Як зберегти відео з ВК на телефон

За роки свого існування соціальна мережа Вконтакте накопичила величезну базу відео, створену зусиллями мільйонів користувачів. Різні фільми і кліпи, аматорські зйомки і професійні ролики — в базі відео Вконтакте можна знайти просто все. Переглядаючи на гаджеті черговий знайдений шедевр у нас може виникнути бажання скачати дане відео на наш телефон. Але як же це здійснити, враховуючи політику Вконтакте щодо дотримання авторських прав, яка стає дедалі жорсткішою з кожним роком? Способи обійти перешкоди є. Нижче розберемо, яким чином зберегти будь-яке відео з ВК на телефон, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Що потрібно знати для скачування відео з ВКонтакте?

Уже багато років Росія вважається однією з найбільш «піратських» країн світу. Тут вільно поширюється продукція з порушенням всіх можливих авторських прав. Ви можете завантажити фільм, який сподобався, музику, книгу, спокійно користуватися завантаженим файлом, продаючи, копіюючи, переглядаючи і прослуховуючи його.

Проте в останні роки ситуація змінилася. Роскомнадзор активно блокує осередки піратського контенту, і у піратів постійно з’являється робота по відкриттю нових сайтів-дзеркал. Політика щодо дотримання авторських прав істотно посилилася, торкнувшись і популярного сайту Вконтакте. Тут і раніше не було прямої можливості скачати сподобалися відео або музику на телефон, а в останні роки був введений ряд додаткових обмежень. Зокрема, з’явилася платна музика, задіяні ряд додаткових захисних алгоритмів ( «Немезида»), практикується вилучення захищеного відео і аудіо з публічного перегляду (прослуховування), інші способи захисту авторських прав.

Блокування піратів ВК

Вконтакте активно блокує піратський контент

При цьому мобільна версія Вконтакте за адресою m.vk.com, має менше обмежень, ніж стаціонарна версія сайту. Це нам і допоможе в реалізації задуманого.

Також раніше ми розібрали, як подивитися закритий профіль в ВК 2018.

Прості способи зберегти відеоролик з ВК на смартфон

Одними з найбільш популярних способів завантажити відео з ВК є скачування відеоролика на комп’ютер, з подальшим перенесенням його на телефон. Найбільш простий варіант реалізації цього полягає в використанні мобільної версії Вконтакте за адресою m.vk.com.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть на m.vk.com;
 2. Виберіть розділ «Відео»;
 3. У відкритому розділі виберіть потрібний вам ролик;
 4. Коли він відкриється, запустіть його відтворення;
 5. Під час відтворення наведіть на нього курсор, клацніть ПКМ, виберіть «Зберегти відео як»;

  Як зберегти відео

  Виберіть опцію «Зберегти відео як»

 6. Дочекайтеся завантаження відео на ПК;
 7. Перенесіть відео з ПК на ваш смартфон будь-яким зручним способом (наприклад, за допомогою iTunes для айфон).

Даний варіант скачування відео працює тільки в мобільній версії Вконтакте, і відсутня на стаціонарній версії сайту.

Аналогічний прийом можна виконати за допомогою мобільного браузера Опера вже на вашому смартфоні.

 1. Відкрийте вказаний браузер, перейдіть в ньому на мобільну версію m.vk.com.
 2. Знайдіть потрібну вам відеозапис і запустіть її.
 3. У правому верхньому куті знайдіть опцію «Завантажити» і завантажте відео на ваш телефон.

Також ви можете використовувати велику кількість програм і розширень для браузера на ПК, щоб завантажити з Вконтакте вподобане відео, а потім перенести його на ваш гаджет.

Серед таких програм ми відзначимо:

 • «Videoder» — дозволяє завантажувати відео з Ютуб, ВК, і інших відео хостів. Після вибору потрібного відео для його завантаження потрібно буде натиснути на червону кнопку завантаження в кутку зліва;
 • Downloadvideosfrom.com — незважаючи на те, що ресурс призначений в першу чергу для відеофайлів з Фейсбуку, він досить непогано завантажує відео з ВК. Досить скопіювати посилання на відео з Вконтакте. Потім перейти на даний сайт, вставити посилання в його поле, і натиснути на кнопку «Завантажити MP4» (Завантажити MP4 HD). Файл буде завантажено на ПК, залишиться перенести його на ваш телефон. У деяких випадках знадобиться перейменувати файл для його нормального відтворення;
 • Savefrom.net — розширення для браузера, що дозволяє копіювати відео з популярних сайтів, в тому числі і Вконтакте. Після встановлення розширення на екрані відтворення відео з’являється спеціальна кнопка зі стрілкою, що дозволяє завантажити відтворюється відео на ПК;

  кнопка скачати

  Кнопка «Завантажити» під відео в ВК

 • «VKSaver» — ще одне аналогічне розширення для браузера, що дозволяє завантажувати будь-яких розмірів відео з соц. мережі ВК на комп’ютер. Працює за аналогічним принципом з Savefrom.net

Також в нашому матеріалі ми розглянули, як слухати музику в ВК без інтернету.

Крім перерахованих нами загальних варіантів є і спеціальні, що працюють тільки з Андроїда або iOS. Розглянемо їх пильніше.

Як завантажити відеофайл з повідомлень vk.com на Андроїд

У завантаженні відео різних форматів з VK на Андроїд нам допоможуть спеціальні мобільні додатки. Що дозволяють переглядати і завантажувати відео на телефон під управлінням Андроїд. Зокрема, це такі програми як:

 • «VideoApp ВК» — відеокліент для ВК. Дозволяє переглядати відео в ВК (як ваше, так і ваших друзів, в групах та ін.). Ще завантажувати відео з вибором якості, виконувати пошук, публікувати відеоролик на своїй стіні. Додаток регулярно оновлюється автором, має хороші відгуки користувачів;
 • «Відео ВК» — додаток-відеоплеєр ВК, з можливістю збереження відео. Має безкоштовний характер, але перевантажене рекламою. Качає відео тільки в пам’ять телефону, з SD-картою практично не працює. З VPN працює погано, тому українські користувачі ВК функціонал програми не оцінять.

Можливо вам буде цікавий наш матеріал про те, як дізнатися, хто заходив на вашу сторінку.

Інструкція для Айфона

Як і у випадку з Андроїд, на iOS також існують програми, що дозволяють зберегти класне відео на айфон з ВКонтакте. Розберемо кілька з них.

 • «File Manager» — файловий менеджер для айфона і Айпада, в функціоналі якого є можливість завантаження файлів з Інтернету на пристрої від Епл. Встановіть та запустіть зазначену програму, перейдіть в браузері на сторінку ВК з необхідним для скачування відео. Почніть відтворення ролика, у вікні натисніть на «Завантажити». Після завантаження ролик буде доступний в розділі «Файли»;

  File Manager

  Завантаження файлів в File Manager

 • «Documents від Readdle» — ще один файловий менеджер для iOS. Встановіть дану програму, потім запустіть браузер Safari і перейдіть на vk.com. Авторизуйтесь, знайдіть потрібне вам відео, і тапніте на його мініатюрі, затиснувши палець. З’явиться меню, в якому виберіть «Копіювати». Відкрийте «Documents by Readdle», натисніть на іконку браузера справа зверху, і перейдіть на ресурс 9xbuddy.app. Чи залишиться вставити в пошуковий рядок сайту скопійоване вами посилання на відео Вконтакте, після чого натиснути на «Download».

  9xbuddy.app

  Вставте посилання на 9xbuddy.app

висновок

Вище ми розібрали різні способи, що дозволяють зберегти на ваш мобільний пристрій будь-яке відео з ВК. Найбільш простим і зручним варіантом є завантаження відео на ПК за допомогою сайту m.vk.com, а потім перенесення відеофайлу на ваш гаджет будь-яким зручним способом. Хорошою альтернативою є використання спеціальних додатків (рівня VideoApp ВК для Андроїд), що дозволяють завантажити необхідне відео з ВКонтакте в 2018 році на телефон безпосередньо, без використання різних транзитних методів і програм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector