Як відправити відео в Вайбере співрозмовнику

Вайбер — це багатофункціональний мессенджер, оснащений усіма необхідними засобами для комфортного спілкування з родичами, друзями і для проведення конференцій з колегами по бізнесу і роботі. Так що немає нічого дивного в тому, якщо у вас раптом виникло питання «як відправити відео в Вайбере?».

Відразу варто відзначити, що відео ролики, що відправляються через цю програму, мають обмеження по тривалості і обсягу займаної інформації, тобто ви не зможете відправити іншому користувачеві мультимедійний файл тривалістю більше півтори хвилини і «вагою» більше 10 мегабайт.

 • Якщо ролик не задовольняє цим вимогам, його можна «розрізати»На кілька коротких частин і вислати його в такому вигляді.
 • Якщо ви любите ділитися з іншими користувачами з іншими своїми відео власний телефон, то можна встановити більш низьку якість запису, що дозволить знизити підсумковий «вага» файлу.

  Як відправити відео файл в Viber
  Як відправити відео файл в Viber

Як відправити відео в Виберіть

 1. Для початку необхідно зайти в месенджер і перейти в чат з тим абонентом, якому ви збираєтеся відправити свій відео ролик.
 2. У вікні чату розташована активна кнопка з зображенням «плюса». Розташована вона в нижній частині екрану. Натискаєте на цю кнопку, після чого тисніть на клавішу, яка називається «Надіслати файл».
 3. Після натискання на цю клавішу програма запропонує вам відзняти ролик для подальшої відправки тій людині, з яким ви збираєтеся поділитися мультимедійним контентом або вибрати один з відео файлів, що зберігаються в пам’яті вашого мобільного пристрою.
 4. Якщо розмір посилається ролика перевищує допустимі розміри або його тривалість більше 90 секунд, то додаток сповістить вас про це з попередженням про те, що передача файлу в даному випадку неможлива.
 5. Вибравши потрібний файл, необхідно дочекатися, поки він повністю завантажитися в вікно чату (зазвичай час подібного процесу не перевищує декількох хвилин, залежить від швидкості інтернету на вашому пристрої), після чого натиснути на клавішу «відправити».
  Як відправити відео в Viber
  Натискаємо на Плюсик
  Надіслати файл
  Надіслати файл
  Шукаємо потрібне відео
  Шукаємо потрібне відео

Як зберегти ролик на свій пристрій?

 • У тому випадку, якщо у вас виникла зворотна проблема — тобто будь-якої користувач відправив вам відео ролик, що відповідає нормам тривалості і займаного простору, і ви хочете зберегти його на свій пристрій, то для початку вам необхідно запустити месенджер Вайбер і перейти в розділ його налаштувань. Тут можна налаштувати функцію автоматичного збереження, таким чином всі мультимедійні файли будуть зберігатися в «галерею» або іншу папку, вибрану спеціально для цих цілей.
 • Якщо функція автоматичного збереження вимкнена, можна зберегти мультимедійний ролик вручну. Для цього потрібно натиснути пальцем на той файл, який ви бажаєте зберегти і затиснути його на кілька секунд, поки не вискочить додаткове контекстне меню.

У меню, вибирайте зі списку пункт, який називається «Зберегти в галерею» і погоджуйтеся на збереження файлу в заздалегідь обрану папку або в директорію за замовчуванням.

Як відправити відео в Viber
Як відправити відео в Viber

Як відправити відео через Вайбер, встановлений на комп’ютері

При відправленні відео роликів через Вайбер, встановлений на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці, існує ймовірність того, що дана операція може закінчитися невдачею.

У наступних версіях програми розробники обіцяють ліквідувати цю проблему, але на даний момент (якщо ви хочете ділитися мультимедійними файлами з іншими користувачами), то найкраще скористатися версією для мобільних пристроїв. На цьому, власне, все, тепер ви чудово обізнані про те, як відправити відео через Вайбер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector