Як завантажити і встановити Viber для Nokia 311

Використання Viber — відмінна можливість завжди тримати зв’язок з рідними та близькими, обмінюватися текстовими та мультимедіа повідомленнями практично миттєво. До недавнього часу ця програма могла встановлюватися тільки на сучасних смартфонах і планшетах останньої версії ОС (Андроїд, iOS), а для бюджетних моделей не була доступною.

Вайбер Нокіа 311
Вайбер для Нокіа 311 знаходиться у вільному доступі в інтернеті
Причина в тому, що виробник таких гаджетів, як Nokia Asha 300, 500, 501 та інших не передбачив можливості установки софта на цій платформі. Зараз інсталювати Вайбер для Нокіа 311 — питання декількох хвилин.

Все, що потрібно, це зайти в фірмовий магазин Ovi Store, в якому представлено безліч додатків для моделей цього виробника.

Вайбер Нокіа 311
Ovi Store — офіційний магазин для завантаження додатків
Вам потрібно послідовно здійснити декілька кроків:

  1. Ввести рядок пошуку вибраною програмою (зробити це потрібно тільки англійською мовою);
  2. На екрані з’явиться список результатів, натисніть на рядок Вайбер;
  3. По закінченню скачування телефон запросить вибір місця для зберігання програми — флеш-карта або пам’ять пристрою;
  4. Після установки програма готова до реєстрації.

Як інсталювати месенджер на Nokia

Якщо ви раніше не реєстрували акаунт у Вайбере, зробіть це одразу після скачування:

  • Запустіть програму, в зазначену графу необхідно ввести активний номер мобільного телефону. Дуже уважно впишіть набір цифр і вкажіть код країни.
  • На телефон прийде повідомлення з коротким цифровим кодом, його необхідно ввести в потрібну графу.
  • Відразу після цього можна приступати до спілкування.

Вайбер Нокіа 311
Смартфон Нокіа 311 до сих пір досить популярний
Виберіть для Нокіа АША — розумна програма, яка працює в безперебійному режимі. Він самостійно підтягує контакти з вашої телефонної книги, забивати їх вручну не потрібно.
Поруч з тими абонентами, які активно користуються месенджером, висвітиться спеціальний значок. Це дозволить швидше зорієнтуватися і налагодити з ними контакт.

На даному сайті можна скачати Вайбер для Нокіа 311 безкоштовно, клікнувши на іконку з фірмовим магазином. Серед переваг цієї версії користувачі виділяють невелику вагу софта, а також можливість зберігати її в пам’яті телефону (яка обмежена) або на карті пам’яті.

Перед скачуванням подбайте про те, щоб сховище не було заповнене максимально. В іншому випадку месенджер може завантажитися, але не відкритися і не встановитися. Враховуйте, що історія листування і файли будуть зберігатися на пристрої, а для цього необхідні вільні мегабайти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector