Як увійти і користуватися IMO Online без скачування

Логотип IMO

З кожним днем ​​кількість людей, що спілкуються через мережу інтернет збільшується. Тому розробники програм для нинішньої комп’ютерної техніки і телефонів створюють нові додатки, за допомогою яких люди спілкуються безкоштовно і не обмежені за часом. Про один такий мессенджере, Имо онлайн, і буде розказано в статті.

Що таке ІМО онлайн

За допомогою сервісу Имо онлайн можна спілкуватися не встановлюючи програму на персональний пристрій (наприклад, є Имо для Андроїд або IMO для комп’ютера). Утиліта призначена для спілкування відразу декількох людей. Також до сервісу під час розмови можна підключити такі сервери:

  • програму Imo, що вимагає установки;
  • Yahoo;
  • MNS;
  • Skype;
  • Steam;
  • Vkontakte.

Число серверів, до яких можна підключатися, з кожним днем ​​збільшується.

переваги

В першу чергу це безкоштовне спілкування з людьми з будь-якої точки планети. Програмою зручно користуватися з телефону і планшета з тієї причини, що пристрої синхронізовані з персональним аккаунтом програми і на її сервері є всі потрібні для спілкування контакти.

Додаток ІМО можна русифікувати.

У додатку відсутня реклама, яка відволікає від спілкування.

Додаток написано за допомогою сучасної мови програмування нормальними розробниками. Завдяки цьому підвищується швидкість роботи месенджера. Інтерфейс простий і легкий в експлуатації, його вікна не виходять за встановлені межі. Програма завжди працює практично без системних збоїв.

До мінусів програми можна віднести те, що для його експлуатації потрібно щоб утиліта була встановлена ​​на смартфон (наприклад, ІМО є для Айфона). Інакше користувач не зможе користуватися онлайн версією. Хоча на самому початку, для того, щоб скористатися онлайн версією досить було скористатися посиланням imo.im/login, ввести логін і пароль і додаток доступний до експлуатації. Тепер цього не достатньо. При переході по посиланню, людина перейде на Google Play, де запропонують завантажити програму.

Так чи інакше, але за допомогою Имо онлайн можливо здійснювати безкоштовне спілкування з друзями, колегами, проводити відеоконференції, пересилати один одному фото і відео. Спілкуйтеся частіше з близькими людьми і не забувайте про них.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector