Як зберегти контакти з iPhone на комп’ютер

Контакти на айФоні

Друзі, сьогодні ми з вами дізнаємося, як зберегти контакти з iPhone на комп’ютер або ноутбук. Відразу скажемо, що це зробити дуже просто: потрібно тільки трохи вашого терпіння і бажання. В яких випадках може стати в нагоді перенесення номерів? За допомогою яких програм це можна зробити? Що для цього потрібно? Відповімо на всі ці питання, перш ніж приступити до виконання дій.

Синхронізація через iTunes

iTunes

iTunes

Отже, синхронізація через iTunes буде використовувати програму Outlook або звичайні контакти для Windows. Якщо ж ви є власником комп’ютера або ноутбука під управлінням операційної системи mac OS, то контакти з’являться в стандартній однойменної утиліти. І якщо в другому випадку все гранично зрозуміло, то ми розглянемо ситуацію з комп’ютерами під управлінням Windows.

 • Для початку, як уже зазначалося вище, вам потрібно буде завантажити і встановити останню версію програмного забезпечення iTunes на свій пристрій з офіційного сайту Apple.
 • Тепер підключіть свій Айфон до комп’ютера або ноутбука за допомогою кабелю USB.
 • Якщо буде потрібно, то дайте дозвіл на отримання доступу до смартфону, розблокувавши його і натиснувши відповідну кнопку на екрані.
 • Коли ваш iPhone з’явиться в iTunes, зайдіть на його сторінку. Нижче кнопок основного меню є клавіші швидкого доступу до музики, відео та інших можливостей. Праворуч від них буде розташований значок Айфона, на який потрібно буде натиснути. Таким чином, ви потрапите на головну сторінку налаштувань свого смартфона.
 • У лівому блоці меню натисніть на вкладку «Відомості». Найпершим пунктом тут буде «Синхронізація контактів», де потрібно встановити галочку.

Синхронізувати контакти в iTunes

Ставимо галочку «Синхронізувати контакти»

 • У перемикачі, розташованому праворуч від нашого пункту, ви можете вибрати між контактами Windows і Outlook. Тобто, це буде пункт збереження ваших номерів на комп’ютері.
 • Після того як ви встановите всі галочки і настройки, натисніть на кнопку «Синхронізувати» внизу сторінки і дочекайтеся закінчення процесу. Готово!

Використання iCloud

iCloud

iCloud

Тепер розглянемо з вами найбільш зручний і простий інструмент для синхронізації ваших даних з комп’ютером або ноутбуком — хмарне сховище iCloud. За замовчуванням у вас вже є обліковий запис в цьому сервісі. Для перевірки її наявності зайдіть в «Налаштування» свого Айфона, потім натисніть на вкладку «iCloud». Якщо тут перед вами відкриється сторінка з перемикачами заміток, пошти, функція «Знайти iPhone» та інші, значить, у вас є робочий аккаунт iCloud. Тепер вам потрібно поставити перемикач в положення «Включити» (зелений індикатор) навпроти пункту контактів. Таким чином, ви дозволите синхронізацію з хмарою. Зверніть увагу, що даними для входу в iCloud є ваш Apple ID. Тобто, якщо у вас відсутній підключення до хмарного сховища, то вам достатньо увійти зі своїм логіном і паролем Apple ID.

 • Якщо з реєстрацією в цьому сервісі ми з вами розібралися, то давайте безпосередньо спробуємо скопіювати контакти з Айфона на комп’ютер через iCloud.
 • Перейдіть на сайт icloud.com з будь-якого браузера на вашому комп’ютері або ноутбуці.
 • Введіть дані свого облікового запису, про які ми говорили вище, і натисніть на стрілочку для переходу на сторінку додатків.
 • Далі, натисніть на іконку «Контакти». Перед вами відкриється список ваших номерів, які є на вашому пристрої iPhone.

Контакти в iCloud

Натискаємо на іконку Контакти

 • Внизу лівого блоку ви побачите кнопку параметрів, на яку необхідно натиснути лівою кнопкою миші.

Шестерня в iCloud

Натискаємо на шестірню

 • Тепер клацніть на пункт «Вибрати все», якщо ви хочете перенести всі контакти з Айфона на комп’ютер. Або виберіть їх вручну.
 • Після цього знову перейдіть в параметри. Але зараз нам знадобиться пункт «Експорт vCard». Кількома по ньому і вибираємо папку для збереження. Тиснемо кнопку ОК. Тепер ваші номери будуть лежати в обраній папці.

висновок

Дорогі читачі, сьогодні ми з вами дізналися, як зберегти контакти з Айфона на комп’ютер або ноутбук двома різними способами. Ви можете вибрати найбільш зручний для себе: це може бути програма iTunes або хмарний сервіс для зберігання даних iCloud. Сподіваємося, що у вас все вийшло. Не забуваємо ділитися результатами своєї праці в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector