Як завантажити голосове повідомлення з ВК

Голосові повідомлення в соцмережі ВКонтакте дуже зручні для тих, хто хоче заощадити час на спілкуванні. Кожен користувач може створити таке повідомлення і відправити його іншому користувачеві. З’являється необхідність завантажити його для прослуховування на іншому пристрої. Але соціальна мережа не надає такої функції своїм відвідувачам. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином завантажити голосове повідомлення з ВК різними способами.

Що таке голосове повідомлення в ВК і як ним користуватися?

У 2016 році в ВКонтакте стало можливим створювати не тільки текстові повідомлення, але і голосові. Її можна використовувати в різних випадках. Кому-то зручніше використовувати голосові повідомлення, хтось просто з різних причин не може користуватися клавіатурою комп’ютера. Для того, щоб випробувати голосові повідомлення в веб-версії ВКонтакте, у вас повинен бути підключений мікрофон до ноутбука або комп’ютера. Далі в статті ви дізнаєтеся, як завантажити необхідне аудіо повідомлення з VK.

Якщо ви підключили мікрофон, але піктограми мікрофона в повідомленнях немає, значить в комп’ютері проблеми зі звуковим пристроєм. Можливо причина в драйверах пристрою або несправний сам мікрофон. При підключенні робочого мікрофона, на вашій сторінці повинно з’явиться повідомлення, яке вас питає дозволу на використання голосових повідомлень. Його необхідно підтвердити.

На мобільних пристроях з цим проблем не виникає. В офіційному додатку ВКонтакте в повідомленнях ви знайдете піктограму мікрофону, яку необхідно натиснути, щоб почати запис вашого голосу. Щоб зупинити запис, потягніть значок вліво або вгору. Коли повідомлення буде готове, виберіть курсором «Відправити».

Читайте також: Як подивитися закритий профіль в ВК.

Voiceload — додаток для скачування аудіо записів в VK

Всім знайомі у ВКонтакте програми сторонніх розробників для розширення функцій соціальної мережі. Одним з таких є Voiceload. Знайти його можна на сторінці https://vk.com/voiceload. Перед тим, як звертатися до послуг цього бота, рекомендується прочитати правила використання бота, а також загальні правила групи.

У скачуванні голосових повідомлень вам допомагатиме спеціальний бот. Він працює наступним чином:

 1. Перейдіть до групи і натисніть «Завантажити повідомлення»;

  кнопка

  Кнопка для скачування голосових повідомлень ВК

 2. Ви потрапите на сторінку, де потрібно для початку активувати бота. Для цього наберіть в рядку для нього повідомлення «Привіт»;

  Активація бота ВК

  Активація бота Voiceload

 3. Після цього в ВК потрібно переслати йому своє голосове повідомлення;
 4. У відповідь через деякий час він відповість і в тексті повідомлення можна буде знайти посилання на скачування аудіо повідомлення;
 5. Повідомлення буде зберігатися на сервісі 5 годин. Після цього воно віддаляється і більше не буде можливості його скачати. Вам повторно потрібно буде відправляти боту посилання.

У правилах роботи з ботом написані всі основні положення використання програми і поведінки в групі. У вікні спілкування з ботом можна вибрати пункт «Правила», і через час ви отримаєте посилання на цю сторінку.

Рекомендую: як закріпити повідомлення в бесіді ВК.

Як завантажити аудіо повідомлення за допомогою коду веб-сторінки

Цей спосіб зберегти голосове повідомлення заснована на використанні тільки веб-версії (тільки для комп’ютера). Але він є одним з безпечних, тому що немає необхідності скачування додаткових додатків або використання різних доповнень. Все, що вам буде потрібно — це браузер, щоб відкрити сторінку ВКонтакте. Відкрийте свій профіль і голосове повідомлення, яке хочете завантажити.

 1. Натисніть на повідомленні ПКМ і виберіть пункт з контекстного меню «Дослідити елемент»;
 2. Відкриється вікно веб-розробника. Воно може розміщуватися в різних місцях, в залежності від браузера;
 3. Тут знайдете блоки «DIV», в якому повинні бути посилання, що закінчуються на розширення .mp3 або .ogg;

  код сторінки

  Код сторінки ВКонтакте

 4. Скопіюйте одну з них і введіть в новій вкладці браузера;
 5. Після відтворення файлу в новому вікні, натисніть правою кнопкою на будь-якому місці вікна і виберіть «Завантажити як»;
 6. Вкажіть місце на диску, куди потрібно завантажити цей файл і завантажте його.

Якщо ви не можете знайти у вікні дослідження музичних файлів, натисніть 2 клавіші CTRL + F і введіть в пошуку .mp3 або .ogg, або скористайтеся вікном пошуку прямо в вікні. Може бути, що одна з посилань працювати не буде, в цьому випадку ви можете скористатися іншим типом файлу. Зазвичай, їх два.

Читайте також: як видалити повідомлення у себе і співрозмовника одночасно в ВК?

Розширення для браузерів VKOpt

Ще одним методом скачати голосове повідомлення з соц мережі ВК є розширення для браузерів VKOpt. Від вас вимагається перейти на сайт розширення http://vkopt.net/download/ і вибрати кнопку «Встановити для» на одному з навігаторів, який ви використовуєте в даний момент.

Сайт розширення VKOpt

Сайт розширення VKOpt

Після чого браузер запросить дозвіл на цю дію. Для продовження потрібно дозволити його установку.

Коли ви встановите плагін, на вашій сторінці з’явиться новий розділ у вкладках VKOpt.

Новий розділ VKOpt

Новий розділ VKOpt в меню сторінки ВК

Тепер перейдіть до своїх повідомлень і знайдіть записаний голос, яку потрібно завантажити. Під повідомленням з’являться нові кнопки, які дозволять завантажити один з форматів файлів Вашого повідомлення. Натисніть на посилання і виберіть місце збереження на диск.

Кнопки для скачування аудіо записи

Кнопки для скачування аудіо записи

При установці розширення VKOpt у вас з’являється додаткові можливості:

 • Завантаження будь-якої музики, яка знаходиться на сторінках ВКонтакте;
 • Завантажувати цілі альбоми зображень як HTML-сторінку;
 • Можливість редагувати розділи, а також їх назви;
 • Виділяти посилання від друзів;
 • Підміняти фон повідомлень та інших сторінок;
 • Очищати свою стіну від публікацій простішим способом, на відміну від стандартних можливостей ВК;
 • Видаляти клони пісень, коли здійснюєте пошук музичних композицій.

З повним списком можливостей ви зможете ознайомитися на сайті розширення. При установці доповнень до браузер для соціальних мереж, часто вони вимагають від користувачів надання особистої інформації. Будьте уважні з цим пунктом. За розширеннями часто ховаються зловмисники, які можуть змінити дані на вашій сторінці, після чого ви не зможете потрапити в свій профіль. І адміністрація ВКонтакте в цьому випадку вам не допоможе.

Читайте також: як швидко перейти в початок діалогу в ВК.

Завантажуємо записаний голос з кешу браузера

Аудіо повідомлення ВКонтакте можна скачати з кешу браузера, яким ви користуєтеся. Кеш — це файли, які зберігаються в папці браузера на пристрої користувача. Вони допомагають браузеру швидше відображати потрібну вам інформацію. При відвідуванні сайтів він відображає велику кількість файлів, програє потокове аудіо та інші файли. І це нам допоможе. Вам потрібно знайти системну папку на своєму комп’ютері, де браузер містить весь свій кеш.

 1. Відкрийте браузер з ВКонтакте, зайдіть в «Повідомлення» і виберіть голосове повідомлення, щоб прослухати;
 2. Прослухати вам необхідно його до кінця, щоб воно збереглося в кеш повністю;
 3. Потім зверніться знову до папки з кешем і виберіть останній файл. Їм повинна бути наша голосова запис з vk.com.

  Шляхи до папки кешу

  Шляхи до папки кешу в різних браузерах

У деяких випадках папки можуть бути налаштовані таким чином, що файли в них будуть приховані. Вам необхідно відобразити приховані файли і папки в налаштуваннях.

 1. Натисніть WIN + R і в рядку надрукуйте «control», натисніть ENTER;
 2. Виберіть пункт «Властивості папки» (в Windows 10 — «Параметри провідника»);
 3. Натисніть вкладку «Вид» і знайдіть пункт «Показати приховані файли», виберіть його і збережіть налаштування.

Такий спосіб підійде для невеликих голосових повідомлень, так як кеш може мати обмеження на розмір файлів в ньому. Скористайтеся запропонованими способами, і ви легко зможете скачати будь голосове повідомлення з улюбленого ВК на свій комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector