Ресурс www viber com dl — завантажити безкоштовно додаток

Практично кожній сучасній людині набридло переплачувати за стільниковий зв’язок і SMS. Сьогодні їм на допомогу приходять месенджери, що дозволяють істотно скоротити витрати при спілкуванні зі своїми друзями. Одне з таких додатків — Viber — можна скачати безкоштовно на www viber com dl. Такою можливістю вже скористалися більше 800 мільйонів чоловік, що проживають в різних країнах.

www viber com dl скачати
Ви можете завантажити популярний месенджер декількома способами
Дана утиліта доступна для багатьох платформ. Розробники випустили різні її версії. Однак на офіційному сайті є можливість завантажити тільки десктоп-версію.

Однак власникам інших сучасних цифрових пристроїв не варто засмучуватися, тому що закачати Вайбер безкоштовно вони зможуть з магазинів, через які поширюються різні програми для конкретних операційних систем.

Так, для Android-пристроїв необхідно відвідати Google Play. Якщо ж людина володіє айфоном, тоді йому потрібно перейти в AppStore. Коли користувач захоче завантажити програму для платформи Windows Phone, в цьому випадку йому буде потрібно відвідати магазин Microsoft Store.
На кожному такому ресурсі розміщені безкоштовні версії даного софта. Кожну з них дуже легко знайти, якщо скористатися пошуковим рядком. Після цього потрібно прийняти всі дозволи і виконати скачування за допомогою натискання на відповідну кнопку.

Що ж все-таки являє собою Виберіть

Після відвідування ресурсу www viber com dl і нескладної установки людина зможе досить швидко зрозуміти всі переваги програми. Перш за все, вона дозволяє обмінюватися невеликими повідомленнями з коротких пропозицій, дзвонити іншим абонентам, пересилати фотографії або навіть відеофайли.

www viber com dl скачати
Вайбер надає необмежені можливості для спілкування
Однак в останньому варіанті існують обмеження. Вони полягають в тому, що людина може передати тільки файл, який буде важити не більше 10 МБ, а довжина ролика повинна становити максимум 1,5 хвилини.
Крім перерахованих вище можливостей месенджера, користувач ще зможе:

  • зателефонувати за гроші на стаціонарні номери;
  • створити чат для групового спілкування;
  • відправити співрозмовнику своє місце розташування;
  • встановити при необхідності софт на планшет;
  • передати іншому абоненту контакт;
  • надіслати другу смайлик або стікер.

Завдяки великій кількості можливостей Виберіть стає з кожним днем ​​все популярнішим. Він уже давно обійшов інших конкурентів на ринку ПЗ. Тим більше популярності сприяє наявність клієнта, спеціально розробленого для персонального комп’ютера.

Саме він доступний для безкоштовного завантаження за адресою www viber com. При цьому користувачам навіть не потрібно буде проходити реєстрацію.

Як користуватися Виберіть

Перед розглядом основних нюансів використання Viber Messenger потрібно обов’язково сказати про те, що його установка на десктоп або ноутбук можлива тільки при наявності даного софта на мобільному телефоні. Ці два пристрої синхронізуються між собою, що дозволяє навіть перемикати виклики з одного девайса на інший.

www viber com dl скачати
За допомогою Вайбер ви можете переносити інформацію з одного пристрою на інший
Після установки програми для початку спілкування треба вибрати вкладку «Контакти». У списку вибирається потрібний абонент. Після цього користувач побачить кнопки, одна з яких дозволяє написати невелике повідомлення, а інша — зателефонувати.

При виборі першого варіанту людина падає в екран, в якому буде здійснюватися діалог. У другому випадку почнеться голосовий зв’язок зі співрозмовником.

Нерідко буває, що абонент відсутній в мережі. В цьому випадку утиліта запропонує зателефонувати йому за гроші. Багато людей сьогодні користуються такою можливістю, так як дана зв’язок досить вигідна. Про це свідчать численні відгуки власників різних девайсів. При цьому оплачувати такий сервіс можна зручною валютою і способом.
www viber com dl скачати
Виберіть контакт, щоб подзвонити
www viber com dl скачати
Натисніть на Viber Out і зателефонуйте контакту, якщо він не в мережі
Щоб розібратися у всіх тонкощах використання софта потрібно негайно відвідати ресурс http www viber com dl. Завантаження клієнта програми здійснюється швидко і без будь-яких проблем. Після цього перед людиною відкриваються великі можливості для спілкування.

Підтримувані ОС

андроїдIOSWP MicrosoftмасLinuxWindows
Ватсапдададанемаєнемаєнемає
Viberдададададада
Фейсбукдададададада
Skypeдададададада
телеграмдаданемаєнемаєнемаєнемає
агентдадададанемаєда
ICQдададададада
Hangoutsдаданемаєдадада
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector