Як додавати, видаляти і блокувати номера в ІМО, як відновити контакт

Смартфон і логотип IMO

Для того, щоб вдало користуватися додатком, необхідно заздалегідь ознайомитися з усіма його функціональними і технічними характеристиками. Дізнавшись детальну інформацію про те, як в програмі IMO працювати з контактами, користувач зможе виконувати всі необхідні йому дії. Також у нас є докладний опис ІМО ​​і його функцій, якщо ви ще знаєте, що це за програма. А тут ми описуємо, як зареєструватися в ІМВ.

Як подивитися свій чи чужий номер контакту в IMO

IMO — це зручна програма для спілкування з простим інтерфейсом. Додаток автоматично обчислює, у кого з користувачів в списку контактів інстальований клієнт і вносить їх списки номерів телефонів. Тепер можна здійснювати прості телефонні дзвінки і підтримувати відеозв’язок з друзями і близькими. Також за допомогою софта можливо здійснювати групові чати і спілкуватися відразу з декількома людьми.

ІМО доступний для Андроїд, IOS, також є онлайн версія месенджера.

Але з випуском нової версії IMO змінилася відображається на екрані інформація. У зв’язку з цим абонент не відразу розуміє, як розпізнати номер в додатку, так як він не висвічується в списку разом з ім’ям. Це створює деякі незручності, але з ними можна легко справитися.

Перевіряємо телефонний номер

Після закінчення процесу реєстрації, в софті відкриється головна сторінка. На ній буде видно дві вкладки: внутрішній чат і контакти. Список номерів друзів буде розташований в залежності від того, чи встановлена ​​на їх пристрій програму IMO. Номери телефонів людей, у яких інстальований софт, будуть розташовані вгорі. Всі вони будуть мати унікальну фотографію і нік. Номери всіх інших користувачів будуть розташовані нижче за списком. Перевірити інформацію про людину можна незважаючи на те, встановлена ​​програма на його телефон чи ні.

Смартфон в руках

Дізнаємося телефонний номер

У списку контактів натисніть на номер тієї людини, яка Вас цікавить. Через кілька секунд висвітиться віконце з інформацією про людину. Тепер ще один раз натисніть на фото абонента або ж на ім’я, що розташоване у верхній частині вікна, і відкриється його профіль. Так користувач побачить номер телефону. Поруч з номером будуть розташовані дві кнопочки, з їх допомогою можна додати номер в папку «Вибране» або ж створити персональний ярлик на робочий стіл.

Як видалити або заблокувати непотрібний контакт

Після установки утиліти на смартфон або планшет, телефонна книга, що прив’язана до сім-карті, буде автоматично перенесена на сервер програми і збережена.

Видаляємо непотрібні номера

Для того, щоб видалити непотрібний номер, існує два способи:

  • видалити номер абонента з телефонної книги, так він автоматично буде видалений з програми;
  • використовувати інструменти сервісу.

Відкрийте Меню, зайдіть в «Контакти», відкрийте чат з абонентом, якого хочете видалити, і натисніть на його ім’я для відкриття потрібного меню. Після цього опустіться в низ сторінки і виберіть пункт із позначкою кошика і натисніть на кнопку «Видалити».

Пам’ятайте про те, що якщо ви знищите телефонний номер з програми, то він тут же буде видалений з пам’яті девайса. Так що подумайте двічі перед тим, як виконати дану дію.

екран IMO

блокуємо абонентів

Блокування — це також спосіб для видалення друзів з месенджера. Плюс полягає в тому, що абонента в будь-який момент можна виключити з «чорного списку». Після блокування людина не зможе дзвонити користувачеві і надсилати йому повідомлення. Той хто заблокує, теж не зможе дзвонити даному абоненту.

Відкрийте месенджер, зайдіть в профіль небажаного для спілкування людини, натисніть на кнопку «Заблокувати» і підтвердіть дану дію. Тепер дзвінки та повідомлення від даного людини не будуть відображатися на пристрої. Люди додані в бан залишаться в телефонній книзі, і в будь-який момент за бажанням їх можна розблокувати.

Заблоковані абоненти в програмі зможуть додзвонитися до користувача і надіслати повідомлення в звичайному телефонному режимі.

Як зрозуміти, що вас заблокували

Не тільки Ви можете видалити або заблокувати чий то номер телефону. Так само можуть вчинити і в Вами. Як же в такому разі дізнатися що Ваш особистий номер заблокований?

Якщо абонент намагається зателефонувати, а перед ним спливає повідомлення: «виклик не може бути прийнятий абонентом» — швидке за все це означає, що Вас заблокували. Також при блокуванні особового номера передані повідомлення не будуть доставлені адресату.

Як змінити своє ім’я

Якщо виникає бажання змінити власне ім’я в месенджері, необхідно зайти в налаштування програми, відкрити вкладку «Контакти», вибрати особистий номер, клікнути по ньому і відкриється вся персональна інформація. Зітріть старе ім’я і напишіть нове, після цього збережіть зміни. Ось і всі складнощі.

Користуйтеся додатком IMO, спілкуйтеся з друзями і вивчайте все функціональні можливості утиліти.

Якщо у вас виникають проблеми — тут ми описуємо рішення проблем з ІМО.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector