Яким відео для Вайбера з Різдвом можна привітати друга

Вже давно багатьом користувачам знайома програма Viber. Дана утиліта постійно вдосконалюється розробником. Не так давно стало можливим через месенджер відправляти співрозмовникам відеофайли, а не тільки зв’язуватися з ними за допомогою коротких повідомлень і голосових дзвінків.

Відео для вайбера Різдво
Додаток Вайбер відмінно підходить для відправки вітальних листівок
Така можливість дозволила людям вітати один одного яскравими кліпами. У зв’язку з цим багато власників девайсів скачують відео для Вайбера з Різдвом або Новим роком, а потім в день свята відправляють його своїм друзям, колегам, другим половинкам, родичам і звичайним знайомим.

Можливості системи по відправці відеофайлів

Відправляти можна не тільки привітання з Різдвом через Вайбер, а й анімації. Саме зображення з мультяшічно-руховими функціями отримали велику популярність в даній програмі.

Це пов’язано з тим, що утиліта має певні обмеження, щодо відправки медіафайлів. Вони полягають в наступному:

  1. Максимально можливий обсяг пересилається файлу не повинен перевищувати 10 МБ. Кожен другий сучасний смартфон оснащується виробником багато піксельної камерою, яка знімає кліпи у високій якості.
  2. Звичайно, людина могла б записати відео привітання з Різдвом для Вайбера самостійно, але вони будуть мати великий розмір, який значно перевищить встановлені обмеження.
  3. Максимальна тривалість ролика ні в якому разі не повинна перевищувати 1,5 хвилини. Багато вітальні кліпи власного виготовлення або скачані з мережі, тривають набагато довше. Тим більше за цей час не завжди вдається повноцінно привітати людини.

Відео для вайбера Різдво
Для відправки готового відео виберіть його
Відео для вайбера Різдво
Підтвердіть відправку відео
Відео для вайбера Різдво
Натиснувши на зображення, ви можете його переглянути
Дані обмеження дуже сильно вплинули на популярність анімацій. Тому саме вони використовуються для привітання людей. Тим більше такий сюрприз можна підготувати самостійно.

Процес створення анімації

Розробники софта придумали спеціальну систему, яка дозволяє створювати анімаційні привітання. Для того щоб виготовити унікальні листівки з Різдвом для Вайбера з мультяшно-рухової функцією потрібно виконати кожен пункт наступної інструкції:

  1. Відкривається чат з будь-яким контактом, якого користувач хоче привітати зі святом.
  2. Натискається плюсик, розташований в нижній частині екрана з лівого боку.
  3. У який з’явився докладному меню виконується тап по кнопці з зображенням зайця.
  4. За допомогою стрічки анімаційного розділу вибирається відповідне або вподобане зображення з існуючих картинок.

Відео для вайбера Різдво
Виберіть анімаційну картинку для відправки
Відео для вайбера Різдво
Для програвання анімації натисніть на зображення
Якщо натиснути на плюсик, розташований тут же, тоді з’явиться можливість завантажити в утиліту нові анімації. На наступному етапі виконується запис голосового повідомлення. Під час її створення можна змінити свій голос.

Після цього всі створені анімаційні картинки з Різдвом для Вайбера можна переглянути і вибрати найкращий варіант.

Він обов’язково не тільки стане сюрпризом для співрозмовника, але і підніме йому настрій. На останньому етапі створене унікальне повідомлення вставляється у вікно діалогу і відправляється людині незалежно від його місця розташування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector