Як зробити багатосторінковий TIFF онлайн

Давайте розберемося, як зробити багатосторінковий документ TIFF в режимі онлайн, і які ресурси нам в цьому допоможуть. TIFF — один з найбільш популярних форматів при роботі з графікою. Він використовується при скануванні документів, розпізнаванні тексту, поліграфії і інших областях, дозволяючи зберігати якісне зображення з великою глибиною кольору. Працюючи з різними типами Тіфф-файлів нам може знадобиться функція створення об’єднаного документа. Для цього можуть використовуватися як стаціонарні програми (рівня популярного «IrfanViewer»), так інтернет-сервіси, доступні абсолютно безкоштовно. У разі використання останніх ми суттєво економимо час, так як вже немає необхідності завантажувати та встановлювати на ПК будь-яку зовнішню програму.

Особливості об’єднання tiff-файлів в один файл онлайн

У мережі представлено всього кілька ресурсів, що дозволяють створити багатосторінковий «Тіфф». Такі ресурси зазвичай розташовані в американському сегменті, але при цьому можуть похвалитися часткової російськомовної локалізацією. Доступ до них можна вважати цілком безкоштовно, що, безсумнівно, порадує вітчизняного користувача.

Робота з такими сервісами дуже проста:

 1. Ви переходите на один з таких ресурсів.
 2. Завантажуєте потрібні tiff-файли.
 3. Натискаєте на кнопку запуску процесу конвертації.
 4. Чи отримуєте на виході багатосторінковий TIFF-файл, який можна завантажити на ваш ПК.

Давайте розглянемо сервіси, що дозволяють об’єднати файли в форматі «Тіфф» online.

Це цікаво: Як конвертувати файл з ПДФ в Ворд.

Coolutils.com — сервіс для створення багатосторінкових документів

Основне призначення американського сервісу coolutils.com — це конвертація файлів з одного формату в інший. Розробник сервісу — американська компанія «Coolutils Software» працює на ринку з 2003 року, а її продукти підтримують взаємну конвертацію більш ніж 1400 відео форматів. Крім самої конвертації, онлайн-сервіс даного розробника дозволяє з’єднувати tiff-файли, що нам і знадобиться. Врахуйте, що даний ресурс дозволяє підсумуйте максимум 5 документів. Для великих обсягів знадобиться придбати платну програму зазначеного розробника.

Щоб зробити багатосторінковий «Тіфф» виконайте наступне:

 1. Перейдіть на coolutils.com.
 2. За допомогою кнопок «Обзор» послідовно завантажте необхідні для з’єднання тиф-файли.

  завантажте файли

  Завантажте потрібні файли на ресурс

 3. Натисніть на «Combine my files» для запуску процедури їх об’єднання.
 4. Після закінчення процедури ви автоматично отримаєте можливість зберегти результат на ваш ПК.

  збереження

  Збережіть результат на ваш ПК

Docsoso.com — конвертація різних форматів

Docsoso.com — це ще один англомовний ресурс, призначений для конвертації різних типів текстових документів. Ресурс почав роботу з 2014 року, і на відміну від coolutils.com не має обмежень в 5 файлів для завантаження. Давайте скористаємося його можливостями, що дозволяють зробити багатосторінковий документ у форматі TIFF онлайн.

Порядок дій:

 1. Запустіть docsoso.com.
 2. Натисніть на синю кнопку «SELECT TIFF FILES» для завантаження ваших Тіфф-файлів на ресурс. Ви можете завантажити відразу кілька таких файлів.

  SELECT TIFF FILES

  Натисніть на «SELECT TIFF FILES»

 3. Натисніть внизу на «Convert» для запуску процесу об’єднання.
 4. Після завантаження на ресурс і обробки файлу відобразяться дві кнопки — «Open File» (для перегляду результату) і «Download» — для збереження результату на ПК.

Aconvert.com — допоможе зробити з’єднаний TIFF

Як і всі перераховані вище ресурси, сайт aconvert.com — це конвертер файлів з одного формату в інший. Його функціонал досить сумнівний, так як замість декількох сторінок об’єднання Тіфф-файлів ви можете отримати одну таку сторінку з розміщеними на ній усіма завантаженими вами картинками.

Виконайте наступне:

 1. Виконайте вхід на aconvert.com.
 2. Натисніть на «Огляд» і завантажте перший з потрібних tiff-файлів на ресурс.
 3. Натисніть внизу на кнопку «Submit». Даний файл пройде обробку і відобразиться внизу.
 4. Тепер завантажте наступний файл за допомогою кнопки «Огляд». Після нього знову натисніть на «Submit»;
 5. Таким типом завантажте на ресурс всі потрібні файли, не забувши натиснути на згадану кнопку після кожного завантаження.

  aconvert.com

  Робочий екран ресурсу aconvert.com

 6. Коли всі файли будуть завантажені і оброблені, найнижчий з оброблених внизу файлів буде вміщати в себе всі завантажені вами документи. Натисніть на кнопку його завантаження справа.
 7. Ви перейдете на екран інформації про файл. Натисніть на велику посилання, і ви отримаєте можливість завантажити даний файл на ваш ПК.

Читайте також: Як конвертувати HEIC в JPG.

Програми для створення мультістраніц

Крім перерахованих нами сервісів, існує достатня кількість стаціонарних програм, які можна скачати online. Зокрема, це такі програми як:

 • «Advanced TIFF Editor Plus» — потужний TIFF і PDF переглядач, редактор і конвертер. Підтримує функцію мультістранічного сканування, роботу з веб-камерою, буклетами та інші корисні функції;
 • «Able Fax Tif View» — інший популярний переглядач і редактор графічних файлів (TIFF, FAX, PDF, EPS, AI, DCX та інших);

  FAX TIFF VIEWER

  Програма «FAX TIFF VIEWER»

 • «TIFF-combiner» — спеціальний інструмент для об’єднання безлічі документів TIFF в одну мультістраніцу. Хороший вибір для наших завдань;
 • «IrfanViewer» — невелика програма для перегляду і редагування графічних файлів. Має високу популярність серед користувачів.

  IrfanViewer

  популярний IrfanViewer

Приклад з використанням програми «TIFF-combiner»

Давайте розберемо, як з’єднати Тіфф-файли в один багатосторінковий документ за допомогою спеціалізованої програми «TIFF-combiner».

Виконайте наступне:

 1. Скачайте, встановіть і запустіть програму TIFF-combiner.
 2. Натисніть на «Try Now» при запуску (пробний безкоштовний період продукту становить 2 тижні).
 3. Перейдіть на вкладку «Options» і в полі «Output folder» вкажіть папку, в якій будуть складатися кінцеві файли.

  налаштування

  Визначтеся з вказаних настройок

 4. В поле «Output File name» вкажіть ім’я кінцевого документа.
 5. Тепер перейдіть на вкладку «Combine», клікніть на «Add files» і завантажте в програму файли для додавання. Позначте потрібний файл у списку, і за допомогою натискання на «стрілка вправо» скопіюйте його в самий правий стовпчик.

  правий стовпчик

  Перенесіть файли для обробки в правий стовпчик

 6. Натисніть на кнопку «Combine» для запуску процесу обробки. Кінцевий файл з’явиться в певній вами директорії.

Рекомендуємо до прочитання: Чим відкрити HEIC формат.

висновок

Незважаючи на обмежену кількість перерахованих нами сервісів, вони мають гідним функціоналом, дозволяючи зробити багатосторінковий документ у форматі TIFF онлайн буквально за кілька секунд. Всі вони мають безкоштовний характер, простий і зручний інтерфейс, і можуть бути рекомендовані як практичний інструмент для об’єднання Тіфф-файлів. Якщо ж функціонал зазначених мережевих ресурсів вас не влаштував, ви можете скористатися перерахованими нами стаціонарними програмами, що володіють багатими можливостями для редагування графіки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector