Як відключити звук і вібрацію в Viber в настройках телефону

Багато користувачів Viber часто стикаються з проблемою звукових сповіщень в додатку. Щоб вирішити це питання, досить відключити звук в Viber в налаштуваннях самої програми. У ранніх версіях Вайбера не було можливості окремо відключити вібрацію, і оповіщення. На різних моделях телефонів, настройки можуть трохи відрізнятися один від одного. Давайте розглянемо, як вимкнути звук на прикладі Android пристрою.

Відключити звук Viber
Відключити звук Viber на будь-якому пристрої досить просто

Відключення звуку і вібрації в Viber на телефоні

Заходимо в Меню / Налаштування / Повідомлення:

Відключити звук Viber
Перейдіть в налаштування програми
Відключити звук Viber
Виберіть вкладку Повідомлення
Відключити звук Viber
Поставте галочки в потрібних місцях

Залишилося прибрати галочки з пунктів «Використовувати системні звуки», а також «Вібрація при виклику». У повідомленнях можна знайти опції сповіщень. Коли новий контакт приєднається до Viber, вам прийде повідомлення з ім’ям цієї людини (якщо він був у вашій контактній книзі).

Також можна включити або відключити спливаючі вікна повідомлень, розблокування екрану або вибрати іншу мелодію для вхідного дзвінка. Якщо ви хочете змінити рінгтон для дзвінка в Viber, це можна легко зробити самому.

У різних моделей телефонів самі пункти меню можуть називатися трохи по-іншому, але в більшості випадків все настройки звуку і вібрації зберігаються саме в настройках меню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector