Як завантажити, включити і користуватися програмою Clownfish (Клоун Фіш) для Скайпу

Clownfish для Скайпу

З кожним днем ​​все більше людей в світі спілкується за допомогою різних соціальних мереж. І до недавнього часу мовний бар’єр був вельми неприступним, він заважав спілкуванню і взаєморозумінню. Але технології не стоять на місці, і завдяки додатку Clownfish для Скайпу переклад всіх повідомлень став можливим прямо в процесі спілкування. Щоб дізнатися докладну інформацію про утиліту, уважно прочитайте матеріали статті.

Що таке Clownfish, які основні можливості є для Скайпу

Clownfish — це утиліта, призначена для зміни голосу в скайпі і перекладач повідомлень з різних мов світу. Завдяки програмі мовний бар’єр тепер не перешкода для спілкування.

Щоб користуватися софтом, для початку його потрібно завантажити і встановити. Найкраще завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту програми. Програма доступна спочатку тільки на англійській мові. Навіть якщо Ви прочитаєте, що з якогось сайту можна скачати її російською мовою, не вірте, бо все одно інсталяційний файл один і той же.

Спілкування в Скайпі

Основні можливості програми:

 • зберігає текст проведеної бесіди в окремий файл;
 • відтворення будь-якої мелодії або композиції під час голосового дзвінка;
 • озвучка тексту, який був написаний користувачем в месенджері;
 • переклад тексту вхідної та вихідної пошти в автоматичному режимі на обраний ним мову;
 • присутні готові шаблони вітальних і розважальних текстів;
 • можливість використовувати бот для відповіді на вхідне повідомлення;
 • зміна голосу під час дзвінка, наприклад, на дитячий або жіночий;
 • всі набираються повідомлення перевіряються на наявність орфографічних помилок;
 • захист листування від злому;
 • можливість відправляти смс кільком друзям одночасно;
 • можливість внести корективи в сервіс перекладу тексту.

Як бачите, за допомогою Clownfish у користувача з’явиться багато можливостей, які зроблять спілкування з друзями набагато простіше.

Як встановити і використовувати програму Клоун Фіш

Для початку потрібно завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту: http://clownfishforskype.ru. Вам буде доступна портативна версія софта або ж установника. Можна вибирати будь-який наданий варіант. Розмір утиліти маленький, так що скачування не займе багато часу. Після скачування відкрийте інсталяційний файл, і натисніть на нього два рази, таким чином відбудеться установка. Труднощів не виникне, просто виберіть директорію розміщення майбутнього програми.

Екран входу в Скайп

Після цього запустіть месенджер, скористайтесь обліковим записом Скайп або Microsoft. Потім двічі клацніть по значку Clownfish. Одночасно з цим в Скайпі з’явиться вікно з інформаційним повідомленням про те, що стороння програма хоче отримати до нього доступ. Дайте дозвіл на доступ, для цього варто натиснути на кнопку «Дати доступ». Після проведених маніпуляцій програма-помічник буде встановлена, і можна починати її використовувати. Користувачеві залишиться лише встановити мову інтерфейсу.

Клацніть правою кнопкою мишки на значку помічника, і виберіть вкладку «Preferences». З’явитися спливає список, в ньому варто вибрати вкладку «Interface Language». Зробіть вибір мови, з яким буде зручно працювати під час використання утиліти. Ось і все, первісна настройка завершена, можна приступати до використання мессенджера з новими доповненнями.

Які проблеми можуть виникнути під час використання

Під час роботи будь-якої програми іноді можуть виникати різні збої. Це може бути пов’язано з системними помилками, проблемою інсталяційний файл, вірусом, або який-небудь іншою проблемою. Не варто відразу панікувати, потрібно просто знайти потрібне рішення, і усунути проблему.

Поширені проблеми при використанні Clownfish:

 • система перекладу тексту може допускати різноманітні помилки;
 • утиліта розроблена тільки для месенджера Скайп, і в інших подібних програмах вона працювати не буде ні за яких умов;
 • в зв’язку з тим, що відсутня функція автоматичного оновлення, при ручному налаштуванні можуть виникнути деякі проблеми. Щоб їх уникнути, потрібно просто бути уважним;
 • в зв’язку з тим, що за замовчуванням в софті встановлений англійську мову, при установці можуть виникнути проблеми, якщо ви не знаєте мови. Чи не турбуйтеся, просто скористайтеся перекладачем, щоб зрозуміти на які вкладки потрібно натискати, щоб інсталювати програму.

Як бачите, нічого складного немає, потрібно просто строго слідувати всім наданим інструкціям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector