної роботи і користуватися якісним цифровим телебаченням. «Триколор ТВ» вносить в ваш будинок більше 120 каналів і цифрове радіо високої якості при тарифному плані з ціною від 400 до 2000 рублів на рік. Виконаною роботою ми можемо оплатити більше півтора року роботи телеканалів за зекономлені гроші на монтажника-фахівця.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам вирішити задачу і відповісти на питання. Не забувайте ділитися деталями та досвідом в коментарях. Приємного перегляду телепередач і проведення часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector