Як завантажити безкоштовно російську версію ІМО, як поміняти мову в програмі

IMO російською мовою

Мессенджер ІМО — відмінний приклад того, як нікому не відома програма за лічені місяці встигла наздогнати за популярністю таких серйозних конкурентів, як Skype і Viber. Основними перевагами сервісу є зручний зовнішній вигляд, зрозумілий інтерфейс і функціональність. Головною особливістю останніх версій додатка стало додавання російської мови. Сьогодні скачати ІМО російською можна безкоштовно на багатьох ресурсах, в тому числі і на нашому сайті, де програма доступна для всіх бажаючих без реєстрації.

Як змінити мову на російську в месенджері IMO

Більшість останніх версій сервісу доступні повністю російською мовою, за винятком окремих англомовних фраз, які іноді зустрічаються в меню. Якщо вам знадобиться перемкнути мову програми на російську, досить спочатку завантажити та встановити програму на тій мові, на якому вона доступна. При першому відвідуванні месенджера ви зможете побачити три вкладки — акаунти, контакти і чати. У нижній частині екрана знаходиться меню налаштувань, де можна вибрати потрібний пункт, провертаючи значки в праву або в ліву сторону. Знайдіть значок у вигляді трьох горизонтальних смужок, після чого тапніте по ньому. У меню знайдіть пункт «Language», а в списку мов виберіть «Русский» і збережіть зміни. Відразу після цього меню програми має змінитися на російськомовне.

Якщо ваша версія програми не підтримує російську мову, досить просто оновити додаток, при цьому переконаєтеся, що нова версія сумісна з вашим пристроєм. Для поновлення досить відвідати магазин додатків Google Play або App Store, де в пошуку набрати назву месенджера і вибрати «оновити додаток». Якщо ви завантажуєте IMO вперше, завантажте інсталяційний файл в магазині додатків або на нашому сайті за прямим посиланням.

Компанія друзів

Чи можна завантажити ІМО відразу російською мовою

Багато російськомовні користувачі цікавляться — чи можна завантажити IMO відразу на рідній мові? В цьому випадку вам найкраще звернути увагу на останні версії програми, де є можливість перемикання мови на російську. Якщо ваш пристрій підтримує лише ранні версії месенджера, не варто впадати у відчай. Інтерфейс ІМО ​​інтуїтивний і зрозумілий, тому навіть з англомовним меню не повинно виникнути проблем. Більш того, програма багато в чому схожа на аналогічні сервіси, тому, якщо ви раніше спілкувалися через Скайп або Вайбер, зможете без праці розпізнати меню ІМО.

Imo Messenger — відмінний вибір для тих, хто бажає завжди залишатися на зв’язку з друзями і близькими. Безкоштовні повідомлення і відеодзвінки, широкий вибір налаштувань, велика бібліотека стікерів і смайлів дозволять вам спілкуватися практично без обмежень, не турбуючись про стан балансу. Розмір надісланих файлів також не має значення. Для роботи сервісу вам знадобиться комп’ютер або мобільний пристрій і стабільне Інтернет-з’єднання.

Користуйтеся російськомовною версією ІМО? Розкажіть про особливості роботи сервісу в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector